Popüler Konu Sevgili günlük...

Eğlence bitti. (Sözde eğlence..iştee..)
Artık ders çalışma zamanı. Bugün boş işlerle uğraşmanın son günü oluyor. Artık beynimi yorsam iyi olacak.
Şu aptal geçmişin etkilerinden de sıyrılmama vesile bu sınavlar. Ya evkızı olsaydımm..Tanrımmm..Düşünmek bile ürkütücü. Uğraşacak bir şeylerin olması ne güzel..
:1rolleyes:

Ama hala içimde koca bir boşluk var sankii..Yine de gülümsemeye çalışıyorum.mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
ilişkinin başında hani dizinde uyutur ya herifinoğlu... gör bak sen ortasında nasıl da ayakta uyutur... sonunda mı ? sonunda uyku haram sana... neyseki geçti.

günlük muhteşem bir gündü yaa:asigim: sabah 8.30dan akşam 8e kadar bitanemle birlikteydik... harikaydı harika.. sabah geldi ablamla beni aldı... ablamı mecidiyeköye bıraktık o arkadaşlarıyla piknik yapıcaktı.. biz gittik beşiktaşa bi güzel kahvaltımızı yaptık:dance: sonra bebeğe gittik yürüyüş yaptık... ordan karşıya geçtik ümraniyede dolaştık biraz...ordan fethi paşa korusuna ordanda çamlıca tepesine geçtik..bi yedim bi içtimki sorma günlüşş:):):) biz aslında polenezköyede gitçektik ablamın yanına piknik yerine ama ani bir fikir değişikliğiyle capitole gittik.. bitaneme tişort aldık... çok ısrar ettii banada bişeyler alalım diye ama beğenemedim bişiycekşakkıdı len günlük benimkine trabzon işi bilezik kolye takımlarını gösterdim.. aşkım bunlar amele işi dediikafamçokkarıştı yawww dedim alamıyorum demyorsunda amele işi deyip beni soğutmuya çalışıyon güzelim altıncıklardan:mymeka:sonra geçtik yine avrupa yakasına maçka parkına gittik dolaştık biraz maksat saat doldurmaktı çünkü ablamı alcaktık yine mecidiyeköydensengözlerimebaksanab oda mübarek beklettide bekletti bizi.. bir ara çektik arabayı yol kenarına sarıldık uyukladık:1hug: sonunda ablam geldim diye tlf açtıda onuda alıp eve geri dönüş yaptık tekrar bitanemle...:hulya:bak kıymetini bil günlüş tüm detayları sana anlattımmzemuszemusama inanılmaz bir yorgunluk var yakafamçokkarıştıneyse ben kaçar günlük görüşmek dileğiyle pai paii

günlükk :) :)
gene geldim artık arayı fazla acmıyoruzz :)
yarın birinci final sınavı var inşallah iyi geçer..
hepsi bitsin bi an önce yaz gelsin gezeyim tozayım :)
şimdilik kaçtım öpttüm :)

Çok fazla çalışılması gereken dersim var.
Çok fazla sınavım...
Bense okumak istiyorum,
günler geceler boyu kitap okumak.
Anatomi çalışmak istemiyorum,
saçma sapan gereksiz kas isimlerini ezberlemek...
Kendimi toplayabilmek, iyileşebilmek,
onu, tüm yaşadıklarımı unutabilmek istiyorum.
Yazmak istiyorum bir de.
Yeniden yazmak, bloguma devam etmek.
Böyle tutunuyorum çünkü.
Tutunacak neyim var ki başka?
Ha, bir de o var... -büyük insan-
Ona karşı hislerimin tarifi yok.
Aşığım desem değil...
Hayranlık belki.
Neyse ders çalışmam lazım şimdi...
İyi geceler herkese....

