Popüler Konu Sevgili günlük...

günaydın günnük bebişim...
rüyamda İlhan İrem konserindeydim...var ya o kadar huzurlu uyandım ki...dilimde de o müthiş şarkı " sürgün gibi masallarda.." mırıldanıp duruyom...hava da serin yağmurlu...of Allahım bozmasın huzurumuzuuuu
uzun zamandır gördüğüm en mantıklı rüyaydı valla günnüğüm, benim diğer rüyalarımı film yapıp çeksem, bağımsız sinema klasiği olur valla parayı kaldırırım:roflol:
onun dışında çok şükür lavabo açıcıdan beter olan ilacıma alıştım:nazar: dozu da artırıyoz yavaş yavaş...diyet de iyi gidiyo...yarın resmi tatil ama çalışıyom..olsun parasını verirler inşallah..iş olsun da çalışalım bebişim dimi...
şimdilik benden bu kadar Gamze buraya uğrar da beni görürse öpüyom onu mucuk diyezemuszemus

Günnük günaydın opuyorumnanaktan
Çok heyecanlıyım günnük yarın özgürüm hemde sınırsız nereye istersem oraya götürecek kocacım beni ama ben nereyi isteyeceğimi şaşırdım sempatiksalakcinni
Hani otobüse ilk duraktan bindiğinde tüm koltuklar boş olurda koltuk beğenmezsin ya aynen o karmaşa içindeyim
Çok heyecanlı ilk defa böyle bir şey yapıyoruz, sen nereye istersen dedi, biliyorum itiraz etmeyecek bu sefer
Gitmek istdiğim özlediğim o kadar çok yer var ki napsam bilemiyorum
Kız kulesi'ne gitmeyi çok istiyorum oraya kahvaltıya mı gitsek acaba :asigim:
Yada şöyle güzel bir boğaz turu mu istesem yoksaa Bebek sahilinde bir kahvaltı ardından yürüyüş mü istesem, Ortaköy'e de gitmedik ne zamandır kumpir istiyorum bi de oraları gezmek, galataya tünele gitmek istiyorum pooofff boshayallersmile
Ben en iyisi ona istediklerimi söyleyeyim hangisine isterse ona götürsün beni hihoyyyt
Sabah evden çıkarken de yarın napalım diye konuştuk ama bi karar veremedik adalara mı gitsek diyoruz ama yarın çok kalabalık olur orası çok curcuna olur
Perşembe günü içinde randevumu aldım doktordan sabah dokuzda orada olacağım anestezili çekilecekmiş filmim, nasıl rahatladım anlatamam sana, çok korkuyordum canım yanacak diye şimdi rahat rahat gideceğim endişelenmeden zemuszemus
anestezili olacağı için 12den sonra hiç bir şey yemeyin dediler, bi de yanımda refakatçi olmalıymış, eşim sabahtan götürürm ama tüm gün yanında kalamam gitmem gereken müşteriler var diyor anneme sorsam gelir mi acaba? Kıyamaz ki annecim bana gelir koşa koşa :asigim:
Günnük çok acıktım gidiyimde kahvaltımı ediyim zemuszemus

Son düzenleme:
Naber pembişim zemuszemus

Ay beni sorma, bulutların üzerindeyim...
O kadar güzel ki her şey, o kadar mutluyum ki kaydirigubbakcemile2
İçimde bir korku var, ya kötüye giderse her şey diye.
Yapma diyorum kendime, mutluluğun tadını çıkar.
Yaşadığım en güzel his bu, şu ana kadar yaşadığım en güzel ilişki...
Karşımda doğru insan olduğuna o kadar inanıyorum ki, o kadar içten inanıyorum ki...

