Popüler Konu Sevgili günlük...

Mutluyum günlük ...Hemde çok :asigim:
Herşey yoluna giridi , giriyoda. a.s
Rabbim sağlığımızı eksik etmesin. :Saruboceq:
Daha en olsun ki :sm_confused:
Pek yazasım da yok zaten boshayallersmile
Bakalım bu hafta neler yapıcam kaydirigubbakcemile3 evde duramıycam kesinbilmiyorumkismile
Neyse bu günlük bişi yok benden
Evimdeyim huzurluyum :nazar:

:gitme:

Mutlu olacağıma inanasım gelmiyor artık.
Elimde olan tüm güzellikler için çok çok şükrediyorum o ayrı mevzu tabii.
Ama mutluluk yok işte yoookkk. Daha ne kadar sürecek bu bilemiyorum. :KK43:((

merhaba günlük.
biz ayrıldık...
biliyorum herkes gibi sen de bana inanmıyorsun artık
çünkü o kadar çok söyledim ki bunu...
ve sonrasında özledim aradım...
o yüzden bana inanmıyorsunuz
ama artık aramak istemiyorum
nasıl olsa dayanamaz,ben ne yaparsam yapayım yine bana döner diye düşünen o'nu aramak istemiyorum...
bakalım bahsettiği kadar çok seviyor muymuş
ya da gerçekten 'sen aramazsan ben arardım' cümlesinin hakkını verebilecek mi...

gerçi bunları düşünmek istemiyorum,çünkü düşündükçe tel başında beklerken buluyorum kendimi.
beklemiycem de aramıycam da bu sefer...

yorgunum,hem de çok...

ben de kırdığında özür dileyen ya da gönlümü almak için uğraşan bi sevgili istiyorum...
soğudum,bunaldım dedikten sonra iki tatlı kelimeye eriyen kişiliğimden bıktım usandım

Allah'ım lütfen bana güç ver.
aşk,kara sevda,takıntı adı her neyse bundan kurtulmam lazım
aramamam lazım!

Son düzenleme:
Çok yorgunum be günlük:nazar:

Patron gelsede gitsem evime:mymeka: evde de bir sürü işim var yıkanması gereken onca şey boshayallersmile
hafta sonu ne yaptın deme sakın:eek:lmaz: teyzeme gittim temizliğe malum yapamıyor artık eniştem de hasta tedavi kemotoropi ilaçları çok halsiz bırakmış adamcağızı.Hey gidi günler eskiden nasıl korkardım ondan.eyvahedigeldismile

Cumartesi işten saat 3 de çıkarsan birde taa kurtköylere gidersen pazar sabahıda erkenden kalkıp temizliğe girişirsen gece saat 12 de eve gelirsen sabah işe geç kalırsan bu saat olmuş hala işte patron keyfi beklersen bu hafta bu yorgunluğu atmam zor günlük zorrr:sinifsinif:

Günnüş;
Dün sevgilimle görüştük hava yağmurlu olduğu için sinemaya gittik.Ama o filmi değil beni izledi.Film bitene kadar çok güzelsin aşkım deyip durdu:kedi:
Ayy günnüş uykum var yaa çayda demlemiştim kafamı koysam hemencecik uyurummirmirmirmir