piişşşştttt günnüşşş ben geldiiiimmm iyiki geldiiim hoş geldimm sefa geldimmm dimiiiii kaydirigubbakcemile3 Bugün 10 da kalktım kahvaltımı yaptım odamı topladım veeee doğruuuu karşı daireye kuzenime geçtimmmm diğer kuzenleride aradık toplandık 8 kuzennn nekadaaann mikemmelll dimiiiii kaydirigubbakcemile3 filmleri ard arda koyduk trende dehteşmiydi dehşet trenimiydi unuttum bak adını ( acaip gerilimdi yaaa) sonra yeni ay ( ancak izleyebildimkaydirigubbakcemile3) sonra bir kadın bir erkek filminin diğer dvd'lerini izledik koptuk gülmekten onca gerilimden sonra.. veeeee cipsilerimizi kolalarımızı alarakkkkk tabu oynadık aman allahım bukadarmı eğlenceli oluurrr karnıma ağrılar girdi gülmekten yaaa heleki ben padişahı kuzenime anlatana kadar kuzenimin vezirden tutta tosun paşaya kadar sayması ayrı bir olaydıı :roflol:
Sonraa yengem mükemmel bi yemek hazırladı onları lüplettik cokacimcoook
Saate bi baktımm ayy nasılda geçmiş zamann 7 olmuşş saat ve ben tabikinede eve geçtim annem şaşırdı eve gelirmiydin sen diee düşün benim üstümde hala pijemelarımm kaydirigubbakcemile3 ayy geldim duşumu aldımm veeee saçlarımı düzleştirdimmm çünkü yarın babişimle bana ayakkabı almaya gidicezzzzz zemuszemus
Nyese şekercimm mısır patlattım gel yiyelim ama ses etmek yok bak şhow izliyorum benim program başladı
Hadiii paiii paiiiiiiiiiii

Son düzenleme:
Sanırım mayıs ayının hatta bahar mevsiminin en kötü günü bugün oldu.
Çok mutsuzum şu anda. mafoldumben
Bu sıkıntım gitsin istiyorum. Dua ediim en iyisi ben biraz.:gitme:

merhaba günlük..
cok cok uzun zaman oldu sana yazmayalı.
hıc ıyı degılım maalesef,ısterdımkı guzel haberlerle sana geleyım..
sana bugun küçük yegenimin hissettiklerini kendı dilimde anlatmaya geldim.
bır anda acı bır romanın sayfalarında buldu belkıde yasadıklarımız,yasadıkları.. .....

''10 yasındaki bır cocugun msn de yazdıgın iletiyle birkez daha hüzünlere boguldum.
23 mayıs bana hayat bitti....
bu cümleyi okumamla gözyaslarım sele dönüstü birden..

''bekledigi kardesı bugun dogucaktı..annesının hastanede oldugunu duyunca merakla küçük kardesının gelısını bekledı..ama bır turlu o mutlu haber gelmedi..
babası sevıncle degil hüzünle geldı eve..kardesınıde alıp hastanenın yolunu tuttular.arabada babasına sormak ıstedı küçük kardesım nasıl diye ama duyacaklarından ürktügü icin sormadı soramadı..
bogazında dügümledi merakı..aklına bırseyler gelıyordu ama bir türlü küçük beyni bunu kabullenmek ıstemıyordu..
hastaneye vardılar.annesının oldugu oda nerdeydı acaba...merdıvenlerden cıkarken dıger kardesının elini sıkıca tuttu.ve iste o oda..annesı ve yeni dogan kardesıde ıcerdediler herhalde..
kapıyı araladılar..annesnin benzi soluklasmış,aglamaktan gözlerı kıpkırmızı olmustu.
annesının yanında halası vardı..onunda rengi soluktu..pekı ya odadakş besik..
neden içinde bebek yok..nerde kardesımmm...nerde ooo...
acaba hastalandıda doktor onu muayene mı edıyor..
sormaya korkuyorum anne ne olur sen bırseyler söyleee ...anneee ...kardeşim nerde anne...
bütün cesaretini toplayıp anne dıyebıldı sadece...
annesi elını uzattı..sarıldılar bırbırlerınee..annesı hıckırdıkca kardesının bır melek olup cennete gittigini anlamıstı..
hıckırıklar dügümlendı bogazında ve daha fazla tutamadı...
----anne ,,kardesımm,minik kelebegim..keske sezeryan olsaydın anne...keske baska sehırde dogum yapsaydınn...anne annecımm...............

