Popüler Konu Sevgili günlük...

mafoldumben her an bu moddayım. gözyaşlarım kirpiklerime asılı kalmış sanki her an düşmeye hazırlar. onlar akmasın diye ben taşıyorum taştıkça çarpıyorum herkese. bağırıyorum kızıyorum bazen de sadece susuyorum. Tükendiğimi hissediyorum artık. Gerçekten tükeniyorum gücüm kalmadı artık

Günnüş
Bugün çok mutluyum çünkü regl oldum.Biliyorum her bayan için normal bir şey olsa da regl olmak benm için mucize gibi birşey valla.Karnım çok ağrıyo ama olsun.şakkıdı
ÇArşamba hastaneye gidicem bakalım inş. herşey yolundadır.:Saruboceq:

günlük kardeş...

hava açtı, güneş doğdu, çiçekler bile pıtır pıtır dallarda,
ama benim içim karanlık, önümü göremiyorum, ardım yıkık.. üzgünüm..ikilemdeyim, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. beklemedeyim.bunun üstüne acılı bi şarkı iyi gider di mi?
ya da bol kremalı çikolatalı pasta?

aferin günlük kardeş anlaşacağız seninle..
sen bana bakma ve hep gül olur mu?

selam gunlukk
sanırım hersey yolunda askımla mutluyuz cok mutluyuz hemde:asigim:
bıhaftadır bılgısayar bozuktu askım saolsun bugun yaptı o yuzden gelemedım zıyaretıne yanı.
annemlerı cok ozledım ama o halınden cok memnun gorunuo hıc aramadı bıle.hep ben arayıp sordum ıkı gunde unutulduk goruosun.
aslında yazcak cok sey warda yazasım yokk uzgunum gorusmek uzere......bilmiyorumkismile

merhaba günlük
sanki günler geçmiyor sevdiğimden ayrı
sayıyorum sayıyorum bitmiyor
ne zaman geçiçek offff :sinifsinif:

günlükkkkkkk.....

1 HAFTA 5 GÜN delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Günlüük Aslıhan'la aynı gün büyük mutluluk yaşayacağız :))
ınşallah Rabbim bir sıkıntı vermez
:Saruboceq:

Selam Günlük

şölee bi haftalık datülüm bitti
gezdim yattım dinlendim
son 3 gun efime gectim
kayınalidegiller köye gitçekler diye
insanlık olsun diye görüşelim öle gitsinler dedim
iyi de yapmışım kayınvalidegil tarafından zarara uğradığım olmadı -tatlicadiarzu-
hem şu sanki denüşük insanlar yaw :bbo: çözemedim neyse gamyoncuiremsu
eltiler çok fena be :kahve: bi çukulatayı kıskanacak kadar çocuk :nazar:
anlatsam gülersin valla aman neyse mirmirmirmir
meğer kayınvalidegillerle görüşmemem onun işine geliyomuş
bi görüşünce kudurdu akannehir
hala yazıyorum :mymeka:
neyse ..
bugün tee 3 yıl önce kına gecemizdi bayanssulusmile
2 gün sonra da eflilik yıldönümümüs boshayallersmile
gecen yıl harika bi Kıbrıs tatili yapmıştık
bu sene öle bi şansımız yok miniğimden dolayı sempatiksalakcinni
anasına yemek yedirmiyo güçsüz bırakıyo napim boshayallersmile
Sağlıklı olsun bebeğim gerisi önemli değil :asigim:
ben evlilik yıldönümünde evde yatmaya da razıyım guclubacismile
Koceme hedaye almicemi söledim sende bana alma birikim yapalım dedim
öle işte kaydirigubbakcemile3
hadi sulu sulu öpem seni görüşürük sempatiksalakcinni

ahh gunlukcum..çok gusel bır 3 gun geçırdım..akrabalar gezdık tozduk yedık içtik..nefıstı...
sımdı bugun evımdeyım..evımıde ozlemısım...
yarın çookkk önemlı gün...
markete gitcemmmm :roflol:

sanırım bı pot kırmısım :)..
pazar gunku uzerımdekı mutsuzlugu hocamında degısıyle melenkolıklı atmak ıcın pastaneye gıttım..ama benım cılgın arkadaslarım bırden gelemzlermı sok oldum kaldım..
pastane sahıbı hacı abı tanıdık ve abı masa cıkarak okul burda dedım :)..
ıkımız yaparken bırden mavı gozlu kumral bı cocuk yardım ettı masayı bırlıkde cektık fılan nuran abla yenı eleman alcanı soylemısdı sanırım odur dedım..
hacı abının acı ısı cıkdı karcım bura sana emanet dıyıp uctu ay buda ne dedım :)..
garsonla bırlıkde servıslerı yapdık 1 saat suren hızlı bı tempo ıle servısı bıtırdık arada sohbetler ettık ama yuzumdekı mutsuzlugu gormus olsa gerekkı bana bı kucuk pasta uzattı bunu versem gulermısın dedı ..teşekkurler dedım..ve ders baslıycak ben gıtmelıyım dedım ..mazlum sessız azda uflayan bı tıpdı acıkcası okadar dıkkat etmemısım oanda ..
bugun pastaneye gıtmem gerekdı nuran abla ıle konusulcak bı konu vardı ..
dırek kendımı mutfakda buldum ugurboceklı bıpasta yapdık usta ıle hacı abıyle nuran ablada geldıler nerde eleman pesmı ettı dedım dunku garsonu goremedım dıyınce kahkalar havada uctu..
ben garıbım fransız kaldım ne oluyo yahu dedım ..
meger garson sandım adam yurtdısında 2 unıvertsıte okumus bı pılot ve kaptanmıs..
sasırdım kaldım ama hıc bısı demedı dedım bunların gulmelerı gecmedı ee nerde sımdı dedım
bugun ucusu var fransaya varmak uzere dedıler..
hacı abı duysa garson oldugunu ucagı kafana ındırı kar dedı gulmelerıde gecmedıkı nuran ablada kar senı erkan yakında fransaya goturu artık dedı ..
cok gulduk pembıs napalım arada oluyo yanlıs anlasılma :)..
tum gun nasıl bıttı anlıyamadım..akşamda ayrı bı kosusturma ıcınde aceba gercekdende cok hızımı yasıyorum hayatı cabuk gocmım sonra babamın deyısıyle:)..
hayatın garıplıgı cumartesı katıl olcak kadar ofkelıydım akşam ıse 2 seneden sonra eskı bırı tarafından aranmak pazaar gunude erkan..ben cozemedımkı hayat senı nasıl bı tuzak ve oyunsun ..
kartları acık oynadım su donemde bıle olmadık anlarla sasırtıyosun benı ...
acıkca soylım kotu kokular gelıyo burnuma ..
sakın olcam demekden sıkıldım lamıyom cunku beynımın sol tarafı cok agrıyo delıcesıne sıgara kolık oldum tamda bırakdım dedım anda!...
1 mayıs gelıyo taksımde olcaz arkadaslarla sımdıde bunun heyecanı ustumde:)..neyse takılmım haftasonuna yoksa kalp dayanmaz bu sızıya...

Çok yoğunum bu aralar.Yavaş yavaş azalacak ve tatile gideceğiz.hihoyyyt Yaz da geliyor ,içim kımıl kımıl.kaydirigubbakcemile3
Bir tanecik kuzenim yarın sabah ameliyat oluyor.Onun yanında olmayı çok isterdim.Artık ziyaretine giderim.Göz açıp kapayana kadar geçsin ve hemen iyileşsin.opuyorumnanaktanAilemi,ağabeyimi,yengemi,teyzelerimi,kuzenlerimi çok ama çok özledim.GÜnde kaç defa araşsak da yanlarında olmak çok farklı.Neyse o günlere de az kaldı.opuyorumnanaktan
Şimdilik bu kadar.Kal sağlıcakla.:içelim:

hergün başka bir pencereden sensizliğim yollarına bakar ve boynunu bükerr.....
gel aşkım artık yeter yaamafoldumben
Sevgili günlükcüğüm bugün berbat geçti kızım hiç durmadı param bitti eşim gönderecek ama ne zaman nasıl yapıcak bilmiyorum ablama söledim onun hesabına yatacaktı gel kartını bırak ben yarın çekeyim dedim gelemem dedi ehh benimde elime düşecek o zaman sorarım ben ona bu devirde kardeşine bile muhtaç olmıcaksın allahım kimselere muhtaç etmesin beni bizi rabbim sen büyüksün

Günlük biliyo musun hani bi tane daha iş vardı ya o da oldu tamam bitti o asla olmaz derken oldu çok şaşkınım... Herşey o kadar güzell ki günlük ve çok daha güzel günler yolda ve biz o günlere yaklaştık.. Herşey ama herşey için binlerce kez şükürler olsun allahımmmm..
Yrn aşkımla buluşacağız günlük erken gideceğim beraber kahvaltı etmek istedihihoyyyt Haydi ben kaçtımmm:eek:
:nazar::nazar::nazar:

Seninle paylaşacak öyle çok şeyim varki, nerden başlasam bilemedim günlük...
En iyisi sondan başa gitmek, 3 gün önce aşılamam oldu ve heyecandan uyuyamıyorum bile, daha 10 gün var üstelik sonucu almaya. Her seferinde tükendim yeter artık diyorum, ama onsuzluğa tahammülüm olmadığından yeniden deniyorum.
4 yıl değil 40 yıldır bekliyorum sanki meleğimi, öyle hasretimki kokusuna, tam geldi gelecek derken sonunun hüsran olması da cabası. Oysaki yaşama sebebim olacak o, varlığıyla canıma can katacak, bu bekleyiş son olur inş. Hayatımı ona endekslemiş durumdayım uzun zamandır.
Tek sorunum bu değil tabiki, sen de biliyorsun günlük ne dikenli yollardan geçtiğimi, ne sıkıntılar çektiğimi. Buna da şükür demekden başka yapacak bişey olmuyor bazen, hayatın getirdiklerine ne yapsa da engel olamıyor bazen. Ya sabırrrr..
Seni de üzdüm kusura bakma günlüğüm, ama inş. 10 gün sonra birlikte güleriz, bana dua et emi

X