Popüler Konu Sevgili günlük...

Kaldı mı sana 2 gün şekerim :asigim::asigim::asigim:
Bugün işyerinde son günüm keyfimi bozmamam lazım güzelce bigün geçirmem lazım
Perşembe+cuma güzelce dinlenmem lazım şakkıdışakkıdı

Bu akşam gidicem dövmemi yaptııcam güzelce oradan Hakanlara geçeriz. :1rolleyes:
Sonra evde kendim bacaklarımı alırım makine ile -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
Perşembe de kişisel bakım işlerim var manikür+pedikür+ağda+kaş gibi :1rolleyes::1rolleyes:
Sonra günlerden cuma olucak delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Günlükcüm bugün günlerden çarşamba çarşafa dolandı...
sırnaşık şey sırnaşık şey
Zor günlük zor...
Yalnız olmak cidden zor...
Dün akşam bizim oradaki parkta yürüyüş yaparken bir çocuk gördüm.
25 yaşlarında
sempatiksalakcinni
Çok yahuşuhluydu....
sositososito
Kibar hoş birine benziyordu da...
kaydirigubbakcemile3
Acaba günün birinde böyle bir kocam olacak mı günlük?
CADIARZU
Huzurlu mutlu yuvam olacak mı?
bilmiyorumkismile
Durumum iyi karnım tok keyfim yerinde olacak mı günlük?
Cidden hissettiğim aşkı kocamda yaşayacak mıyım günlük?
O eş beni tez zamanda bulacak mı günlük?
Dün nedense o çocuğa bakarken bunlar aklıma geldi...
Allah her şeyin hayırlısını versin...
Ne diyeyim...
:sm_confused:

hayat akıp gidiyor günlük.bense bir köşede önümden gelip geçenleri seyrediyorum sanki.
çabalıyorum debeleniyorum ama yine herşey ters yüz oluyor.herkese bir şekilde
yardım
edebilen ben kendi derdime derman olamıyorum.kendimin farkında değilim,
çevremin farkında değilim
artık mutlu olacağım işi yapmak istiyorum.insanın idealleri, küçükken hayal ettiği
yaşam, okurkenki düşünceleriyle şimdiki zaman hiç birbirini tutmadığında; hayatın bir
anlamı olmuyormuş.çok mu güçsüzüm bilmiyorum.buna layık olmadığımı,
unutulduğumu düşünmeye başladım.dualarım, tüm çabalarım bir isyanın
orkestrasında silik bir nota olup rüzgara karışıyor sanki.allah herkese çekebileceği
kadar dert verirmiş ya.daha fazla dayanamıycam sanırım.allahım beni duy artık.
içimde açığa çıkmayı bekleyen yeteneklerimle böyle hayal gibi yaşayıp ölmek istemiyorum.kendimi genç gibi hissetmeyi özledim.aşık bile olamıyorum.içime
ata ata biriktirdim ve bugün sabah patladım artık.dün bütün gün umutlu, mutlu kızı oynadım herkese.yinede birilerinin derdine derman olabilmek de güzel.
boğazımda kocaman bir düğüm var.böyle zamanlarda gelir yerleşir oraya lanet olası.
nefes almamı engelliyo, ağlamamı engelliyo.bi gün sana güzel şeyler yazmak istiyorum.hayatım da, elimdeki çizgiler kadar cansız ve belli belirsiz böyle
sürüp gidemez değil mi günlük?ben bunu hak etmiyorum

Günlük Can..

Sanırım Bisüre Herşeyi Bırakıp Gitmek En İyisi..
Herkeslerden Uzağa.. Telleri Kapatıp.. :1closedeyes:
Bi Süre Yalnız Kalsam Çok İyi Olacak..
Kendine İyi Bak Boncuğum sengözlerimebaksanab

Ders ders ders bıktım valla...
Her gün ders çalışmaktan bunaldım sıkıldım...
Bitanecim sen olmasan hiç o kadar çalışmam ne yalan söyleyim senin zorlamanla çalışıyorum..