kücük bir kızın bekledigi kardesi icin msn deki iletisi..
23 mayıs bana hayat bitti...mafoldumbenmafoldumben

bugun aldıgım haber bekledıgımız kücük yegenimizin dünyaya gelırken cennete gittigiydi..
aldıgım haberin halen etkısındeyim günlük..
yegenimin iletisini görünce,onun yasadıkları gözümün önüne gelıverdı ve satırlara döküldü..
suan o kucucuk kız kimbilir ne duygular ıcındedı.
pekı ya annesı..senağlama9 ay boyunca karnında tasıdıgı yavrucugunu bır kez olsun kucagına alamadan topraga verdı..senağlama
Takdiri ilahi..ALLAh ım dıger cocuklarına uzun ömürler versın ınsallah..(amin)
dogum yapınca,anne olunca hersey cok farklı oluyor günlükcüm..
annelerın neler cektıgını ana olunca ınsan daha ıyı anlıyor..onceden hersey sozde kalıyor ama sımdı sankı sende o anları yasıyor gibisin..

ALLAh IM kimseye evlat acısı vermesin Rabbim meleklerimizi korusun.:Saruboceq:

günlüküm bugün p.tesi çok yoğun bir gün olacak ama bu hafta güzel geçsin nolur cuma doğum günüm c.tesi doğum günü partim var sevdiğim herkes gelsin istiyorummmm zemuszemus

merhaba günnük iyi haftalar...
ben yine eski, ekşınsız monoton hayatıma dönüyom sanırsam...haftas onu ananemi görmek dışında pek kayda değer bişey olmadı hep aynı muhabbetler...
zaten yazasım da yok, uykuluyum da hala...
Allah bugünümüzü aratmasın günnük si yu leytır

Selam günlükcüm, nasılsın diyeyimde sana anlatacaklarım var :))
Oyy bir haftasonumda sakin geçmiyor be günlük...
Anacım gelin olmak ne zor işmiş bee, ama dün akşam güzel yönlerini gördüm :))
Sevgülümün teyzesinin oğlunun düğününe gittim, beni gelin arabasıyla aldılar :))
Her gören içeri bakıyo gelin yok :)) Sonra gidip kuaförden gelini aldık, ben hiçbirini tanımıyorum ama hepsi beni tanıyor, meğer söze hepsi gelmiş, ama o kalabalıkta hangi birini tanicam...
Sonra gelini eve götürdük, aşkımın teyzesinin sarılışını görmeliydin, sanki çok özlemiş gibi, oysaki sözden sonra hiç görüşüp kaynaşamamıştık, içeri girerken kendimi podyumda manken gibi hissettim, her gören sarılıp öpüyo falan. Sonra kayınvalideciğimle görüştük, sarılıp öptü, çok özlemiş, çok güzeldi günlüküm kendimi gelin gibi değil, onlardan biri gibi hissettim, gelin diye seslenmeleri komikti ama :))
Keşke aşkımda olsaydı, ama yok (
Düğün salonunda gelinden çok benle ilgilendiler, "su istermisin? meşrubat istermisin?" pasta geliyo hemen bana veriyolar :)) Su istiyorum anında geliyo :)) Meğer gelin olmanın güzel yönleride varmış, ben hiç eskimeyim yaa :))
Kayınvalidemin kaçamak bakışlarını yakaladım, bende oğlunu gördü galiba, sürekli suratıma bakıp gülümsüyordu, ama kayınvalide edasıylada süzüyodu, habire resmimi çekti :))
Sonra eve gittik, ikramlar süperdi, anneciğim elleriyle besledi beni :)) İnşallah hep böyle oluruz günlüküm yaa, çünkü sadece eşin olmuyor hayatında ailesiylede evleniyorsun, iki tarafıda idare etmek zorunda kalıyorsun, biliyorum zor günlerimizde olacak ama inşallah birbirimizi kırmayız.
Sonraa yenge ve kayınvalide ile beraber bize geldik, ben 2'ye kadar oturabildim, malum bugün iş var, onlarda 4'te yatmışlar. Sonunda saçlarımıda gördü, çok merak ediyordu :))
Anneler günü hediyesinide verdim, çok sevindi...
İşte böyle günlüküm, bir haftasonunuda böyle geçirdim, nişanıma 3 hafta kaldı yavaş yavaş yeni bir beraberliğe adım atıyorum. Rabbim inşallah mutlu eder bizi...
Bu arada dayısı dayımın yerini alamasada ona yaklaştı, çünkü aynı dayım gibi kızım diye hitap ediyor bana, ah keşke benim dayımda yaşasaydı, onu gördükçe hep dayım canlandı gözümde (

