Popüler Konu Sevgili günlük...

off günlüğüm off:bu günde hava güzel hekes eşi ve çocuklarıyla pazar gezmesine çıkacak,benim çocuklarım bizim neden babamız yok diye üzüleck.

Günlükcüm, hiç aramadığım ve hiç aklımda olmadığı halde iş buldum bugün bir çocuk kulübünde:) Arkadaşım vesilesiyle... Fazla düşünmeden kabul ettim. Çarşamba günü başlıyorum part-time.

Bir de Altındağ hayvan barınağına barınak gönüllüsü oluyorum. Barınağın adresini bulamadığımdan mail attım, cevap geldiği zaman gidicem, kazandığım parayla oraya yardım edicem. Gün sayıyordum memleketime gitmek için ama şimdi de çok az zamanım kaldı burda tüh diyorum Gitar almak var aklımda bir de.

İyiyim ben günlük. İclal aydın'ın dediği gibi
'Ölmemi istediklerini gördüm ve sustum. Elde kalan parçalardan en iyisini çıkarmaya karar verdim sonra... Bir daha hiçbir şeye aynı anlamı yükleyemeyeceğimi bilerek; hiçbir aşka, hiçbir tümceye, hiçbir sevdaya...'

Günlük, Eda ile Özlem bizdeydi bugün. Yine çok keyifli geçti her şey. kaydirigubbakcemile5
Eduşum hamiş hamiş daha da güzelleşmişti yavrum benim ya. :1hug::1hug::1hug:
Kankamda her zamanki muzurluğundaydı. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Gelecekle ilgili, yeğenimizin cinsiyetiyle ilgili konuştuk, bakalım ben bilirsem Özlem bana hediye alacakmış. Eda doğuruyor hediyeyi ben alıyorum süper ya. :lepi::lepi::lepi:
Seviyorum ben bu kızları :asigim::asigim::asigim:
Yarın sabahta sevgilimle kahvaltı yağacağız, çok özledim onu boynuna sarılacağım bırakmayacağım valla. :kedi::kedi::kedi::kedi:

bir umut istiyorum bir mucize herşeyi silip atsın tüm sıkıntıları...
varmı öyle bir yer günlük varmı herşeyi unutturan bir yer?
şu acımı dindirsin...
gene öyle kötü bir gündüki,son zamanlarda böyle...
nedenmi?
bende bilmiyorum,cevabını bilmediğim çok soru var sadece bu değilki...
içimden yerimden kalkmak bile gelmiyor...
lütfen Allah'ım bitsin bu hüzün... mafoldumben

Çok yoruldum günlük :bbo:
Acayip yoğun bi hafta geçirdim
Bi ohh çekebilirim artık boshayallersmile

Bugün eşimle bi avm de makarna yedik , ama süper bişeydi ya ,tadı damağımda kaldı
Ki ben dışarıda makarna yemek için verilen paraya acırdım :1ninca: sempatiksalakcinni
Diğer çeşitlerinide denemek lazım cokacimcoook :lepi:

Bu hafta dinlenicimm :icecream:
Desemdeee yine duramayız biz kankamla gezeriz kaydirigubbakcemile3

Neyse sana çok anlatıcağım bişi yok
Yani varda buraya yazmaya gerek yok
Bana kalsınyerimseniben onlar seni ilgilendirmezaklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Hadi bay bayyy :gitme:

Son düzenleme:
slm günlüş nasılsın bu aralar arabalarla yatıp arabalarla kalkıyoruz
Gerçekleşmeden söylemicim kimselereeeee
bende kalsın süprüüüüssss

Vadi turundaydık kocikle yeni geldikkk
yemeğimi yedim pc başına
Yıkılır fark atar aloooo
Dinlemeye geldim hemde kk bir dolaşayım

Kankm yazmış biz durmayız yine diye evet yaa evde oturmayalım ben sana makarnanın kralını ısmarlıyım yaww
bu hafta gezsim var
Geçen hafta evde durmadık hiç evde oturasımda var
bakalım karar veririm artık

Bu arada bütün dantellerimi yıkayıp ütülmem lazım
Annemden çok iyi bi fırça yedim bugün
kullanmıyormuşum diye
nasıl kullanayım yaw çarşafada dantel yapılmaz ya
off neyse bütün hafta onlarla uğraşırım artık

Hafta sonuna kankilerim bana geliyooooooo
çabuk geçse bu haftaaaa
çok heycanlıyım bu arada menü de gizli süprüüüssss olacak ama mantı en baş listede tabiiiii

neyse ben kaçarrrrr

Araba bakmaya başladık bile kocik süpriz olsun çok aranma ben düşündüm bişeyler dedi
hadi hayırlısı bi alalım ehliyetimi degamyoncuiremsu
kim tutar kankilerimle bizi

sevgili günlük şu an çook sinirliyim oğlum maç seyretmeye gitti,maç bitti benim oğlan hala gelecek bi gelsin!!!!