Allah'ım bu sefer yanılmış olmayayım nolur :Saruboceq:

Bugün çok mutsuzum ilk defa kavga ettik...
Daha doğrusu kavga bile edemiyoruz ancak surat yapıp oturuyor...
Kredi borcu var bana dün annemlerin taktığı ve tek elimde kalan bileziğini boz felan dedi şaka ile karışık tabi ben bozmadım... Akşam geldi surat bir karış yemek yemedi benimle konuşmuyor ..
Bekledim biraz dayanamadım sordum neyin var yok birşey diyor...
Yattım gelmiyor almış battaniyeyi içeri geçmiş tv izliyor konuşmuyormusun benimle dedim..
Sana kırgınım dedi ne yaptım bu tavırlar ne diyorum yok birşey diyor..
Az önce mesaj atmış sana kırıldım o bileziği güvence olarak mı görüyorsun bana güvenmiyor musun diyor...Bazen ona hiç akıl erdiremiyorum sinir ediyor beni...
Bakalım ne olacak günlükcüm....
Mesaj atsam mı acaba karar veremedim

SLm günLük ;

Çooooooooook hastaaaayıııımmmmmmmm akannehir akannehir akannehir
Midem ağrıyo 1
Başım çatlıyo ağrıdan 2
Grip oldum 3
Her dk öksürüyorum 4
oooooffffffffffff akannehir akannehir akannehir
Aşkımda hasta :sinifsinif:

Bugün dedemiz ameliyat olacak günlük.. Meğer aşkımın kaç gündür canının sıkkınlığı buymuş...Of bitanem bnm ya ne çok seviyo dedesini.. Dün gece konuşamadı bile telefonda aşkım bnm yaaa :çok üzgünüm:
Ama ne olursa olsun biz hep beraberiz hastalıkta sağlıkta her zaman ömrümüzün sonuna dek:1hug:
Dedemiz iyi olacak hayırlısıyla o ameliyattan çıkıcak aşkım bak gör dedim teselli ettim ne olur dualarımızı boş çevirme yarabbim :Saruboceq:

Bugün çalışacak halim yok günlük ama yarınla teselli ediyorum kendimi...

zormuş günlüğüm.. yarım kalmak çok zormuş.. biliyorum ben kendimi biliyorum ama yine de işte zor be.. hayallerin düşlerin umutların beklentilerin ne varsa elinde yarım kalıyor işte.. soruyorlar sana ne yapacaksın bundan sonra bilmiyorum diyorum.. o güne kadar cesaretim var ama bir gün sonrasına tüm o yarım bırakılmışlıklarla başbaşa kaldığımda ne yapacağıma dair hiçbir fikrim yok..
hayatım boyunca neden imkansızı istedim, bilmiyorum..
"parçalanırdı yüzün
eğilip öpüversem sanki
ah ne kadar benzerdik birlikte yalnızlığa
akşamlar ağlatıyor
eski bir resim gibi
hepsi hepsi bu kadar işte
yine de yaşanıyor
yağmurlar ağlatıyor
eski bir şarkı gibi
hepsi hepsi bu kadar işte
yine de yaşanıyor

unutulduk.. bak sevgilim.."

Kusuuummm Günaydınn Olsun Sanaa hihoyyyt
Gerçi Ben Hala Ayakta Uyuyorum fisfisfis
Sevgilim Ve Gamze'm Delirttiler Beni Be Yaa laelaelaelaelae
İkiside Ayrı İlgi İstiyo Sevgilim Kankamı Kıskanıyo Yok Böleee Bişi sırnaşık şey
İkisiyle Bi İlgilenicem Bigün Ya Hadi Hayırlısı sempatiksalakcinni
Çok Seviyorum Allah'ım Ne Olur Bozma :Saruboceq:

Yine bir suru kosturmayla gecti gunum..iyi gunumde kotu gunumde hep yanimda olan bir arkadasimla kafa dagitmak icin 10 gundur kacirdigimiz filmlerden "Remember Me"ye gittik....zaten gunlerdir moralim cok bozuktu, bol bol agladim ve eve geldim, nasil ama????senağlama