Günlük bacı nassın?
Doğum yapalı 24 gün olmuş bile , kızım ve ben birbirimize alışmaya çalışıyoruz var gücümüzle 24 gündür.
Bebek olmak zor zanaat arkadaş , koca gün uyumak gece olunca mesaisi başlamışlar gibi gözleri faltaşı gibi açıp var gücünle bağırmak , meme bulmaya gör cork cork çekelemek hemde saatlerce , ıkınmak sıkınmak ortalığa koyvermek sonra yine yaygarayı basmak. Her babayiğidin harcı değil bebek olmak :)
Hayatımda bu kadar az uyuduğumu yani uyumadan ayakta durabildiğimi keşfetmemi sağladığı için , meme başlarımın çekilmekten kopmadığını ne kadar ergonomik ve elastik olabildiğini ve meme başının acısının doğum acısından beter olabildiğini bana gösterdiği için kızıma teşekkürü borç biliyorum. Birde burdan yalancı memeyi ve göğüs kalkanı denen alet edavatı yaratanlara sonsuz teşekkürler.

mirmirmirmir Selam günlük

Naadar yorgunum bi bilsen.kafamçokkarıştı

Yav insanlar haftasonu gezerler tozarlar, dinlenirler dimi. Ama yooook ben insan değilim ya, ne dinlenirim, ne uyurum, höfff be höööff. Zabahın köründe eşşek oğlum kalkıp ctesi pazar demeden avazı çıktığı kadar bağırıyor, "kalkıııııın , bu kadar uyunurmu, sizde hep uyuyorsunuz" diye:gitme: Vicdansız bebe, hafta içi zati sabah 7 de ayaktayım. Bırak da pazar günü 9 a kadar yatayım.kafamçokkarıştı

Kalk kahvaltı hazırla, ortalığı topla, temizleakannehir

Bebeleri al, dışarı çık, gezdir bir güzel. Zaten pilim bitmiş olarak dönüyorum eve. Akşam yemeği hazırla, bebeleri yıka, ütü yap, çamaşır as derken bir bakmışım 01.20 olmuş saat. Yuuuuuhhhhkafamçokkarıştı (heee bu arada o kadar işimin arasında eltimle kayınvalidemde kahve içmeye geldiler he, sanki günler torbaya girdi alsanaalsanasmile)

Zaten yorgunluktan uyku da tutmadı, bu sabah 7 itibariyle yine ayaktayım. Motor taktırıcam artık günlükcan, böyle olmuyor. Bu akşam hiçbirşey yapmıycam, yan gelip yatacam anasını satiyim. Ay bi de ben yatayım, ayaklarımı uzatayım, nasıl bir his acaba, valla bilmiyorum.bilmiyorumkismile

yetişemiyorum kız günlük, evde herkese bir iş veriyorum yapsınlar diye ama yinede yetişemiyorum, yeter uleeeeyyyyyyn

günlük kardeş
hoş değilim hoş haberlerlede gelmedim affet

oğlum bi kaç gündür öksürüyodu özelliklede yatıncada onun o minicik ağzı öksürünce nasıl bi görsen birde midesi bulanıp öksürürken uyurken yaptığı haraket kıyamam ben ona:sinifsinif:
cumartesi gece acile gittik artım dayanamayıp
üşütmüş dedi fakat kulağı iltahap olmuş antibiyotik kullanmamız gerekiyo dedi küçücük daha 5 aylık bebeğime antibiyotik başladık içim yana yana:gitme: öksürüğü 10 gün kadar geçmez onu için yapacak şey yokmuş
birde ben hastayım heryerim dökülüyo bebeğim var onun sorumluluğu birde sevgili eşimin oğlanı sen hasta ettin şeklinde suçlayıcı tavırları beni dahada mahvetti
zor zor yettirdiğim sütümde iyice azaldı sanki
mama verelim günde 1 kere dedim yavrucak pek sevmedi
ne olacak bilmem halimiz
Allahım acil şifalar ver rabbim:Saruboceq:

Bitanemle konuşuryorduk akşam yine saate bakarken msjın geldiğini gördüm.Kim ki bu saatte diye geçti aklımdan bi an, telefonları kapattıktan sonra baktım ondan gelmiş.
"Seni özledim.tekrar bir araya gelmemiz için hangi şartlarda olmamız gerekiyor?"
Böyle bir şeyin olması söz konusu bile olamaz,yazdım. ardından bi kaç msj daha geldi ama cvp vermedim.
Onu umursamıyorum artık hemde hiç. Mümkünse yazmasın bana ,kısa aralıklarla kendini illaki hatırlatıyor msj atarak.
Kabullenmiyor nedense benim başkasıyla olduğumu... Seni sevmiyorum artık diyorum unuttum diyorum.. Bunca yıl bu kadar çabuk unutulmaz yaşananlar çok fazla ben hala unutamadım sende unutmadın sadece bana öyle diyorsun diyor.. Ama ben gerçekten unuttum ki dilim ve kalbim aynı şeyleri söylüyor.. Ama o inanmıyor. Sorun değil.. Umrumda da değil..
.
.
.Ve bitanemin attığı msj ile uyandım sabah yine. Onu seviyorum bunca ay sonra beni heycanlandıran tek kişi.. Ve ona öyle bir alıştım ki...

Günlükcan Süper Bi Haftasonuydu...
Herşey Süper Süper Süperdi Be Yaww :lepi:
Seviyorum Çok Çok Seviyorum
Allah'ım Bu Hastalığımızı Hiç Geçirme :Saruboceq:
Geçmiştekiler Geçmişten Tekrar Hortlayanlar Umrumda Bile Değil :1closedeyes:
Zamanında Ölüp Geberdiğim Gelsin Diye Adaklar Adadıklarımı Bile Elimin Tersiyle İttim :1shok:
Galiba Hakikaten Aşığım.. yerimseniben

Onun Dışında Kardeşimle Başım Dertte.. Bunalıma Girdi Galiba alsanaalsanasmile
Herşeyi Kendine Sorun Etmekte Günlükcan Ya akannehir
Dün Kotlarının Yerini Değiştirdim Diye Surat Bile Yaptı Yani Düşün sempatiksalakcinni
Antika Ailemi Ve Antika Hayatımı Se vi yo ru m m m m m !!!! :lepi::kedi:

cok güzel bi cumartesi geçirdim günlükçüm cokkksırnaşık şey

annem teyzem ananem geldiler bana akşam üzeri ayyyy nasıl özlemişim herşey eskisi gibiydi herşeyy opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan diğer teyzemde haziranda gelecek tekrar bizde böyle bir buluşucaz teyzemle yıllardır aramızda husumet vardı ama o bitti çok şükür :1hug::1hug: aalhım bu günlerimizi bir daha aratma ya rabbim bozma aramızı ne olur alllahımn:Saruboceq: cok özlemişim saatlerce oturmayı muhabbet etmeyi catlayana kadar gülmeyi, çokkk çokkkkkkkk:dance::dance:

güzel bir cumartesi akşamıydı yıllarıdır istediğim bir türlü olmayan bir gündü devamı gelecek inşallah inanıyorun allahım seb bozma yarabbim:Saruboceq:

seni de bugünün şerefinine en ıslağından en seslisinden kocaman opuyorum zemuszemus

Aldığım güzel habere bile bir gıdım olsun sevinemedim hala da sevinemiyorum. Oysa ne kadar çok istemiştim olmasını.
Allah'ım nolur bir kapı aç artık benim için. Noluurrrr..mafoldumben

selam
mutluyum bu hocayı coook sevıyorum.saolsun dewamsızlıgımı duzeltmıs.
sımdı bana dusende onun dersınden 100 almak opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…