leynnn ben geldimm kalk bakim ayağaa mayışmışsın öyleee iki elinin arasına almışsın kafanı dert dinliyosunnnn, kalk oluum ne bu formdan düşüş enerjik olll bakimmmm kaydirigubbakcemile3 bak ben nasıl enerjikimmmmmkaydirigubbakcemile3 sabahın köründe annem ben babam attık kendimizi istanbul sokaklarına önce bakırköy sonra yeşilköy ve en son ataköyde çay içerken bulduk kendimizi aman allahım dur durak bilmeden gezdik ben başka dükkanda annem başka dükkanda ( kuyumcu olur geneldekaydirigubbakcemile3) babamsa ev bakma peşinde yada döviz kurlayırla ilgileniyo kaydirigubbakcemile3 ( büyük güne 2 gün kaldı bakaalım çekilişlerde babişim ve annişim çıkıcakmı hayırlısıyla) babam bugün dediki eğer kurada çıkmassak ev alıcam yazlık bak gamze dedi, annem diyoki erdal istanbuldan al babam diyoki istanbulda zaten 2 ev var daha kime ev alıcaz 2 kızada ev kalıyo işte birde yazlık bakalım dedi hadi hayırlısı günnüşüm:Saruboceq: ama ben çok yoruldummm lakiiin pilim bitmiş değilllkineeee sositososito süper ötesi harika bir spor ayakkabı aldımm biliinmiii oyy bi yakıştıki ayakceğizlerime sorma gitsin aklinialirimsmile
Günnüş leyn bu pazar dedemle annanem geliyor bilinmii, dedemin kalbinde sorun çıkmış annaneminde sol kolu iyice hissetmez olmuş fizik tedavi vermişler 15 gün yatması gerekiyormuş giresun devlet hastanesinde ( memlekette yaşıyorlar günnüşüm yaptılar evleri burda ve her bi çocuklarına evlerini teslim ettiler onlar memlekette doğayla iç içe yaşamayı tercih etti getirtemiyoruz onları buraya ancak gezmeye geliyorlar 1 2 aylığına, ee ordaki ev tripleks ve arkası dağları fındık bahçelerini ormanı görüyo önü ise daha bambaşka cennet hava desen tertemiz neden gelsinlerki bu kalabalığa dimi) Neyse durum şuki annemler dayımlar bunu öğrenince büyük dayımının kızı devreye girip hemen uçak bileti almış ve pazar günü dedemler geliyorlar her ikiside hastaneye gidicek ve güzel bi tedaviden geçicekler, annemler yengemler alt kattaki dairelerini temizledi tüller yıkandı yerler silindi tozlar alındı ev havalandırıldı ve sahiplerini bekliyor artık.. Lakin şu varki benim dedem hacıdır 90 yaşına merdiven dayamıştır ve eski osmanlı erkeğidir, 4 haziranda bende gizemin nişanına gidicem biliyon namı diğer spdeyy'nin ee nişan için beyaz bi elbisem var onu giymeyi düşünüyorum ve beni kapıdan cengiz gelip alıcak beraber gidicez bana eşlik edicek yanii:asigim: amaaaaa ben o kıyafetle ve akşam 7:30 da nasıl gidicem düşünüyorumCADIARZU anneme dedim oda ben inerim dedenlerin evine sen arkamdan inersin gidersin parmak uçlarında dedi :jeyyar: hadi bakalım bunun tadıda ayrı bi zevkli olur kaçamak kaçamak :roflol:
Ayyy neyse öyle işte yahuuu bu arada gelirken markete uğradım ve bi poşet dolusu cips her birinden karışık ayrı ayrı kaydirigubbakcemile3 yanında kola aldımm hımmm ezelle iyi gider değilmiii şekerimmmm laelaelaelaelae neyse hadi ben gidiiim bariiii tabisideeee sitede dolaşıcam ezele kadarrrr sonraaa 11 gibide şhow tv izlerimmmm sonrada gülçinimle dedikodu yaparız msn ve telden :roflol:

Hadiii paiiii paiiiiiii :jeyyar:

bugün sevgilimle çok güzel hayaller kurduk
gerçek olsun artık nolur:Saruboceq::Saruboceq::nazar::asigim:

mrb günlük.. değişik haberlerle gelmedim sana
annnemin hastalığı hala devam ediyor.
ne zor bir hastalıkmış bu ülser :KK43:(
tez zamanda sağlığına kavuşur inş. annem
günler su gibi akıyor sanki günlük
evlendikten sonra zaman daha hızlı akmaya başladı sanki benim için.