ıkiside Ayrı ılgi ıstiyo Sevgilim Kankamı Kıskanıyo Yok Böleee Bişi sırnaşık şey
ıkisiyle Bi ılgilenicem Bigün Ya Hadi Hayırlısı sempatiksalakcinni

süpersiniz

ıkiside Ayrı ılgi ıstiyo Sevgilim Kankamı Kıskanıyo Yok Böleee Bişi sırnaşık şey
ıkisiyle Bi ılgilenicem Bigün Ya Hadi Hayırlısı sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3günnüş ben pamuğumu çok SEVıYORUM YAAAA ayyy pamuk neden dedim biliyomusun okadar güzel krem sürdüki sırtımaa pamuğummm ayyyy çok zevkliydii bizim haftasonumuz yaaa... burak enişteeeeee kıskanmaaa bakim beniiiii pamuğum senide seviyoo amaaaaaaa beni daha çok seviyoo oh çatlaaa biz senin neee dedikodunu yapıyoruz kadınınlaa biliyonmu sen bakemmm
Bu arada günnüş burak eniştemin babamla tavla oynayışları anneminse yata binerkenki hali ve benim son anda tam düşerken eniştemin hayata döndürüşü ve gülçinim kıkır kıkır gülüşleriii halaaa gözümün önündeee yaaaa amaa sorcam ben pamuğumaaaa elbet gün gelip devran dönücek
Unutmadann babam damat beyi çok sevdi ve onayı verdii yanii pamuğumun annesi ve babasından önce biz verdik gitti kızımızı okadar harika bir çifttki gözleriyle anlaşıp konuşuyorlar gülçinim bir ara akşam stü üşüyünce burak enişte bir seferber olduki sorma gitsinnn RABBıM AYIRMASIN BU KUZULARI çek o gözleriniii günnüş oyarım gözleriniii valla billa dokundurtmammm dettttt
Neyse biraz rahatsız edim pamuğumuu biraz burak enişteyide delirtimmm ohhh sefam olsunnnnnnnnn
hadiii paii paiiiiiii şekerimmmmmmm

Son düzenleme:
selam
suan o kadar yorgunum kı sorma gunluk:1no2:bugun sınaw ıcın bızım okula gıttım sanıyorum kı hemen olucam.formu aldım doldurdum neyse onaylattım ogrencı ıslerı ozel oldugumuz ıcın bız yapmıyoruz dewlet unıwersıtesıne gıtmen gereklı dedı.neyse gıttık.
aman allahım abartısız onumde 300 kısı war belkıde daha fazla.sıstem desen 5 dk calısıo 15 dk cokuo.nedense cokus zamanlarıda hep gorewlılerın cay kahwe ıcıp tost yedıgı zamanlar:mymeka:bızde yedık sankı gercı yemesekte pasa pasa bekledık ama :1rolleyes:
aksı gıbı sarjımda bıtmek uzereydı askıma msj attım gel benı al cok yoruldum dıe.oda geldıı hala onumde 100kısı falan war tabı aradan 4 saat gectı.en sonunda gorewlı cıktı gece bırde olsa bız bu sırayı bıtırcez dedı.anladım kı gece olmasada 9 gıbı sıra gelcek bana bıde o arada ıcerden bırı cıktı 7 saattır sukur yaptırdım cıkıorum dedı.dha beklermıyım askıma dedım hadı gıdıyoruz daha dayanamıcam :1no2:anlıcagın o kadar bekledıgımde bosa gıttı gercı 4 saat daha beklemekten ııdır.:1closedeyes:wala sırazedeler olarak tarıhe gecıcektık ya ne ıskencedır bu ayıp yanı.
ohh cıktık ordan askımla bı yemek yedık ne acıkmısım ya hapur hupur kıtlıktan cıkmıs gıbı hamladım mamalarımı:dance:
we suan bogazlarım arıo zannımca hasta olucam.fınaller yaklastı hasta fln olmamam
hatta aksıne enerjık olmam lazım.:sm_cool:derslere hala konsante olamadım sınawlar bıtıcek ben hala konsantre motıwasyon bahanelerının arkasında olucam galıba.:mymeka:
bıran once kendımı toplıcaam.ama yarın kımse kusura bakmasın mınık yıgenlerımı sewmeye gıdıceem:1closedeyes:
askımla aran bellı oldugu uzre cok ıı gunlukk.ay cok sewıyorum ya ben onu.bebe gıbı nazlıo benı bende sımarıorum kaydirigubbakcemile3hele bu aralar ole bı abarttık kı allah bozmasın felaket mutluyuz ya hıc durmadan guluoruz eglencek bıseler ccıkartıyoruz.ııce cocuklastıkk hadı hayırlısıkaydirigubbakcemile
bayaa destan yazmısım baktımda ufaktan uzıım ben canım hadı gorusuruzz.cok uzun okuyamıcam hatalarım warsa gormeyıwer tatlımmm....kaydirigubbakcemile2