ne yazacagımı bılmeden daldım içeri........
yazmak istedikden sonra yazılacak o kadar şey varki aslında....ama dolu şeyler mi onu bilemem...
bugun saglık ocagına gittim..aşı oldum..canı yanıyo biraz ama kızım için herşeye deger....pamuk prensesım benım.....sabah dan beri kayahan ve eşinin söyedigi ninni yi dinliyorum kızımada dinletiyorum..tekme atıyo arada hoşuna gitti herhal uyy annesının kuzusu yaaa....
az bi süre kaldı allahın izniyle günnüş rabbım kucagıma alıp ninni söyleyip uyuttugum günleride göstersin inşallah.çok sabırsızım ama hayırlısını istiyorum....
canım kocişimde çok karışık bu günlerde sıcak hava yaramadı bizimkine...sabah zor kalkıyo kşam uyuyamıyoo oyy oyyy bide benım yerımde olsaa nefessiz kalıyorum sıcakdan adeta..bunada şükür tabii...
o kadar çok ütüm vardıkii şükür bitti hpsı ama ayaklarım fena agırıyo şuan biraz dinleneyım yemek yapmam lazım pöfff..herşeye nasılda vakit oluyor o malum işe bi vkit ayıramıyorum yok ma böyle olmayacakkk bi yerden o işede başlayıp devamını getırmem gerek...allahım yardımcım ol yarabbimmm...
neysee ben biraz dolanayım bakemmm görüşürükk... /I]

slm günnüş
Bütün günümüz hastanede geçti
Eşim dayısının kızın düğününde klima maduru oldu
Canım benim öksürüyor malesef
Allahım eşim iyi olsun ben hasta olayım :)
Ona kalbim hiç dayanmıyor
Rabbim şifa versin hasta olan herkese

sabah öyle güzel bi haberle güne başladıkki..
bu sevinçe çıktım alışveriş yaptım
ama nedense hep böyle olurya hevesimin içine ettiler
nefret ediyorum günlük dayımdanda onun düzensiz hayatındanda
canım sıkkın
yarın önemli bi gün inşallah her şey güzel geçecek ve bu sefer olacak

Günlük can;
Ne yılışık,yapışkan insanlar var yahu !..
Söyle onlara ,benden uzak dursunlar.aklinialirimsmile

Günlük can;
Ne yılışık,yapışkan insanlar var yahu !..
Söyle onlara ,benden uzak dursunlar.aklinialirimsmile

canımın canınımı sıkmışlarr:jeyyar: çekilin uleynn yapışmayınn kazırım sizi vallaaa kaydirigubbakcemile3

Günlüüükk iyileştimmm karnişim ağrımıyo ilaçlarımı alıyorum dişcağızımda fazla ağrımıyo ağrı kesicilerle uyuşuyo zavallım akannehir beklesin azcık daha haftaya gitcem doktora doktorcuğum tatile gitmiş asistanı öle söledi ( ee ondan başka dişciyede gtmem asla çünkü maşallah hiç bişi hissetmiyorum sohbet ede ede tedavimi oluyorum çok ince nazik bir bey eşide öyle çok tatlılar)
Neyseee iştee son 2 gün kaldı gizemimin nişanınaa yavrum benin yaa azönce dövmeci krizi yaşadık ama ben ecem ve pandomim sayesinde yapışkan dövemelerden yaptırcak şimdilik çok güzel olucak benim arkadaşımm çooookkkk opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile
13 günde ecemin kaldı pandomim nişanlandı attı stresi üstünden kaydirigubbakcemile3 Bende şincik yengeme geçicem aldığım elbisenin koltuk altı hafif bol gibi geliyor ( gerçi değil ama gözüme ilişti işte takıntılıyım ya benkaydirigubbakcemile3 illa baktırcam yengeme) Ayyy neyse öyle işte günnüşüm
Bu arada yakındır benim gülçin diye bi kankam var onun kafasını kırmam yakındırr yok yani illa izmire gel gamze diyor gidersem fena dağıtıcam o biliyorrrrkaydirigubbakcemile3
Neyse yaa çok konuştumm hadii paii paiii :nazar:

hazır uğraşmışken sana yazmadan olmaz dimi günlük...
bugün o kadar yorucu ve zor bi gündüki anlatamam
kızım hasta demiştim ya hastaneye dr a götürdük ama 1 dk susmadı 1 30 da bindik arbaya bi başladı bidaha eve gelene kadar kesintisiz ağladı halada huzursuz uykusu var ama uyumadı allahtan bişeyi yok ama çok mızmız
bende sinir oluyorum ama yapcak bişey yok büyüyecek allahın izniyle
ama kafam kazan oldu hiç durmadı bana dua et günlük eşim cuma gelebilsin onuda çoooookkkk özledim biliyonmu.:kedi:

canımın canınımı sıkmışlarr:jeyyar: çekilin uleynn yapışmayınn kazırım sizi vallaaa kaydirigubbakcemile3