burayida YENI KESFETTIM YA BU SITE ACAYIP SÜPR YA GERCEKTENN BAYILDIMM GÜNLÜK BLE YAZABILIYON:KK70: nese türkiyeye gelmeme 36 gün kaldi 1,5 yillik hasretten sonra 1.aya dayanamiyom artik cabuk gecsin günler sevdigim kuizeni9mide göremiyom kac 2 yilo olcak nerdeyse ya cok sabirszm ya suan kardesmn gitarini satmnak icin bi afis hazrliyom:KK70:okul panosunda saticmada nese görsrz

günnük Allah yardımcımız olsun
herşeyin üstesinden geliriz be biz
kime ihtayacımız var ki O2ndan başka
bizde akıl tam fikir sağlam olduktan sonra:)

sadece canım bu aralar sana ve kkya yazmak istemiyo :umursamaz::1no2:
oh beee diyip rahat nefes aldıktan sonra tam gaz burdayım günnüş
a.s.

günnük ben naptm ona, ne yanlışım olduki anlayamadım bilmiyorumkismile

Günnüüüşşş
2 gündür kötü hissediyorum
Dün kocikle beraber fuara gittik arkadaşlar davet etmişti
oradan eşimin dayısına gidicez uzun zamandır görmemiştik
Akşamda benim arkadaşıma

Neyse dayılara gittik oturuyoruz
pat diye Süleyman dayınız öldü neden gelmediniz duymadınız mı dediler (eşimin kuzeni oluyor ama yaş farkından dolayı dayı diye hitap ediyorduk)
Böyle bir haber bu şekilde mi söylenir
Tam 7 ay olmuş bir Allahın kulu arayıp söylememiş...
Severdim ben o dayıyı daha çok gençti
Tekrar tekrar sordum yengeyle dayıya
Benim bildiğim süleyman dayı mı
Arka sokağınızda oturanlar mı diye
Uzun zamandır görüşmemiştik doğru
Anneciğiminde içine mi doğdu nedir 2 gün önce ısrarla onları özellikle dayıyı sordu telde bana

Offf Allahım günahlarını bağışla..
Bir kaza haberi bir ölüm haberi
2 gündür çok tuhafım
Rabbim sağlık versin günnüş

Neyse kaçtım ben keyfim yok zaten

Günlükcan

Hasap Morallerim Bozuk kötükedihüso
Sevgilime Babası,Bana Bizimkiler,Kankamada Cengiz El Koydu kötükedihüso
Allah'ım Yaa.. Nede Güzel Konuşup Dedikodu Yapacaktık..
Neyse Kayınpeder Fazla Sinirli Ona Bişi Diyemiyorum :1closedeyes:
Ama Gamze'mle Cengizin Muhabbetine Turp Sıkabilirim sırnaşık şey
Bana Ne Yaa Manitamın İşi Var Benimle İlgilensin Dimi Kanka Olacak Bide alsanaalsanasmile
İyiki Bi Nişana Gidecek benneyaptımki
Benim Nişanımada Gelmesinlerde Sorcam Onlara Ben :kızgın:
Neyse Gideyim Birazda Ona Dırdır Edeyim Msn.den -tatlicadiarzu-

:enbuyukkk:

Günlükcan

Hasap Morallerim Bozuk kötükedihüso
Sevgilime Babası,Bana Bizimkiler,Kankamada Cengiz El Koydu kötükedihüso
Allah'ım Yaa.. Nede Güzel Konuşup Dedikodu Yapacaktık..
Neyse Kayınpeder Fazla Sinirli Ona Bişi Diyemiyorum :1closedeyes:
Ama Gamze'mle Cengizin Muhabbetine Turp Sıkabilirim sırnaşık şey
Bana Ne Yaa Manitamın İşi Var Benimle İlgilensin Dimi Kanka Olacak Bide alsanaalsanasmile
İyiki Bi Nişana Gidecek benneyaptımki
Benim Nişanımada Gelmesinlerde Sorcam Onlara Ben :kızgın:
Neyse Gideyim Birazda Ona Dırdır Edeyim Msn.den -tatlicadiarzu-