kanım cekıldı resmen saskınlıkdan..
saat 5 den berı ıkıncı şok gecırısım sanırım 3. de kalbım durur artık..
yıllar sonra adının gecmesı selam yollaması neler oluyo şu sıra hayatı frenlıyemez oldum resmen..
babamla konusması abımle ortak iş yapmaları hersey bı ışıkmı yoksa yemını ıcınmı bu hırs ..
korkuyorum onun hırsından dedıklerını yapmasından ..
kalbım ne temız mıs gecende onu anmısken cıkması şaşkınım sadece ..

günnüş bu seneyi de heder ettim herkes beni geçti bu iki oldu.bari toplasam hiç ders almıyorum

Bugün çalışma masamda toplaşmış olan bir yığın kağıdı kucakladığım gibi salona geçtim. Tv karşısında düzenlemek istedim onları. Odamın karamsar havasında düzenlemek sıkıcı olurdu çünkü. Hepsini tek tek ayıklayıp dosyama yerleştirdim bi güzel. Final için gerekli olan notlarımı da bir kenara koydum. Onlar açıkta duruyor; artık vakit daraldı, ufaktan başlamak lazım gözatmaya. Ayıklama işini yaptım ya gerisi de gelir artık.:hulya:

günaydın günnük bebişim...
rüyamda ılhan ırem konserindeydim...var ya o kadar huzurlu uyandım ki...dilimde de o müthiş şarkı " sürgün gibi masallarda.." mırıldanıp duruyom...hava da serin yağmurlu...of Allahım bozmasın huzurumuzuuuu
uzun zamandır gördüğüm en mantıklı rüyaydı valla günnüğüm, benim diğer rüyalarımı film yapıp çeksem, bağımsız sinema klasiği olur valla parayı kaldırırım:roflol:
onun dışında çok şükür lavabo açıcıdan beter olan ilacıma alıştım:nazar: dozu da artırıyoz yavaş yavaş...diyet de iyi gidiyo...yarın resmi tatil ama çalışıyom..olsun parasını verirler inşallah..iş olsun da çalışalım bebişim dimi...
şimdilik benden bu kadar Gamze buraya uğrar da beni görürse öpüyom onu mucuk diyezemuszemus

hiiiii ben bu güzellliğiiii nasıl unuturummm yahuuuuuu oyyy yüzüne kurbannn yahuu günnüş benim arkadaşlarımın hepsi biribirinden güzel yaaaa maşallah diyeyimmmm, bendeilhan iremin konuşamıyorum parçasını dinliyordum tam kaydirigubbakcemile3 seni seviyorum güzel yüzlümmm öpücüğünü aldım aynen bende öpüyorummm diyorummm ve kocaman kokulu kokulu öpüyorummm kaydirigubbakcemile5

