Popüler Konu Sevgili günlük...

günnük merhabayın...
bugün itibariyle törenler eşliğinde diyete başladım...ööle 2 günde de caymam ben, delice bi iradem vardır..inşallah 64 ten 58 e kadar düşüciim, hem zaten istesem de cayamam, diyetisyen gacı öylle bi cadı kii...valla terlikle döver beni o derece:roflol:
diyet listesinin de maşallahı var günnük ağzım hiç boş durmıcak ara öğünlerden ötürü..ben zaten hastalığımı öğrendiğim günden beri kendi çapımda diyetimsi bişeyler yapıyodum onun için bu bana ağır ya da yapılamaz bişey gibi gelmedi maşallah
bi üzüldüğüm şey, kocemle artık mükellef pazar kahvaltısı yapamicam...yumurta bilem yasak..garibim o da benim karşımda yiyemez istediği gibi üzülür...gerçi onun da kilo vermesi lazım kocaman göbüşü var:asigim:
onun dışındaaaaa halam gelmeden epilasyona gitmem lazım afedersinbilmiyorumkismilekendimi kötü hissediyom hormAnlarımdan dolayı herşey de batıyo zaten...
neyse bebişim görüşürük sonra si yu.

Selam günlük

Bugun yine dr yolları gözüktü bana aslında gitmiyecektim ama annem almış bile randevuyu mecbur bırakıldım yani.Bu cumartesi nişan var ya çok heyecanlımıyım korkuyormuyum bilmiyorum sadece hayırlısını diliyorum .

Yarından haber yok dün bitti
Saatler son günü çalıp gitti
Yeminler yaşlandı dudaklarda
Düğümlendi derken söz bitti

Vagonlar bir dolup bir boşaldı
Kuruyan gözlerim yine yaşardı
Sarardı sırayla fotoğraflar
Ne hayatlar içimde kaldı

Unutursun içim yana yana
Unutursun ölüm sana bana
Zaman basıp kanayan yarana
Unutursun unutursun

Unutursun için yana yana
Unutursun ölüm sana bana
Zaman basıp kanayan yarana

bu şarkıyı dinliyorum günlüğüm

cok mutluluyum cok günlükcümkaydirigubbakcemile3

ailemde yasadığım sorunlar vardı akraba ilişkerinde cok şükür allahıma düzeldi cok şükür :Saruboceq: herşey yolunda içim içime sığmıyor devamlı gülesim var içimde neşe yüzümde hep bir gülümse karnımda kelevbekler ucusuyor kaydirigubbakcemile3

eşimlede aram cok iyi gülükcüm heee bak neyi söylemeyi unuttum sana benim anne olmamla ilgili hiç bir sıkıntı yokmuş günlüğüm doktor söyledi ağzım kulaklarımda dolaşıyorum allahım bozmasın inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

kocaman öperim yanaklarından en ıslağından senisositososito

günnüğümm opuyorumnanaktan
bugün okula bir gittim sıramın üstüne beyaz bir gül etrafında yaprakları dökülmüş :asigim:
ay o kadann romantikti ki sana anlatamam
tabii benim de yelkenler suya boshayallersmile
mutulyum günnüğüm seviyorum çünkü :asigim:

günlügüm benim,

her gün yazayim diyorum, ama biliyorsun iste, sonra, sonra diye diye zaman akip gidiyor..

bugün uyandigimdan beri cok mutluyum... niye bilmiyorum, ama kalbim bugün o kadar kabarik ki, esimin tüm gün yanimda olmasini isterdim.. cok seviyorum onu ve hayatimda yasadigim o kadar problemi onun yardimiyla arkamda birakabildigim icin onun varligina sükrediyorum..

bugün onu daha da cok seviyorum...

merhaba günlük,zemuszemus

dün akşam evimizi temizlemeye gittik tabii kabasını aldırdık tadilat bitmek üzere hala inanamıyorum oranın benim evim olduğuna, aşkımında canı çıkıyo hem iş, hem ev tadilatı onu çok seviyorummm
:asigim:

mafoldumbendünden beri olanlara inanamıyorum günlüğümmafoldumbensalak gibi hissediyorum kendimi....çözmeleyim biran önce bu durumu..herkes yüzümden anlıyor olan biteni.. içimi dökemiyorum ama bir türlü.. sana bile anlatamıyorum doğru dürüst neler olduğunu baksana... çok canım sıkkınn çokk..çözülsün artık şu olayda kapancaksa tamamen kapansın artık.. offfffffffffffffffffffffffffffffffffff

ayyy zorunlu olduğunu bilmesem ne diyeti dicemdee neyseee aldım detayları benim güzel yüzlüm ve biliyorumkiii onun elinden kaçan değil sadece uçan kurtulurrkaydirigubbakcemile3 destek tam destek dostumm arkandanyımm hatta ben bile alabilirim fazlalıklarıııınıııı aklinialirimsmile

