Popüler Konu Sevgili günlük...

artık sevdiğim işleri yaparak para kazanmak istiyorum günlük.inanılmaz bunaldım.kendimi bir kafesin içine hapsedilmiş gibi hissediyorum.nereye dönsem kapı duvar.resim yapmayı özlüyorum, tasarım yapmayı, yaptığım şeyin ruhuna girip arınmayı, saatlerce renklerle içiçe ruhumla dolaşmayı...çizdikçe, kurdukça kendimi ve duygularımı özel sayma hissimi.öyle özledimki.bazen yaşadığım ülkeden nefret ediyorum.

içimden öyle bir bağırarak haykırarak ağlamak çıldırmak geliyorki bilemezsin günlük.acaba bu kilolarımdan fesat insanlardan kurtulmak istemem nasıl.ölmek istemiyorum çocuklarım için.bazanda diyorum herşeyi aştım bunlar vız gelir o an geliyorki kaynana kabusu beni bunalıma sürüklüyor herşey bir telefonla bütün moralimi bozuyor varsın dşmanlar kazansın diyorum bu dünyayı gelki .........herşey boş bomboşşşş akıllı ol çocukların varr

heeeeyyyaklinialirimsmile
biliyomusun makyaj yarışması yapıyoruzhihoyyytkonumuz gelin makyajı:lepi:
haftaya pazartesi ye kadar kk lı kokoşların vakti varzemuszemushazırlanıp,süslenip püslenip bana resimlerini yollıyacaklar:içelim:
sonraaa bende tüm resimleri hazırlayıp,ankete açıcam,vede birinciyi seçicez el birliği ile:sm_cool:
hem birinciye ödülde varaklinialirimsmile
ne kadar eğlenceli değilmi:1rolleyes:benmi..hee yok ben katılmıyorum biliyosunama resim koyma şansım olsa ilk katılıcak ben olurdum..anca organize yapıyorumboshayallersmile
merak ettin dimia.sbak buraya tıklarsan,tüm soruların cevabını bulursun
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...si-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html
şutarafagitti
herkezi beklerimopuyorumnanaktan
(kızım tanrıça beleşten reklam yaptın,göze batmadan topuk yap,arazi oleyvahedigeldismiletüydüm ben vınnnn)

Çok sevgili günlükçümmm
bugün pek mes-ut ve bahtiyarım
36 yıllık ömrümde ilk defa rejim yapıyorum ve
sonuçlar beni çok mutlu ediyor,
58,8 ile başladığım diyetime
sabahki baskül sonucu havalara uçmama sebep oldu
evet 55,9 a düştüm benim gibi biri de diyeti başardıysa bence herkes zayııflar
yeterki acuk boğazını tutmayı bilsin,
evet hedef 55 olmak yani kaldı 900 gr. onu da 1-2 haftaya verirsem yaza çok fitt
gireceğim,
bu duruma kociş çok kızıyor tabi,çok zayıfladın diye söyleniyor
ama ben takıntılıyım anacım sevimiyorum kiloyuu

huuu kuzuu ve kazennn duydunuz mu 71 boyla 55 e düştüm:)

gut morning may daayıri
bugün bitanemlen evleneli tam 7 ay oldu dün gibi kaç gün kaldı diye saymalarım, yok saçım makyajım nasıl olacak sorunsalı...Allaha çok şükür herşey içimize sindi, huzurlu sağlıklı yuvamıza kavuştuk:Saruboceq: inşallah nice nice yılları da birlikte devirmek nasip olur..
günnük sabah sabah doğalgaz faturasını görünce bi mutlu oldum annatamam 19 tele gelmiş laaahihoyyyt artıkın önümüz yaz, bütçemiz rahatlıyacak bi nebze sanırım...
hepiciğinize mutlu ve bol kazançlı bi gün diliyorum arivederçi