Günnüş Bugün fazla Bişi Yazmicam Sadece Şukadarı Yeterr..
Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim... Ne hissettiysem onu söyledim, onu yaşadım... Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım... Asla keşkelerim olmadı... Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım... Karşıma bazen gerçek yüzler, bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım.. Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim ya da asla birini severken karşılığını beklemedim... Dostluğuma değer biçmedim, sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim... Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim... Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım... Ama hata insana mahsustur dedim,affettim , af diledim.. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim... Onlar belki beni saflıkla yargıladılar. Belki de içten içe sinsice güldüler... Ama asıl unuttukları şuydu... Ben aldanmadım... Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar... Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için... Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için... Oysa ben hiç insan kaybetmedim... Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar...

"Bu Yeter Diyorum Başkada Hiç Bişi Demiyorum"

uleng güntürük

saaa upuzuuuuuuuuuuun zaman olduydu yazmayali
sence beng gozelmiyim güntürük ?:CüvCüv:
kk'daki arkiler sagolsunlar gozel oldugumu seylediler accuk sevindirik oldumzemuszemus
uleng emme bise sorcem, ne zemen bitcek bu okul güntürükbilmiyorumkismile
ne zemen mötlü olcem..
bilmiyim.. hirseye sükrediyim emme bu okul meslesi beni yirden yire vuruyi:umursamaz:

günlükçüm bugün keyfim hiç yerinde değil..
bizim kızlarda yok cok sıkıldım..

Sabahın köründe kalktık günnük malum benim paşa boshayallersmile
Bugün hava çok güzel gözüküyo,dün evde oturucam diyen ben yine duramıycam heralde sempatiksalakcinni
Ama önce evle ilgilenmem lazım camları ve mutfağın duvarlarını silicem
Camları daha yeni sildim yağmur yağdı kaydirigubbakcemile3
Sonrada kendimi yorgun hissetmezsem evi süpürürüm
Bi insan evini temizlemekten zevk alırmı yahu
Temizlik yapmayı çok seviyorum
Oğluşum dağıtıyo dağıtıyo sonra bi topluyorum pırıl pırıl
"öncesi" - "sonrası" durumu güzel oluyo :roflol:

Neyse bu kadar laf yeter çok konuştum
Gidip oğluşumla kahvaltı yapmam lazım cokacimcoook

günaydın günnüşüm herkese hayırlı mutlu bol kazançlı kazasız belasız bi hafta diliyorum önceliklenopuyorumnanaktan
günnük Allah bu kuaförlerden razı olsun benim evde beyin amel,yatı misali, 6 saatte yaptığım ağdayı kadınceğiz 20 dakkada yapıp beni püripak bi şekilde evime yolladı ki..helal olsun...ki kendisiyle yeni tanışmamıza rağmen benim 9 yıldır bilumum kuaför kadına anlatamadığım "ince kavisli kaş" ları; ben hiçbişey söylemeden yapıverdi ya...bravo, hakkatten profesyonelmiş...kimisi incecik alır maymun totosu gibin olurum kimisi kalın bırakır Berdan Mardiniye benzerim...nan bu kıl tüy işi ne zor...
onun dışında halam geldi hemi de çok kötü...midem bulanıyi gece uyuyamadım ağrıdan...çok da üşüdüm...şimdi biraz daha iyiyim çok şükür...

işte bööle günnük...si yu leytır

GÜNAYDIN GÜNNÜKKKK

tubişimmm öpüyorum seni canım geçmiş olsunnn :))