:enbuyukkk:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 günnüş hatun bana msn'den hesap soruyor telin bu satte nie meşgul kimle konuşuyorsun dieee kaydirigubbakcemile3 ayol pambığım cengizle şu nişan olayını konuşuyordukk işteee beee :eek:
Alırım ben senin gönlünü kankammm oyyy kıyamıyorum hiç ben bu kıza yaaa valla billa kıyamıyorum çok seviyorum onu ve çok değerli benim pambığım herhalde seninde nişanına gelicem pambığım kambersiz düğün nişan olurmu hiçççç :lepi: ayde biz makedonyaya gidelim pambığımmm şşşşş çaktırmaaaaaaa bendensinnnnnn :jeyyar:

Kocaman öptümmmm kop gel msn'e öküz oturtma böğrüme libidom düştü çabuk gel yükselttt enerjimi düşürmeee pambığımmmmmmm :roflol::roflol:

Günlük çok uykusuzummirmirmirmir ama uykum yokfisfisfis gece uyuyamadım ya işim vardı birşeyler araştırdım. Sabah 10.30 gibi uyudum 2 gibi kalktım çarşıya çıktım işim vardı sonra aşkımla buluştum:asigim: eve geldim oğlumla uğraştım ne zamandır ihmal ediyordum onunla oynadım az yemini verdim çıldırdı yine akvaryumunu değiştircem ama korkuyorum be günlük ya birşey olursaohaoldumsmile neyse sonra 7 gibi yattım 9 gibi kalktım sersem gibiyim ama uykum yok birazdan duşa giricem ve yatıcam yrn 7.30 da kalkıcam babamla işimiz var.

Günlükceeeyzim günaydın :asigim:
Dün tesadüfen çok güzel bir akşam geçirdik, ben çok eğlendim, zıp zıp zıpladım dans ettim hihoyyyt :dance:
Akşam eve giderken yanyolda trafik var diye sokak aralarından gidelim dedik kestirme olsun
Eski jandarmanın oraya doğru gittik ama sokağı kapatmışlardı şaşırdık neyse geri döndük
o sıra da da caminin yanındaki gösteri alanında gitar akord sesleri müzik sesleri falan bangır bangır bişiler var herhalde derken eşim dedi hadi şu çay bahçesine oturalım hava güzel
Oturduk sesler hala geliyor servis yapan garson "akşama konser var çok güzel masa tuttunuz" dedi
Kimin konseri varmış bil bakalım
Volkan Konak delikafadulden akannehir ohaoldumsmile
Çıldırdık tabi Volkan Konak'ın adını duyunca kaydirigubbakcemile3
Hemen annemi aradım arkadaşları aradık gelin Volkan Konak'ın konseri varmış çok güzel masada oturuyoruz falan diye geldi hemen
o da Maçka'lı hemşerimiz olur çok severiz :asigim:
Meğer bi partinin ilçe başkanlığı açılışıymış onlar getirtmiş bizim uşağı :lepi:
Konser başladı biz masada oturuyoruz etraf nasıl kalabalık bir görsen
Bomboştu çay bahçesi biz gittiğimizde konser başlarken çay bahçesinde bile adım atacak yer kalmamıştı kaydirigubbakcemile3
Neyse oturduğumuz yerden dinliyoruz falan ama ben yerimde duramıyorum ki, kurtlu :roflol:
Hadi bizde gidelim diyorum yok çok kalabalık diyorlar neyse annemde bi süre sonra dayanamadı hadi gidip yakından dinleyelim dedi
Aşkitom bana hayır der ama annemi hayatta kıramaz nihahaha kalktık tabi hemen aklinialirimsmile
Annemi görmen lazımdı nasıl pıtı pıtı aralardan nasıl geçiyor o kalabalığı bıraktı arkasında sahneye yaklaştık epeyce
Konser biraz daha sürseydi annem Volkan Konakla birlikte sahnede şarkı söyleyecekti :roflol:
Süperdi ama ya nasıl eğlendik nasıl hoplayıp zıpladık anlatamam,
Cerrahpaşa'yı söylerken ağlattı bizi ama sonra memleketin havalarından çalınca affettirdi kendini :asigim:
Böyle işte tesadüf eseri süper bi akşam geçirdik eve geldiğimizde saat on iki olmuştu
Öyle de yorulmuşum ki zıplamaktan hemen uyudum kaydirigubbakcemile3
Ben dün akşam evde de ders çalışacaktım sözde ama hemşerimin adını duyunca unuttum sınavı falan
Finallerde bana onu soracaklar ya sempatiksalakcinni
4 gün kaldı günnük çok heyecanlıyım yaaa inşallah vizeler gibi iyi geçer de biter okulum eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
Slm günlük ...

