Popüler Konu Sevgili günlük...

günlükcüm... 1 haftayı geçmiş uğramayalı... ne yaptın o bir haftada diye sorarsan çalıştım; çalıştım ve çalıştım... ya inanılmaz bir yoğunluk var; mesai kalıyorum ; eve iş getiriyorum hepsi de kendi isteğimle... yetişemiyorum çünkü... ama şikayet de etmiyorum...

çok şükür işim var; ve işimi seviyorum... huzurum yerinde başka bir şeyin eksikliğini hissetmiyorum...
aslında bakarsan birşeyleri düşünmeye vaktim bile yok...

bu arada sana yazmadan göz gezdirdim kknın güzelleri neler anlatmış sana diye... yüreği kıpır kıpır olanlar ; ufak dargınlıklar sonrası yeniden kavuşanlar ; yeni aşka yelken açanlar dökülmüşler hep sana.. hep mutlu olsunlar sen söyle onlara benim yerime... yalnızlığı ile mutlu olmayı öğrenenlerden biri de benim hiiiç şikayetim yok valla... :)

neyse yatayım ben... tatlı rüyalar herkese... ben eminim rüya göremeyecek kadar derin bir uykuya dalacağım...

Pembikim naber ?
Her şey harika çok şükür.
Her geçen gün daha da bağlanıyoruz birbirimize.
Vakti gelsin, resmiyete dökülsün istiyoruz.
Sonunda O'nu buldum :asigim: :Saruboceq:

Bugun kız kardeşimin nişanı var ve ben hala ayaktayım korku değilde bam başka bir duyguymuş bu Allahım sen ona hayırlısı ne ise onu nasip et :Saruboceq:
Bir yandan da tuhafım incimin annesinin nesi var rabbim şifa versin işallah şimdi hiç uyuyamam işte
Rabbim şifa versin annesine işallah umarım düzelir ve bir an önce eski sağlığına kavuşur :çok üzgünüm:

günlüküm aşkımın sınavı var bugün ankarada benide uyku tutmadi erkenden uyandım
Allahım sen hayırlısını ver onun için bizim için
sınavı iyi geçsin:Saruboceq:
sonrada buraya gelsin gezip tozalımhihoyyyt:jeyyar::sm_cool:

günaydın günnükzemuszemus

dişim ağrıyor yaa kac gündürrr
20 dişim
dün ögleden sonraya izin aldık iyi hoş...
ama gidemedik
işler izin vermedi:umursamaz::umursamaz:
sağlık olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bu gün yine sabaha kadar nöbetci gibi uyanıp uyanıp uyudumkaydirigubbakcemile
geri sekalı diş gece yarısı uykumun en ekşınlı yerinde ne uyandırıyon beni heeeee:mymeka::mymeka:
şeytan diy sarıl kerpetene atıl kurt diye atıl diy dişe-tatlicadiarzu-
dert tutasıca yaaa sanki hec derdim yoh bi tek sen varsın ya başımda:mymeka:
bu gecede uyutmazsan demedi deme kafanı kırarım kepeni keserim senin:mymeka:
yok efendim ben duymadım görmedim deme:umursamaz:

hayat yuvarlıyor bende yuvarlanıyorum günlükşakkıdı
hec bişeyin tadı tuzu yoh beaaaa:bbo:

neyse hadi gider. baş baş

nöööffff günaydın günnük...iç bayıcı bi iş gününden merhabayın...
hava yağsam mıı yağmasam mı diye düşünedursun ben bugün saat 16:00 olur mu diye dertleniyom daha bu saatte sıkılmaya başladım...Allahım hayırlısıyla şu haftayı bitireyim de güsel bi pazar dinlencesi yapayım evimde...
bugün işten çıkar çıkmaz kuaföre atacam abi kendimi...kaşlarım uzaya uzaya bi hal oldu Serdar ortaç a benziyom valla:roflol: kıl tüy işleri de var malum...sonra markete uğramak da lazım...anam kadın olmak kolay değil..valla bak
şimdilik benden bu kadar beybi yine görüşürük si yu