Bana gelincee günlükcümmm Bodrum Havası Çarptı Galiba :kaydirigubbakcemile3Sürekli Gülüyorum Ve Kıpır Kıpırım Kelebekler Uçuşuyor, Geç Yatıyorum ve Erkenden Kalkıyorum Neden Acaba opuyorumnanaktan yakıcııı ve bir okadarda mutluluk vericiii tıpkı güneş gibi :) başıma güneşmi geçti ne naniknanik bir arkadaşım yoğurt ye dedi ama suda içiyorum yoğurtta yiyiorum dondurmada yiyorum buz gibi kolada içiyorum ama yok geçmiyo :roflol:Nekadannnn Mikemmeelllll Şeniz

günlüüükkkk

çoooook hastayımmmmm
üşüttüm yaaa
nişanım süper oldu ama valla bu yorgunluğa hastalığa değdi
düğün gibi nişan yaptıkk :lepi:
ama gece 2de bebek sahil yapalım derdine havada esiyodu gelsin biralar gitsin biralar
2mizde kaptık şifayı

olsunnnn ...

mutluyum yaa... sevdiğim adamlayım yaa.. bu dünyalara bedel işte..:asigim:
5 ay sonrada hep yanyana olucaz inşallah.. :1hug:

Selam günlük zemuszemus

Gece uyuyamadım nan ne sıcaktı öle yorganı fırlattım yattım bi terlemişim sorma üstümü çıkarmaya üşendim sabahladım öyle iyi mi mirmirmirmir
Sabah kalktım ayy nasıl bi ağırlık var üstümde koceme bakıyom uyuyo uyanmaya da pek niyeti yok, işi kırsam da sokulup yatsam diyom :sinifsinif: içimden tabi sempatiksalakcinni
Neyse kalktım sonunda bi güzel giyinip süslendim bayanssulusmile
Havaya baktım harika sıcacık ama geç kalmıştım tabi yürüyüş yapamadım :mymeka:
İlk işim işlerimi toparlamak oldu önemlilerini bitirdim :hulya:
Yemeğe eski iş arkadasımla randevulaştık görüştük ordan burdan konustuk :içelim:
Sonracıma kocem aradı tatile gidiyoruz hangi hafta izine çıkarsın de bana ona göre ayarlim dedi :1shok: kafamçokkarıştı
Dedim iyi misin gitmem ben bi yere :dilcikar:
Hem sen yüzcen ben yatcam mı dedim :1closedeyes:
Hem bikini de giyemicem yok ya gelmiyom :dilcikar:
Mayo alırız sana demez mi Ne mayosu ya giyer miyim hiç giyersem bikini giyerim ona göre ayarla tatilini :roflol:
Ama ben tatile gitmek istemiyom ya mirmirmirmir
Kafaya koydu mu yapar napıcam bilmiyom neyse hayırlısı

ben geldım kıs günnüşüm napıosun
ne cok oldu yıne sana yazmayalı dımı:kedi:
geclerı gırıorum genelde nete oda face de msn de gecıo
kk ya cok bakamıorum eskısı gıbı
zaten burda sevdıgım arkadaslarım msn de gorusuyorz kopukta degılım havadıslerı alıyorum bazenbilmiyorumkismile

benı ozledıyesen boshayallersmileanlatcak bısey yok desem:ecrin_bebek:
allahıma sukur aılecek ııyız...bu pazartesı teyzem 7aylık bebegını dunyaya getrdı ama öldü bebelmafoldumbenzaten bastan berı rısklı bı gebelıktı.sezeryanla dogum oldu ama ıkı saat sonra kaybettık
sımdı teyzemden geldk masallah cok ıı
kendısınede moral verıo..bı tane efemız var 6yasında allah ona omur versın ıns
sonra mahlalemızde ıstanbuldan gelın gelen komsumuzun gelını bı bucuk senelk evlıydı
ıkı tane dusuk yaptı ...arastrma yaprşatken sebebını kalpının bebeklıkten delık oldugu ogrenıldı ve amelyt oldu ve yogun bakımdan cıkam adımafoldumben
cok acılıydık herkezı mahvoldu okadar ıyydıkı okadar masumdukı ya anlatamammafoldumben
omru okadarmıs ıste...dun gece yedısıydı

suan cok karnım agrıyo gunlukcum ya
bugun temızlık yaptım mutfagı temızleıdm bırazdaha ısım var
bıde salonu dolapları toparladım ortulerını degıstm yıkancaklarını yıadımkafamçokkarıştı
yorgunum varya offf yanı
ve yaz geldı gunlukcum anca balkonumuzda oturabılıoruz ucuruyodu valla ne ruzgarlı gectı bu ay ya
mıs gıbı her yer ısıl ısıl denız ayagımızın altında cayımı udumluyom annemde erık yıyoboshayallersmile