Günlüüükk iyileştimmm karnişim ağrımıyo ilaçlarımı alıyorum dişcağızımda fazla ağrımıyo ağrı kesicilerle uyuşuyo zavallım akannehir beklesin azcık daha haftaya gitcem doktora doktorcuğum tatile gitmiş asistanı öle söledi ( ee ondan başka dişciyede gtmem asla çünkü maşallah hiç bişi hissetmiyorum sohbet ede ede tedavimi oluyorum çok ince nazik bir bey eşide öyle çok tatlılar)
Neyseee iştee son 2 gün kaldı gizemimin nişanınaa yavrum benin yaa azönce dövmeci krizi yaşadık ama ben ecem ve pandomim sayesinde yapışkan dövemelerden yaptırcak şimdilik çok güzel olucak benim arkadaşımm çooookkkk opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile
13 günde ecemin kaldı pandomim nişanlandı attı stresi üstünden kaydirigubbakcemile3 Bende şincik yengeme geçicem aldığım elbisenin koltuk altı hafif bol gibi geliyor ( gerçi değil ama gözüme ilişti işte takıntılıyım ya benkaydirigubbakcemile3 illa baktırcam yengeme) Ayyy neyse öyle işte günnüşüm
Bu arada yakındır benim gülçin diye bi kankam var onun kafasını kırmam yakındırr yok yani illa izmire gel gamze diyor gidersem fena dağıtıcam o biliyorrrrkaydirigubbakcemile3
Neyse yaa çok konuştumm hadii paii paiii :nazar:

Günlükcan..

İnanki İlgi Çekmek Adına Değil Bu Yaptıklarım :umursamaz:
Kalbim Kırık Moralim Bozuk Kalırsam Çok Kişinin Canını Yakıcam şakkıdı
İzin Ver Kankam Gidip Kendimi Toplayayım..
Hiç İyi Değilim mafoldumben

Günlükcan..

İnanki İlgi Çekmek Adına Değil Bu Yaptıklarım :umursamaz:
Kalbim Kırık Moralim Bozuk Kalırsam Çok Kişinin Canını Yakıcam şakkıdı
İzin Ver Kankam Gidip Kendimi Toplayayım..
Hiç İyi Değilim mafoldumben

sen bi meseneye gelsene yoksa çok fene kırıcam senin kafanıı acil meseneye geliyorsun daha fazla sinirlerimi zıplatmıyorsunkötükedihüso
:mymeka:

Dün akşam yazmıştım ya hoşlandığım çocuk vardı bi tane,
arkadaşımın da çıkar gibi olduğu çocuk onu tanıyormuş vs.
Bugün çok soğudum nedense.:bbo:
Şimdi de diyorum ki amaaaann tanısa nolcak sanki..
Zaten bi şey olmaz. Cidden istemiyorum artık.:umursamaz:

günnükçüm uzun zamandır gelemedim. yine koçişimden bir şehir uzakta olucam biliyon mu. adam yine her gün onca yol gidip gelicek. ama işteki departmanımı değiştiriyorum galiba. en azından o haysiyetsizlerden kurtulacam. günnük ben hala bebişimin doğal yoldan geleceğine dair umut taşıyormuşum. bu ay beş gün bir gecikme oldu. baktım garip koçişim de heveslenmiş. onu daha fazla bekletmeyeyim diye kendim tek başıma doktora gittim. doktor mevsimsel gebelik yok dedi. tabi ben ayıp olmasın diye hocam biliyon zaten tüp bebek hastasıyım felan filan. bi sorun mu var tedavi öncesi diye geldim. bırrrrrrrrrrr yalan söledim işte. ben ultrasonda kese arıyordum. o mucizeler beni de bulacak sandım. hiç ümidini kaybetmiyor insanoğlu rabbim ümitsiz bırakma bizleri. günnük bi de milletle kavga edip haziran sonunda mı tedaviye başlıyayım yoksa sakin sakin kimse bilmeden temmuz sonun da mı? karar verince ben yine sana yazarım. öpttüüüüüüüüüm...

çok üzücü.. tam da bunları yazıcaktım, ilerde onu hatırlayıp üzülmek ağlamak istemiyorum diye. bunları yaşamak istemiyorum. bişeyler zamansız bitince insanın içinde uhde kalıyor.
ahh günlük...
yıllar geçse de üstünden...

aynen katiliyorum yillar gecti kendisi hayatimdan gitti ama kalbimin bir ucutunda hala duruyor bazen bicak sapliyor canimi acitiyor bazende yuzumde tebessum oluyor ama hala icimde duruyor....
ALLAH sevenleri ayirmasinnn

Hayat başa sarar mı, ne ilginç sararmış, bu gelecek denen şey ne işe yarıyor anlamıyorum.
Yine aynı şeyler, de nereye kadar.