Günnüküm :gitme:
Yaaaa ama bu bana yapılır mı bütün hafta ortalık kavruldu sıcaktan bugün tam gezelim derken bi yandan rüzgar bi yandan yağmur başladı :sinifsinif:
Bulut falan geçiyordur inşallah yaa lütfen öyle olsun :Saruboceq:
Heveslendim çarşıya ineceğiz diye şimdi kös kös eve gitmek istemiyorum
perşembe akşamı temizliğimi de yaptım gezebilirim rahat rahat zemuszemus
Kocişi kırk yılda bir ikna edebiliyorum zaten nolur yağmur yağıyor diye vazgeçmesin :Saruboceq:
Gerçi o taraflara gideli daha bir ay oldu ama nasıl olduysa kırmadı beni bu yine :lepi:
Cumartesi günleri zaman ne yavaş geçiyor yaa çok sıkılıyorum burada :kedi:

Babam pazartesi günü yine göreve gitti bir ay yok :gitme:
Yorulmadı gezmekten, ne zaman oturacak evde bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

Bu aralar pek bi değişiklik yok günnüküm ama belki önümüzdeki aylarda değişiklikler olabilir bilemiyorum zemuszemus
Biz elimizden geleni yapacağız sonrası Allaha kalmış, hayırlısını nasip etsin bize inşallah :Saruboceq:

Didoşum ne güzel demiş kadın olmak zor valla zor boshayallersmile
Hadi kaçtım ben günnükcan görüşürüz yine a.s.

gunluğum delı gıbı temızlık yapıyorum
delımıyım ben ya hem çocuklu hem hamıle ay ne zor
halıları yıkadım ama çok yoruldum havada çok kotu bırde yağmur yağarsa benım halılara valla kafayı yıyeceğim

dayanmıyorum günlük..
cok özledim artıkk heran gozyasları gelıyo tutamıyorum kendımı.dun gece unıversıte senlıklerıne gittim..
herkes eglenırkenn ben hep onu hayall etttimm.nolur kavusalım artıkmafoldumben
çok sevıyorum çokk...
ama sabah sabah kalbımı cok kırdı ben erkenden kalkıp onu beklerkenn kamerada gorucem dıye beyfendı arkadaslarıyla gezıyomus mafoldumben
gez tabı aşkım rahatla ama benıde unutma:gitme:

heeyyyy yavrummm naberrrrkaydirigubbakcemile3 benmiiii ben iyiyim yavrum be ne olsun işteeee , dün gece yatağandaydıkkk değirmenlerin orda tepeye çıktıkk bi esiyordu bir güzel manzara vardıkiii offf sormaaaaaa sositososito biliyomusuun sabah erken kalktım bi denize gidim dedimm anaaamm o ne yahuuu öküz kadrosu çoğalmışş burda, öküz açılımı olsunmu olmasınmı kaydirigubbakcemile3 yok yani bir sürü turist var sarışın beyaz tenli fıstık gibi hatunlar var neden hala yerli malına bakarsın anlamamkii be öküzcan atsana lafını turistlere onlar dahada bi sere serpe açılmışlarda açılmışlar bitane üstsüz bile gördüm napim kardeşim bakarım ilk kez üstsüz görüyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Benmi ben valla kendi çapımda kitabım mp3'üm ve beyaz bikinimle güneşlendimm ohhhh müzik arşivimdede hep kıpır kıpır şarkılar vardı slow şarkıları unutmalısın gamze bu tatilde dedim ve hande yenerin bodrum şarkısıyla gökhan özenin daha erken şarkılarını dinledimmm ohhhhhhh misssss:lepi: Neyse evime geldim sonra bi güzel kolamı içtim duş aldımm ohhh daha ne olsun dimi amaaa kaydirigubbakcemile5 Gülçinciğimden haber bekliyorummmm yarınki tekne gezintimiz içinnn ımm başkaaaaabilmiyorumkismile başkada bişi yok daha ne olsunn dimi yahuu ayy hadii ben biraz bahçeye inimde birazda hamakta sallanimmmm :içelim:

paii paiiii cicim :icecream:

selaam sekerıımm

o kadar yorgunum kı hala kendıme yenı gelıyorum.
okulun senlıgınden bahsedıım hemen tek kelımeyle muhteseemdıı.
ilk askımla taksıme gıttık bıletlerı almak ıcın sonra ben kuafore o berbere gıttı.yemek falan derken okuldan arkadasım geldı meydanda bulustuk.ıkı uc turdan sonra gıttık mackaya.
aslında bu kadar guzel gecıcegını hıc tahmın etmıodum ama hem serdarı hemde handeyı cok begendım sahne performansları harıkazemuszemus hele hande bodrumu solerken...bı oynamısım kı gunluk gecenın saat kaclarına kadar fena costuk ortamda superdı yanı tereddutlerım wardı ama ıyıkıde gıtmısım dıyorumkaydirigubbakcemile2cıkısta tekrar ıstıklale gıttık bıseler yedık tabı ben artık ayakta duramıodum gııttık bıraz tw falan ızledık derken uyuyakalmısım zaten sabaha karsıydı:kedi: oglene doru askımla bı kahwaltı yaptıkk hala uykulu gozlerımız yorgun wucudumuzla tabıkıı:jeyyar:sonra annem aradı benım staj olayı ıcın bankadan aramıslar.
ılk gıttıgımde bılmıorum yazdım mı buraya adam o kadar soguk dawranmıstı kı neyse gerı aradım can beyı.1 agustos ıcın senı dusunuoruz uygun musun dedı.bende tamam dedım ama konusmam gerekıcek cunku tam tatıl zamanına denk gelıo:1closedeyes:

weeeeeeeee acı gercekle yuzyuzeyıım.fınallere cok az kaldı derslerden tamamen kpuk durumdaım acılen ders calısmaya baslamam lazıım:1no2:
gorusmek uzereeeeeeee:umursamaz:

günnüükk ben geldimsositososito
nerden mi sevdiceğimin yanından 2 hafta görüşememiştik çoookkkk özlemişim bitanemi istasyonda öyle bi sarılışımız vardıki görmeliydin
seviyorum ya
çok güzel bi gün geçirdik rüya gibiydiboshayallersmile
ama bitti işte 1 hafta var daha görüşmemize
ama iyi şeyler olacak günlük hissediyorum

yine melankoliğim işte... hesaplarım hep kendimle..

hala neden buradayım.. ?

artık neyi bekliyorum?

ama bildiğim tek şey.. affettim onu.. çünkü çoktan hayatımdan çıkardım..

Son düzenleme:
günnüş ne olur yarın herşey yolunda olsun ve yapılması gereken şeyleri yapabilelim yoksa yine bilinmezliklere kapılıp gidicem artık bu işin peşini bırakmıycam tek başımada olsa

ayy günnüş
bu kardeşim beni de annm de delirtecek
ulen akıllandı dioz
gene cozutuo
dayaklık bu dayaklıkalsanaalsanasmile

pek kıymetli günlük:bu gün denizli buluşması yaptık 6 kişiydik amaa çok eğlendik.derken saat 3te akupunktur randevuma gittim akabinde forumçamlıktan alışveriş yaptım.oğluşumun doğumgününü kutladık kızımla beraber.bu arada gecenin 01:21 olmuş açlıktan bir türlü uyku tutmadı

Bugun sevdigim bir yakinimizi daha mezarlikta ugurladik, eminim o coktan isik olup sevdigi yere ulasmistir.. zor bir gundu ..aksam ise cok onceden alinmis konsere gitmem icin zorladilar..iyi ki de gitmisim kafami dagitmak cok iyi geldi.hele bazi eski sarkilar resmen beni benden aldi, gecmise goturdu....yine de elimde olan herseye sukrediyorum..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…