Günnükkkkk merhabaaaa
Ne zamandır sana yazmadımm yada yazamadımmm .Du sayim 1,2,3,4,5,6 neyse ya çok oldu işte. . :ecrin_bebek:
Dün çok skıcı birGünün ardıından evime koşa koşa gitmek istedim.Malum pazartesiydi. . Geçmek bilmedi. .
Eve gitmeden önce anneciğime uğradımmm. . Güzell börekler çörekler yapmıştı. Ama pişmesini bekleyemeden eve gtmek zorunda kaldımm.Napimm kociş durmadan msj attı hadi gel çabuk die . . lülülülülülü
Sinirlerimii iyice hoplattı ama (( :çok üzgünüm:
Neyse tam apartmana girdimm zile basıcaktımkii kocişimm damatlığını giymiş bi halde kapıyı açtı. sengözlerimebaksanab
Elinde bi gül :)) Gül gerçek değildi ama mis gibi kokuodu.E benim akllı kocam resmen parfümünü boşaltmş gülün üstüne . . .
Çantamı alp kenara attı.Hemen masaya oturalm dedi . Evin heryerinde mum yakmıştı.çok romantik bi ortam yaratmıştı gerçkten.ilk defa yemek yapmştı. .
Çok seviyorummm onuuu yaa çokkk.Defalarca çok sevdiğimizi söyledikkk.Düğün şarkımızla dans ettik.:asigim:​

Günlük can tel bekliyorum gelir gelmez çıkıcam ama beklerken sana gelmek istedim..
Kankama gidip biraz kafa dağıtmak niyetim..
Malum şahıs zaten msnde!
Ne olacak bilmiyoruz ama kapıldık rüzgara savruluyoruz..
Herşeyimken ne hallere geldik biz böyle!
Bakalım inşallah toplanırız geçmişteki gibi oluruz ne diyeyim fisfisfis

Günnüş;
Bugün ablamla alışverişe gidicezz.
Dünde annemle gittik beğendiği şeyleri aldım.Anneler günü hediyesinden kurtuldum ne alcam deyip duruyordummaklinialirimsmile
Gidiyimde hazırlanıyım hade başşşşş başşşşş ciğerimmmkaydirigubbakcemile3

Günlük ayın 15de kızkardeşimin nişanı var ben hala elbise alamadım kendime
para kalmıyorki geldiği gibi gidiyor :sinifsinif:

slm günlük
valla yorgunluktan kollarım şişti bu ne okadar yoğunki :bbo: oluyorum yani
şu temizlikte bi bitsede düzene girse artık evimiz çok sıkıldım

günnükkkkkhihoyyyt

güllüşümün bebişi sağlıklıı ayıpsız kusursuz geldii

alya deniz prenses artık aramızdaaa

allahım analı babalı büyütsün inşallah:Saruboceq:

darısı bebek bekleyen ve bebek isteyen herkesin başına:Saruboceq:

Günlük sana yazmayalı epey bir zaman oldu Bugün çok keyifsizim günlük Hiç olmadık yerden öyle şeyler çıkıyorki artık şaşırıyorum günlük arabamız bozuldu malesef çok büyük bir masrafı var servis komple 4500 tl istedi başka bir yer 4 istedi bakalım ne yapacağız üstüne üstlük parça bulunduğumuz şehirde yok malesef başka yerden gelecek Düğünler sıraya girdi bu hafta düğün var çok şık birşeyler almam lazım takısıydı derken yine masraf yine masraf oğluşuma kıyafetler almam lazım malum yaz geldi okula giyecek kıyafeti kalmamış ben bu ay kafayı yemezsem iyidir

aman be günlük

bugün canım çok sıtkın
msn facebook iş yerimde yasaklandı ne var yani arada girip stres atsaydık herşey yasak bu aralarda müdür bana takmış gibi
evde ayrı dert işde ayrı dert
sevgi kocacım hem suçlu hem güçlü ben konuşmuyorum diye konuşmuyor hayret ya insan gönül almaya çalışır dedim ne alacam kendin konuşmuyorsun diyor
of of of
hakkaden artık dayanamıyorum ben ya