Bu arada günnüş çaktırma ama bu burak enişte varya harbi harbi kaçık yahuu canı nelerde çekiyooo dolmadan başladık tüm menüleri saydı adam yahu kaydirigubbakcemile3 en son tatlı çekiyordu canıı artık gülçinciğim tatlısını verirmi bilmem artık tavuk göğsümü kemal paşamı yoksa kazan dibimi kaydirigubbakcemile3 ama ben pamuuğumun tavuk göğsünü yedim harkulade beceriki bi hatun bence kazan dibi yesin burak beyyy sempatiksalakcinni Hiii eniştee ben bişi demedim gülçin dediiiiii bilmiyorumkismile
hadiii çaaauuuvvvvvbuyrunnnnnnnnn

Şhow'u aç evcilik oyununu izlee günnüş çoook eğlenceliii yahuuuu :)

Son düzenleme:
hiiiii ben bu güzellliğiiii nasıl unuturummm yahuuuuuu oyyy yüzüne kurbannn yahuu günnüş benim arkadaşlarımın hepsi biribirinden güzel yaaaa maşallah diyeyimmmm, bendeilhan iremin konuşamıyorum parçasını dinliyordum tam kaydirigubbakcemile3 seni seviyorum güzel yüzlümmm öpücüğünü aldım aynen bende öpüyorummm diyorummm ve kocaman kokulu kokulu öpüyorummm kaydirigubbakcemile5

Bu arada günnüş çaktırma ama bu burak enişte varya harbi harbi kaçık yahuu canı nelerde çekiyooo dolmadan başladık tüm menüleri saydı adam yahu kaydirigubbakcemile3 en son tatlı çekiyordu canıı artık gülçinciğim tatlısını verirmi bilmem artık tavuk göğsümü kemal paşamı yoksa kazan dibimi kaydirigubbakcemile3 ama ben pamuuğumun tavuk göğsünü yedim harkulade beceriki bi hatun bence kazan dibi yesin burak beyyy sempatiksalakcinni Hiii eniştee ben bişi demedim gülçin dediiiiii bilmiyorumkismile
hadiii çaaauuuvvvvvbuyrunnnnnnnnn

Şhow'u aç evcilik oyununu izlee günnüş çoook eğlenceliii yahuuuu :)

:roflol: Deli Bu Kız Günlükcan..
Ama Öyle Böyle Değil Harbiden Deli laelaelaelaelae
Valla Tatlıda Kesmedi Bizim Herifi Korkuyorumki Beni Yiyecek senağlama
Bir İnsan Yer Yerde Bu Kadar Mı Doymaz :1shok:
Uyanır Uyanmaz Etli Yaprak Dolması İstedi..
Onu Geçti Sonra Kuru Fasulye Pilav Musakka Dedi kafamçokkarıştı
En Son Tatlıya Gelince Çığlık Attığımı Hatırlıyorum..
Hala Trip Yapıyo Allahtan Bişi İstedim 40 Yılın Başı Diye akannehir
Robot Sanıyo Bu Adam Beni Kessiinnn!!

Bu Arada Gamze'me İyi Yolculuklar Öpüyorum Annecimle Babacımın Ellerinden :eek:
Sizi Seviyorum Şeniz

Günlük sandığımdan çok daha zormuş herşey dışardan çok basit gözüküyor ama değil herşeyin en iyisi en uygunu olsun diye tek tek araştırma yapıyorum off gerçekten yoruldum... Sevdiceğim bile diyor çok yordu seni bu iş diye:teselli: çok güveniyo bana sen bunu kesinlikle başarırsın sana da başarmak yakışır zaten diyo hadi bakalım günlük hayırlısı neyse o olsun ama ne yalan ben de inanıyorum süper olacağına:Saruboceq:

Hımm bu arada affettim onu çok yalvardı çok ağladı kıyamadım çünkü seviyorum...

X