Popüler Konu Sevgili günlük...

Günnüş;
Regl zamanım yaklaştı ya ben yine duygusal takılıyorum sürekli ağlama modundayım.....
Dün sevgilimle görüştüm çok güzeldiiopuyorumnanaktan piknik yaptık.Diğer pikniklerden daha eğlenceliydi hiç olmazsa yağmur yağmadıkaydirigubbakcemile3.Sevgilim hep piknik için yağmurlu günleri tercih ediyo çünküalsanaalsanasmile
Bugünde dışarı çıkmak istiyorum ama dün çok yorulmuşum yerimden kalkamıyorum yaamirmirmirmir

bugün şaşırttı beni hiç beklemezdim ondan gururunnun önüne geçti
yada gerçekleri duydu aklı başına geldi
noldu bilmiyorum.bildiğim tek şey artık akışına bırakcağim ve gayret göstermeyeceğim

abi alıcan bazı sinir olduklarını taksimde sallandırıcankaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
Günlük
Cumartesi çok eğlendik çok şükür kazasız belasız atlattık nişan telaşını Canım kardeişim gözlerinin içi gülüyordu nasıl mutluydu Rabbim bir ömür mutlu etsin işallah hep gülsünler:Saruboceq:.Darısı bekarların başına:Saruboceq:

Eve geldiğimizde sabahın 4 dü ezanıda dinledim bir yattım yatış o yatış akşama kadar miskinlik yaptım.Sonra üsten şöyle bir süpürdüm toz aldım yemek yaptım pazar günüde öyle geçti Sabah eşime bugun işe gitmek istemdiğimi hatırlıyorum birtek hala yorgunum ayaklarım felaket ama herşeye değerdi yaa o mutluluğu görmek her ikisinin gözlerinde butun yorgunluğumu alıyor inan :1hug:

Günlükkkkkk çok güzel haftasonu etrafımda iyi arkadaşlar güzel bir düzen!
Çok iyiyim ben çoooook!
:lepi:
Çok mutluyum çok!
sositososito

Günlük Can..

Ne Yazsam Nasıl Yazsam Bilemedim..
Tek Kelime İle Mükemmel Bir Haftasonuydu!!! :lepi:
Beklenilenden Çok Ama Çok Fazlaydı Herşey..
Birbirlerine Bu Kadar Aşkla Bağlı Bir Aileye Bu Kadar Aşık Bi Çift Misafir Yakışırdı Zannımca -tatlicadiarzu-
Allah Mutluluğumuzu Bozmasın.. Kem Gözlerden Korusun :Saruboceq:
Gamze Hanımda Bir Hamarattıki Sormayın Gitsin Canıııımmmm :jeyyar:
Çok Memnun Kaldık Yine Gidicez Ama Bu Defa İstanbul Yolları Taştaaannn hihoyyyt
Birde Sevgilimin İş Yüzünden Gerildiği Teller Olmasaydı ohaoldumsmile
Olsun Oda Nazar Boncuğu Olsun Bu Devasal Yat Gezisinin!! şakkıdı

Not: Gamzeeee Kremleee Yanıyorum sempatiksalakcinni:roflol:

selammmm günlükcüüüm uzun zaman sonunda geri döndüm kkya özleyenlerim özlediklerim oldu......
giderken çok mutsuz hatta bitmiş bir haldeydim dönüşüm muhteşem oldu kangren olmus kolumu kestim attım....
o evlendi benim yeni bi ilişkim mutlu olduğum bir insanla geçirdiğim harika günlerim var artık.....

çocukluğumda sevdiğim platonik olduğum ilk aşkımla el ele yürümenin verdiği keyfi yaşıyorum bu aralar
hiç olmadığım kadar mutluyum gözlerimin içi gülüyor...

sevemem kimseyi sanıyordum sevdim şimdi aşığım mutluyum herşey yolunda herkesi öpüyorum
eski MooN Sinek şimdi çakmakleopatra -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Günlük Can..