Günlük...
Dün akşam yatağa yatana kadar defalarca gözlerim doldu...
Bittiğine 3,5 senenin bittiğine inanamadım...
Görüyorum ki o tek başına bazı şeyleri çözmeli ben ona yardım edemem...
Bir fazlalık gibiydim, diken gibiydim hayatında.
Şimdi o bensizlikte yol alırken kimseyi benim yerime koyamayacak biliyorum...
Ben de koyamacağım.
Onu seviyorum hala.
O da beni seviyor biliyorum.
Bitirirken bile 'aşkım' dedi bana...
Bunları kaldırmak çok zor.
Akşam yatağıma yattığımda ağladım...
Hem de hıçkıra hıçkıra.
Üzülmem gerekiyor ki mutluluğun sahtesi değil gerçeğini de aynı heyecanda yaşayabileyim...

Ellerim kalemi tutmakta zorlanıyorrr zorla tutturuyorum...
Beynim okuduğumu anlamayı red ediyor.
Zorluyorum.
Bedenim kitap karşısında oturmak istemiyor oturmaya mecbur bırakıyorum.
İçimden hiç çalışmak gelmiyor ama çalışmak zorundayım.
Hava çok güzel gezmek istiyorum.
Avazımın çıktığı kadar bağırmak istiyorum ders çalışmak istemiyoruuumm diye.
Ama susuyorum.
Offf diyorum offfff.

ay kız günlük, kuzularım hüptrik yemeye başladı bugündelikafadulden
önce önyargılı oldular tadına bakmak istemedilerguclubacismileama sonra yiyince çok sevdilerguclubacismile nasıl mutlu mutlu yiyorlar yazmak geldi içimdenopuyorumnanaktan
ne zaman büyüdü bunlarboshayallersmile
daha dün kendim yediriyordum danino:ecrin_bebek:
sonra kendileri döke saça yemeye başladılar
sonra koca adam gibi yediler:asigim:
büyüyorlar hamdolsunopuyorumnanaktanRabbim güzel günlerini görmeyi nasip etsin:Saruboceq::asigim:
Rabbim kardeşimin ve Mehtapımın kuzularını görmeyi nasip etsin bundan sonra günlük:Saruboceq:boshayallersmileopuyorumnanaktan

Bugün evim oluşunu 6. senesi:Yani KK ya 6 sene önce bugün yada yada yarın üye olmuş içerde hiç ummadığım sıcak bir ortamla karşılaşmışdım

off çok çalışıyorum... bu hafta kabul haftası gibi yaaa...
bugün sabahtan beri İngiliz bir müşterim var hatta perşembeye kadar kalacak... bu akşam 8buçuğa kadar burdayız sonra bir de yemek...
şimdi başka bir müşteri aradı akşam 6da geleceklermiş... yarın da başka bir departmandan gelecekler ama bu sefer Fransız müşteri...
perşembe günü de Hollandalı müşterim gelecek...

Türkçe konuşmayı unutacağım sanırım... şu anda da aptal gibiyim zaten... ne yazdım sana farkında değilim desem yeridir... sempatiksalakcinni ayy neyse bu adam sigarasını bitirdi gitmem gerek...

sevgili günlükçüüm merhaba canımopuyorumnanaktan
bu hafta bitsin gitsin artık ist.a gitmek istiyorum alışveriş yapmak gezmek tozmak aşık olmak sevmek sevilmek mutlu olmak istiyorummmmm sıkıldımmmm :1no2: her gün aynı şeyleri yapmaktan bıktım usandım sabah kalk üstünü giy makyaj yap işe git akşam işten çık eve gel duş yap uyu amannnnn :gitme: aslıcıım iiki nişanalnıyor yafff yoksa bu sıkıcı ank.dan 2 gün bile olsa kurtulamayacaktım aslımı göremeyecektim arakadşımın nişanını kutlayamayacaktımmmm Şeniz off bana bi haller oluyor bu aralar bugün gittim doktora 7 tüp kan verdim işallah şeker hatalığım çıkmaz yaaaa çok korkuyorm hata olmaktan hem bizim ailede ırsi hemde pko hastalığım yüzünden tırsıyorum valla benneyaptımki senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…