Hayret, herkes ask-mesk derdine dusmus, inanamiyorum oysa hayatta ne gercekler var....ben ise surekli bir "kriz masasi" gibi calismaktan o kadar bunaldim ki...

Son düzenleme:
3 haziran.. sevgili günlük bu günü atlayarak direk 4 hazirana geçiş yapabilme şansımız var mı ? o kadar çok sebebim var ki bunu istemem için.. 3 haziran 63, nazımın ölüm yıldönümü.. 3 haziran 86 o'nun doğum günü.. 3 haziran 08 beni ellerinde çiçeklerle istemeye geldikleri o isyanlarıma sebep gün. çook duygusalım günlük bu aralar. her şarkıda ağlayasım geliyor. o değil kadifeden kesesi kahveden gelir sesi oturmuş kumar oynar ciğerimin köşesi şarkısını dinlerken de insan ağlamaz değil mi ? tamam sınav stresinden boğuluyorum o ayrı.. tamam depresifim bu aralar üstüme gelme günlük !! üstüme gelme dedim leeeeeeen bak ağzımı bozacam şimdi.. gerçi senin ne günahın var 3 haziranı sen mi icat ettin. sevmiceeeeeeeem işte sevmiceeeeeem bu tarihi. akşama kadar ağlicam elimde nargile duman püskürtüp durucam klimalı odamın statik havasını iyice oksijenden mahrum ederek.. banane ! kaldırın şu tarihi değiştirin 4 hazirana ışınlanalım cümbür cemaaat banane yani bananeee ! nazım öldü akşama kadar onun şiirlerini okuyup böğüre böğüre ağlicam. "mavi gözlü bir devdi minnacık bir kadın sevdi.." minnacık insanlar sevdik be günlük. tamam be damara bağlamıyorum. hayır bağlıyorum. sen günlüksün ve benim her türlü dengesizliğime katlanmak zorundasın. offfffff..şimdi bu saatte nargile yapmaya kalksam babam uyanır söylenir.. bu sinirle bende ona çemkiririm. sonra annem uyanır. sonra dayım.. sonra anneannem.. en iyisi uyuyayım. yarına enerjik olmam lazım bol bol ağlicam. bu arada.. kem küm.. iyiki doğdun, yani doğdun iyi ki.. nazım sen iyi ki geldin bu dünyaya.. ama keşke ölmeseydin.. hem de böyle olmasaydı hayatın.. moskovada ölmemeliydin en azından.. yurdunun topraklarında vermeliydin son nefesini. ve sen, iyi ki doğdun, 24 oldun.. iyi ki hayatımın 5 senesinde bulundun.. iyiki geldin 3 haziran 86 da dünyaya ve iyiki geldin evime 3 haziran 08 de beni annemden istemeye.. verdiler de noldu gerçi kıymetimi mi bildiniz..neyse.. olan oldu.. olması gerekti. ben de cahildim sen de.. ama iyi ki doğdun.. şimdi senle aynı ağaçta farklı mevsimlerdeyiz.. ve bana hala sevgilimin doğum günü sorulduğunda 3 haziran diyorum 3 eylül diyeceğime.. ben artık eylülü seviyorum, sen de sev başka mevsimleri, başka doğumgünleri anlamlansın yüreğinde, başka bi kızı sev aynı beni sevdiğin gibi.. sen harbiden sevginden yaptın ne yaptıysan ve belki ben o sevgiden korktum, öyle kavuucuydu ki kavruldum, gene sendeydi bütün merhemler, ya sen verdin ben alamadım ya ben istemeyi beceremedim.. ikimiz de sevdik aslında.. bilmeden deli gibi sevdik sadece.. fütursuzca sevdik.. deli gibi harcadık savurduk bu sevgiyi.. saklayalım yarınlara da kalsın bu sevgi diyebilmeyi beceremedik.. şimdi tasarruf etmeyi öğrendim sevgimden.. dizginlemeyi öğrendim içimdeki kısrağı.. sen de artık bendeki gibi şahlanma hiç bir aşkında. durul,, dinginleş.. sakince sevmeyi öğren.. yeni yaşın kutlu olsun, sana binbir türlü güzellikler getirsin.. yazık ettin ikimize de dersin ya hep.. birgün anlayacaksın aslında bu hastalıklı sevgiye ötenazi yaparak en büyük iyiliği yaptım ben ikimize de.. sana ömürlük sevgiler diliyorum, nefes alabilen, yaşatabilen sevgiler.. hoşçakal.. Günlüğüm seni de öpüyorum, sen mükemmel bi sırdaşsın yahu.

X