Ufff o kadar yazdım yazdım hata raporu verdi sayfa kapandı uffff :1closedeyes:
Neyse yazıcaz mecbur tekrardan..

Günlük çok uykusuzum.Ctesi-Pazar'da sınavım var oofffff çıldırmak istiyorum yaa...Yorgunum uykusuzum din-le-ne-mi-yo-rum... Herşey üstüme geliyo..Ya her sabah millet daha uyurken ben mesaiye başlıyorum zoruma gidiyo valla bazen.Rabbim sen sabır ver dayanma gücü ver bana..İçimdeki sıkıntıları sen biliyorsun sen yardım et yarabbim....

Herşey istediğimiz gibi olsun günlükkk nolurrrr yaaaa.... :Saruboceq: O kadar hevesliyiz ki ikimizde... boshayallersmile Şimdiden ets tur un erken rezervasyon otellerine bakıyoruz aşkımla.Avcılar'daki bütün düğün salonlarına baktık.En son baktığımız bi yer var hande düğün salonu diye bide orkide düğün salonu var o 2sinin arasında karar vericez bakalım inşallah bu haftasonuda konuşuruz heralde aile büyükleriyle.. Şu kiracımızda bi çıksa evden :1closedeyes: O çıksada bizde önümüze baksak :kızgın:
Ekim için yer ayırttırmayı düşünüyoruz salondan günlük.. Olurda kiracı çıkmazsa kontratının dolmasını beklerse ... Ki erken çıkacağını kendisi belirttiği için ekim düşünüyoruz.. e kasımdada bayram var malum... o yüzden ekime kadar evi boşaltmazsa aralıkta düğün olur... beyfendinin kontratı var ya hem çıkıcam diyo hem yokuş yapıyo bize :kızgın:
Bakalım babalarımıza falan söyliycez aşkımla.Biz ekimde yeri tutalım diye.Çünkü hiç bi salonda daha şimdiden ekimde yer yok günlük düşünebiliyomusun yaaa... akannehirBu sene ramazan erken geliyo diye millet ramazan bayramından sonra hep tutmuş salonları valla ekimde sadece ekim 3 bide ekim 24 te boş yer bulabildik... offf inşallah tutulmaz ... söyliycez işte diycez ekime biz yer ayırtalım eğer kiracı çıkmazsa konuşuruz salonla.aralık ' a alırız düğünü... yapcak bişey yok...bilmiyorumkismile
Bide nolur kimseler karışmasın artık bize bık-tıkk..! Amcam bişi diyo babam bişi diyo.. :çok üzgünüm: mafoldumben
Uff çok döktüm içimi... :çok üzgünüm: Napim günlük ya sorun sorun sorun... Bu evlenmek inan zor iş ..! :sinifsinif:

Disarida bu kadar guzel bir hava varken su igrenc grip beni sonunda yikti..yine birilerinin gozune mi geldim nedir??? :bbo:mirmirmirmir

tenis maçı yapcakmış beyefendi.
ben burda ona tavır yapıyorum o tenis maçı yapcakmış:kızgın:
bıktım şu tenisten raketi kırılsın artık:1closedeyes:

X