dedem burda sag salım geldı...paraları kaptım:jeyyar:"yatrımmı yapsam dıyom sonrada harca gtsın dıorum...cok mıktar para olunca dayanamıom ya kıyamıom harcamayı ne manyak bıseyım
ama gozlugumu degıscem bıde spor ayakkabılarımı degıscem
yazlık bıseler alıcam bıraz okadar sey varkı aklımda
arkadaslarımında dugunlerı var tam 4tane onlarında altınını alıyım koyyım kenara dıorum
sonra babamdan koparrırım tek teksempatiksalakcinni
benı sorarsan operasyonlara devam edıom aklinialirimsmileama gonlume gore olmuo napıım
bı tanesı basıma bela oldu ama haber yolladım olmaz dıye tarzım degıl napıım ya yasakkelime
keyfım yerınde rahatım yerınde karısanım yok param cebımde gonlume gore olmadan sevmeden sevılmeden evlenmek ıstemıorum ne derse desın herkes lmaz:

bu arada gunlukcum bı mutahıtle anlastık yarın ımza atılcak yerımıze ev baslanıo
hayrlısı olsun ıns
cok guzel proje olmus bırazda bız ekledık ıstedıklerımızı 3bucuk kat uzerıne guzel bıse olcak ıns
bızımmkısı ornek ev olcak once bızımkılerı yapıp dıgerlerıne sonra baslıcak
babam sımdıden orası bıtsın tasınalım hemen dıyo buraya yakın bı mahalle var aramızda ama ben burdan gtmem sız gıdın dıyorum:umursamaz:
yılbasına teslımmıs hayrlısı olsun bakalım
Iste bole canımcım sımdılık aklıma gelener bunlar
ozle benı emılaelaelaelaelae

günlük ben babamı özledim ona ihtiyacım var
doğduğum büyüdüğüm yere
arkadaşalrıma
abime
ihtiyacım var günlüğüm mutsuzum

napim ben şimdi ya sayfalarca mail yollamış
uufff çokta seviyorum ama kırıldım

Pembişimmmmm
Deli gibi aşığım, sırılsıklam :asigim:
Bu işte, evleneceğim adam bu...
Sonunda geldi buldu beni, çok şükür sana Allah'ım :Saruboceq:

ay gunluk ay bazen kopuşuyoruz senle ama bakıyorum kı senden başka arkadaşım yokmuş benım bu dunyada arkadaşlıklarda dostluklarda menfaat uğruna kurulmuş ınsan ne kadar da kolay harçayabılıyormuş ooooooooooffffffffffff
kımseye değer vermeye gelmıyor

günaydın günlüğüm

bu hafta pekde iyigeçmedi be günlük
kocam çarşamba günü ameliyat oldu malesef ben yanında olamadım şuan hastanede yatıyor ama sesi gayet iyi ilkgün sadece kötüydü çok üzülmüştüm onu öyle duyunca napalım o iyi olsunda
ama bütün böbreklerinde ki taşları almışlar bununla atlattık allaha şükürler olsun.

kuzum iyi nazıyla uğraşıyoruz valla geceleri canımı çıkarıyor.

ha bide günlük ben kocama ne kadar kıskamda üzsede beni geceleri onsuz yatağa girmek çok zormuş beeee kokusunu çok özledim.

Günnüş nabersin bakimmm?? benmii ben dünde dediğim gibi pek bi mutlu huzurluyum güneş çarptı sanırım sürekli gülme modundayım :) dün akşamda babamla uyudumm sabah babam benle uğraşıyordu oyunlar oynadık biraz dşün 55 yaşında adam ve 26 yaşında koca kız hala oyunlar oynuyoruzz, baba azcık daha uykum var dedim kalk kalk istanbulda hep uyuyoruz uyumayamı geldin dedi ee teyzemin ufaklığıda gamze ablaa diyip sütünü benim yanımda içmeye gelince ve annede su dökerek uyandırmaya çalışınc curcuna yetmişaltı oldu uyu uyuabilirsen :)))
Neyse canım ciğerim ben kremlerimi sürüp şölee bi güneş banyosu yapmaya gidicem 1 gibi döndüğümde görüşürüz elbettee hadii paii paiiii :)))) Bu arada eceyi pırlantayı ve gizemi çok seviyorumm, gizemin nişanı var 4 haziran gibi pırlantayla gidicez inşallahh belkiii gizeme bir sürprizim olabilirr onuda faceden anlatırım zatennn :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…