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Günnük günaydın zemuszemus
Sorma çoook fena yorgunum :sinifsinif:
Ctesi eminönüne gittik gezdik gezdik yorulduk dünde kalktık balkonda kahvaltımızı yaptık kocişimle
Kahvaltı bitti pazar vazgeçilmezim şeffaf odayı izlerken bulaşıkları yıkadım, ortalığı toparladım ütüye başladım
Kociş işi çıktı hazırlandı gitti bi iki saat sonra geldi ben hala ütü yapıyordum
Akşamda maç izlemeye gitti hala ütü yapıyordum saat on buçuk gibi döndüğünde yeni oturmuştum :sinifsinif:
ama işim bitmemişti yorulduğum için oturdum
na kadar yıkanacak varsa hallettim ütüledim bi kaç gömlek kaldı ona da halim kalmadı artık yapacak bir şey yok :sinifsinif:
kapı dışarı çıkamadım dün sinirlerim bozuldu :gitme:
kocişe de gitme maça dedim ama dinlemedi beni gitti :mymeka:
neyse söz verdi çarşamba istediğim yere götürecek gezdirecek beni vereliniortak
sanırım ben karlı çıkacağım bu anlaşmadan kaydirigubbakcemile3
öle işte günnükcan hafta sonu geçti ama ben yine dinlenemeden işe geldim
finallere de az kaldı hayırlısı ile finalleri de atlattım mı bu iş oldu demektir :lepi:

Günaydın günnükcüm :asigim:
Bugün sabah erkenden kötü bi haberle uyandım malesef ((
Biraz sonra da dersime çalışmaya başlıycam off az kaldı valla ya şaka maka.Bakalım napıcam
Çok da uykum vaarr yaa çok geç yattım.hatta sabah oluyodu ben yattığımda o yüzden kendme gelemdim daha
Neyse günnüğüm görüşürz ilerleyen saatlerde gene kaydirigubbakcemile3 hadi hoşçakaaall opuyorumnanaktan

SLm günLük ;

Biraz uykuya ihtiyacım var birazda kafa dinlemeye .. Ne haftasonumdan bir şey anlıyorum artık nede uyuduğum uykudan .. Sanırım evlenene kadar böyle olacak.Hatta evlendikten sonra daha yoğun bir tempoda gidecek hayatım farkındayım ama biliyorum ki son nefesime kadar her günüm yorucu geçse bile erkeğim yanımda ya hayatım onunla geçiyor ya herşey vız gelir bana :asigim:

Ailemden ayrılacak olmak şimdilik pek koymuyor.Henüz pek bir şey anlamıyorum.Çünkü daha 4,5 - 5 ayım var düğünümüze.Sanırım son 1 ay çok sarsıcak beni..Ama bazen ferhat göçer-kızım bide kibariye-annem i dinledikçe dağılıyorum :sinifsinif:

Ooof... hele ikizim , kardeşim , canımın diğer yarısı .. Günlük ben o olmadan kime sataşıcam ... fisfisfis

Gören duyanda sanki çok uzağa gidiyosun diyecek ama o evden o adımı attıktan sonra o kuşağı beline bağlayıp çıktıktan sonra artık o evden 100 mt ilersi bile gurbet olacak be günlük... Annem,babam hala o kadar çok üstüme titriyorlarki sanki ben hala bebeğim onların gözünde hiç büyümemiş gibiyim.

Nişanlımda ferhat göçer in şarkısını çok sevdi..Evlendiğin adam seni benim gibi korurmu kısmına takılmış..Burayı sevmedim diyo.. kaydirigubbakcemile3 Dedim ben evlenceğim adamın beni koruyup kollayacağına inanmasam zaten o adamı kendime eş seçmezdimki.... Ben böyle diyince hoşunada gidiyor hani aklinialirimsmile

Dün kayınvalidem,aşkımın teyzesi,yengesi,görümcem ve aşkım bize geldiler nişan bohçamı getirdiler.. Çok güzel geçti güldük eğlendik herşey süperdi allah ağzımızın tadını bozmasın inşallah

Artık iş çıkışı kendi evime gidip kocama yemekler hazırlamak , ellerimle yedirmek istiyorum günlük yaaa :kedi: :asigim:

Bu arada sana uzun zamandır hiç böyle uzunca yazmamıştım dimi... Bugün içim taştı ya böyle bi slov moda bağladım dayanamadım yazdıkça yazasım geliyo.. Işın Karaca'nın son alb'ümü çok hoşuma gitti onu dinleyip duruyorum işte bir yandan yerimseniben Nede güzel seslendirmiş Muazzez Ersoy'un dert bende derman sende şarkısını ya helal olsun... alkisalkisalkis

Bak bir bölümünü yazayım sana...