Ne Yazsam Nasıl Yazsam Bilemedim..
Tek Kelime İle Mükemmel Bir Haftasonuydu!!! :lepi:
Beklenilenden Çok Ama Çok Fazlaydı Herşey..
Birbirlerine Bu Kadar Aşkla Bağlı Bir Aileye Bu Kadar Aşık Bi Çift Misafir Yakışırdı Zannımca -tatlicadiarzu-
Allah Mutluluğumuzu Bozmasın.. Kem Gözlerden Korusun :Saruboceq:
Gamze Hanımda Bir Hamarattıki Sormayın Gitsin Canıııımmmm :jeyyar:
Çok Memnun Kaldık Yine Gidicez Ama Bu Defa İstanbul Yolları Taştaaannn hihoyyyt
Birde Sevgilimin İş Yüzünden Gerildiği Teller Olmasaydı ohaoldumsmile
Olsun Oda Nazar Boncuğu Olsun Bu Devasal Yat Gezisinin!! şakkıdı

Not: Gamzeeee Kremleee Yanıyorum sempatiksalakcinni:roflol:

sositosositosositosositokaydirigubbakcemile3 ay ay ay ay balmı damlarmışkiiiiiiii kaydirigubbakcemile3 kankaaa dün varyaa size bittik bittik babam diyorki izmire düğüne gidicezzz ben o kızı çok sevdim 3. kızım oldu, ve seni yolcu ettikten sonra şunu dedi " kızım ilk defa bi arkadaşını böylesine candan sevdim pek bi olgun pek bi hanfendi ve seni çok sevdiği belli taa nerelerden geldi senin için sakın dostluğunuzu bitirmeyin" yaa ama varyaa dünkü resimleri senden alamadım msn'den bir araver olurmu?? ayrıca istanbuldada felekten bir gün geçiricez kankimle ve sevgülü eniştemleeeeee ( ay bakmaya doyamadım ben size yaa) her tel çaldığında seninle göz göze gelişlerimi hınzır gülüşlerimiz ve kollarıma krem sür gülçin diyişlerimm ayyy bi insan bukadarmı şeker olur bukadarmı tatlı olurrrr kaydirigubbakcemile3 neydi bizim şarkı gülçinn " bodrumada gitik beraber istanbuldada yaşadıkk " ve sonrasında " geceyi salla hadi müziği kısma istanbul ( bodruuum) daha erkeeeeeennnn":lepi: herşey yeni başlıyorrrrrrr günnüş mikeeemmmeel bir eğlenceee ve dostlukk yeni başlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

Not: Yata binerkenki halim ( düşmeden son anda eniştemin beni hayata döndürüşünü seninse benimle 1 saat dalga geçişini unutmiciiiiiiiimmmmm şekerimmm )

Selammss Günnüşş
Çok mutluyumm çokk cumartesi dr.a gittim ufak bi operasyon yaptırdım..Sağlık gibisii yok valla
dünde sultanahmette öğle namazımı kıldımm.bide şükür namazıı ordan süleymaniyeye gittim ama içine giremedim
Tadilat dolayısıyla kapalkıydı..KAbirlerini ziyaret ettim çok güzel bi atmosferdii..tavsiye ederim
AŞk hayatımda değişikllikler var..Hiç beklemediğim yerden nasip çktı hiç o şekilde düşünmemiştim..
Zat ı muhterem hemşerim sayılır inançlı güzel huyluu beni seviyor bakalımm..
Kararımı verdim sanırım bu yaz istemeğe gelicekler..Çok heyecanlıyım..Hayırlısı ne ise o olsun...
Şuan masamın halini bi görsen herşey heryerde..püffsss
neyse çeyiz topişlerine geçeyim

Son düzenleme:
oleey yarın pasaportumu çıkartıcam hihoyyyt
toparladım bugün işlerimi ; yarına rahat olacağım... o yüzden de yarın halledicem... haydi bakalım fuar yolları bana taştan kaydirigubbakcemile3

sana bir de şunu söyleyip gideyim ; dün yatağımın altına annemin eşyalarını koymak üzere yer açmam gerekti... tabii bu da demekti ki eski defterleri karıştırmak... ne atsam da yer açsam diye bakınırken üniversite yıllarımda yazdıklarımı geçti elime... aslında ordalar biliyorum ama dün şöyle bir karıştırasım geldi...
ben hep severdim içimdekileri yazmayı... şimdi onlar yok sen varsın ama olumunekankayizsmile

neyse bir aşk acısı sonrası yazdığım cümleler çok hoşuma gitti ; aklımda kaldığı şekliyle yazıyorum;

"ne yapayım; yeni birini severim ben de... başka birine dair umutlar kurarım... bıkmam ki ben sevmekten aşık olmaktan ; biliyorum kendimi... hala cesaretim var yeni acılarla yüzleşmeye... henüz o kadar korkak değilim ya da daha büyümedim..."

biliyor musun ; ben artık büyüdüğümü taa iliklerime kadar hissediyorum...
belki de artık korkağım; hangisi sence bilmiyorumkismile

Haftaya son.
Okul bitiyor. Ardından 22 Haziran'a kadar finaller var.

Nasıl da çabucak geçti koca bir okul dönemi daha. Dün balkonda otururken farkettim bunu.
Sanki daha dün 'O'nunla konuşuyordum. Halbuki o hayatımdan gideli 10 ayı geçmiş bile.
Daha dün 1. sınıftaydım. Şimdi 2 bitiyor. Neler neler yaşandı oysa ki..Ama yaşanmamış gibi şuan.
Sanki hiçbir şey olmamış.
Karışığım ve en kötüsü de heyecansızım.
Her şey için şükrediyorum yine de. Sahip olduğum tüm güzellikler için..

Bu kadar bekledim, yine beklerim. Beklediğim şeyin ne olduğu konusunda belirgin bir fikrim olmasa da..://

off günnüş dün herşey tam yolunda oluyo derken aksilikler peşimizi bırakmadı 2 sene sonunda eşim nihayet tahlil vermeye gittiki
laboratuar kapalıymış :eek:klava:ama doktorum pazarları açık olduğunu demişti nasılda heyecanlanmıştım artık herşey daha güzel olucak ve nedenini öğrenicem diye
eşime çok belli etmedim üzüntümü ve kendimizi istanbulun sıcağına bıraktık fatihten tut tarabyadan çık epeyce gezdik:eek: bidahaki planımız ise aybiklerle beraber ağvaya gitmek sabah erkenden yola çıkıcaz ve piknik yapıcaz herşey tamam kociklerden onay çıktı sadece günü belirlemek kalıyo
:sm_cool:

İçimden bi ses kalk git ders çalış diyor.
Geçmesini bekliyorum geçmiyor sanırım yenik düşüyorum ve gidiyorum.
Hadi bakalım bu sefer sen galip geldin.
.
.

Karmaşık duygular içindeyim günlüğüm. Bu gün o askerden döndü nihayetalkisalkisalkis. Belki bundan sonra çok güzel şeyler yaşanacak. Cünkü tam askere gitmeden 1 ay once tanışmıştık onunla. Sonrada 5 ay ayrı kaldık. bakalım. Herşeyin hayırlısını istemek en doğrusu sanırım. Özledim ama :1hug:inş buraya ya gelir en kısa zamanda görmek istiyrum onu çok. Merak ediyorum onu. ıyi bişey mi bu bilmiyorumbilmiyorumkismile. Çünkü tekrar kırılmaktan üzülmekten çok korkuyorum. Gerçi o da kötü şeyler yaşamış aşktan yana kalbi kırık. Belki 2 kalp kırıklı insan birleşirse. sonuca güzel bişey çıkar :)) hasızmıyım günlüğüm. Ama en sevdiğim yanı ne biliyormusun açık sözlü ve hiç bişeyi saklamaması. Doğru bi insan olmazsı... :kahve:

günlük annem çok hasta :KK43:(( yanında olamadığım ona bu kadar uzakta olduğum için çaresizliklerin en acısını yaşıyorum.. Allah'ım anneme ve tüm hastalara şifa ver.. Günlük iyileşek değilmi annecim.. keşke yakın olsaydım anneme.. offffff uzağa evlenmekmiiiiiii aslaaaaaaaaaaaaaaa:KK43:(((((((((((

günlük
ben zayıfladımyaaa:))
çok mutluyum herkes sen kilo vermişsin diyordu
dün bi tartılıyım bakıyım dedim
cidden vermem gereken kilonun 3 ünü vermişim
geriye 1 kilo kalmış
kaydirigubbakcemile3

Günlükkk

Bugün sevgilimle beraberdim. :asigim::asigim::asigim::asigim:
Pierre Loti'de her zamanki kafemizde oturduk, çok özlüyorum onu ya, yanındayken o kadar mutluydum ki. :kedi::kedi::kedi::kedi:
Zıpır bir garson denk geldi bize, korkulukların kenarındaki güllerden 2 tane koparıp getirdi ve aşkıma "Buyrun, beyefendi, hanımefendiye hediye edin" dedi. Tabi sevgilim altta kalır mı? " Ben alacaktım zaten" dedi. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Sürekli evimizin de bu manzaraya bakmasını istediğimi söyledim. "Tamam, sevgilim inşallah öyle olacak" dedi bir tanem ya... :asigim::asigim::asigim:
Bu hafta okul yok, 19 Mayıs tatili ve Bahar Şenlikleri birleşince 1 hafta idari izinliyiz. Mustafa Ceceli ve Hande Yener geliyormuş ama izin vermedi gitmeme ya. :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:
Gerçi bende çok istemiyordum zaten, çok da üzülmedim yani. sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ıyi geceler günlükcan

Ne zamandır uğramıyordum sana gece gece bir uğrayım bakalım dedim

Bu ay resmen hastalıklarla uğraştık be günlük önce ben hastalandım sonra oğlum geçen haftadan beri sürekli ateşleniyodu

meğer su çiçeği çıkarıyormuş yavrum o kadar ağır atlattı ki şükür ateş falan kalmadı tabiki bu süre zarfında baya bir kilo kaybı oldu kuzumda

varsın olsun kilo çok önemli değil yüksek ateş çok korkutuyordu beni

Atlattık sayılır çok şükür uçları siyahlaştı kimseye bulaşma riski kalmadı

Kaç gündür hiç bir yere çıkarmamıştım yavrumu bugün onu lunaparka götürdük babasıyla

çarpışan arabalara bindik ben tek babası ile kuzumda ayrı bindi nasıl sevindi nasıl mutlu oldu yavrum

Çocuk dünyası bambaşka bir dünya o kadar küçük şeylerle mutlu olmayı biliyorlarki

bu yüzden biz büyüklerin aslında çocuklardan öğrenmemiz gereken çok şey var

Bisikletinede yavrum bugün doya doya bindi kısaca bugün hiç sıkılmadı kuzucuk

neyse günlüğüm benden havadisler bu kadar haa bu arada bayaa bir kilo da verdim bu zamana kadar

ama yılmak yok hedefe ulaşana kadar yola devam bayanssulusmile

Son düzenleme:
bonjour :kahve:
kendime geliyorum galiba, gelicem gibi
çünkü gelmem lazım, bana ihtiyacı olan bir insan var
ve sadece bir "insan" değil ki benim için.. :1no2:
dün karşımdayken iyice anladım bunu, kendine gel salak barbie dedim içimden kaydirigubbakcemile
tek korkum şuan o kötü olayın olmaması
Allahım nolur gecinden ver :Saruboceq:
ben daha kendimi toparlayamazken, onu nasıl toparlarım
kendine yetmeyen biri başkasına nasıl yeter :umursamaz:
ona o acıyı yaşatma, ama biliyorum yakında o günler çok az kaldı gitmesine babasının
hissediyorum bunu :çok üzgünüm:
ve çook korkuyorum eyvahedigeldismile

X