"Mevsimler gelip geçsede, Aşk beni benden etsede , Dünyada hayat bitsede , Yine ölümsüz aşk bende .. :asigim:"
"İstemem ayrılık boynumu büksün , istemem aşkıma leke sürülsün .. ben rüyamda bile yalnız seni sevdim , istemem baharda yaprak dökülsün .."
"Aşkın alevse hasretin bir kor , senin yokluğunu kalbime bir sor... Dünyaya seninle gelmiş gibiyim ... sensiz yaşamayı düşünmek çok zor...:asigim:"

İşte böyle günlükcüğüm... Vallahi bana kalsa çarşamba yatıp uyumak istiyorum ama aşkımın mesaisi olmazsa sabahtan görümceme gidicem nasipse.. Aşkımcığımı uyandırıcam kokulu öpücüklerimle Şeniz Planımı gerçekleştirmeyi ümit ediyorum günlükcan dua et bana leynn aklinialirimsmile

sevgili günlükcüüm merhaba canım opuyorumnanaktan
kendimi çok yorgun ve uykusuz hissediyorum elinde sonunda genel kurlumuz geldi
çattı bu haftasonuda çalışcağız tüm bir sene boyunca bu günü bu zamanı bekledim
evime taşınmam çok az bi zaman kaldı evlere bakmaya da başladım şimdiden yupiiii
bi an evvel şu ikramiyeyi aliimde evime çıkiim ohhhhh yaaaa ben kafayı yicem of offfffffff
aşık olmaıyorum yaa hiçbir erkeğe güvenemiyorum elif die bi arkadaşım nuri die biriyle
tanıştırdı beni ama bende tık yok yaaa birileri sürekli beni birileriyle tanıştırıyor ama ben
kimseciklere ısınamıyorum maalesef :gitme: ben sanırım hayatımın sonuna kadar yalnız
kalcağım benneyaptımki yaaaaa hayatımda herşey yoluna giriyor beni seven arkadaşlarım var
arabam var evimde olacak 1 ay sonra ama hala hayatımda biri yok yaaaa yalnız gezmekten
tozmaktan bıktım usandım offfffff offfffffffffffffffffffffffffff senağlama

bonjour
dün yine tescilli alkolik adayı olarak cırbımla galatada kafaları çektik
maça falan baktık, fenerlilere ezik bakışlar fırlatarak evin yolunu tuttuk çıkışta kötükedihüso
dün aradı aradı durdu görüşelim dedi ama ıı ıhh, görüşmedim
cumartesi günkü sözünü tutsaydı o önce:1closedeyes:
bu aralar hayatımın odak noktasında cırbım var
1,5 ay kaldı düğününe ve almanyaya gitmesine
bazen onun gittiği günü düşünüyorum onu havaalanında öptüğüm yolcu ettiğim dakikaları düşünüyorum, 8 senedir nerdeyse kardeşim olmuş benim nasıl gönderirim :sinifsinif:
o da gidince yanlız kalıcam, çok sevdiğim arkadaşlarımı hep bir bir gönderdim
ama bu başka, bu benim kardeşimdi
neden ya mafoldumben

hayatıma biraz renk katmazsam bu depresyonan çıkamıcam
işim gücüm manitam herşey herşey üzerime geliyor
hep mutsuzum hepppp mafoldumben

biz geldik günlük sana kızmla ben zemuszemus
beklediğim bişey vardı günlük ama olmadan söylemiycem dedim ve sonunda çok istediğim şey cuma günü oldu
bir evimiz oldu günlük ev aldık zemuszemus hala inanamıyorum hemen tadilata başlandı
hemen bitsin işlerde haziranın ilk haftası taşınmak isitiyoruz bakalım işler çabuk biterse
işlerimiz hemen bitsin diye elimizden geleni yapıyoruz tabi bana bu halimle iş yaptırmıyolar ama olsun
bende neyin nasıl olması gerektiğini söylüyorum kaydirigubbakcemile3
bunu eşim kızımızın şansına bağlıyo cnm kızım beni hep şansın bol olsun inş. hayatında :Saruboceq:
finallerede az kaldı onlarada çalışmam lazım zaten finallerde verdim verdim veremedim bütünlemelere giremiycam zaten allah kısmet ederse o zaman kızım kucağımızda olmuş olucak :asigim:
o yüzde benim çalışmama lazım şimdi günlük gelişmeleri yine yazarım
şimdilik hoşçakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…