Popüler Konu Sevgili günlük...

gidiyorum ben yine... ama gelıcem tekrar haziran veya temmuzda orası henuz belli değil...
ayy içim kıpır kıpır :) aşkım gelmısss vee suan evımızdeymıssss... :) o anda orda olmayı nasıda istedım bılemezsınnn yaaaa ufss neyse yarın aksam gidicem insallah evıme..

hiç bırakmamak uzere sarılcam aşkıma çok zöledım çok... kokusunu içime cekıcemmm... yuzune bakıcam saatlerce..parmaklarımı yuzunde gezdirecegım.. nefesını duymak için kendı nefesımı tutacagım... :asigim: Rabbim sana binlerce kez sukurler olsun eve sagsaglım geldi yaa .. ben gec gıtmısım eve hiç önemli değil..

neyse kendıne iyi bak.. gelınce de ''geldım'' diye yazarım senı habersız komam merak etme.. :KK66:

tekrar görüşmek üzere ..hoşçakal..

selam günlğüm :emir_bebek:
ne şimdi bu aklımı karıştırıyor yine. Niye Tekrar benle iletişime geçiyor amacı ne yani. Yoruldum artık tekrar aynı şeyleri yaşayıp yıpranmak istemiyorum biliyorsun sende...
Aylar önce giderken dememişmiydi. Bi daha konuşmayalım...diye. Bu duruma alışana kadar ömrümden ömrüm gitti zaten. Elimin sürekli telefona gidişimi biliyorsun. Zor tuttum kendimi herseferinde gözyaşlar içinde... neler neler çektim o günler de . Bi ben bide Allah bilir.
Şimdi ara ara msj çekmesindeki amacı ne onu anlayamıyorum. Pişman mı acaba. Ya da ne. Korkuyorum hemde çok:çok üzgünüm: tekrar ona kapılmaktan günlüğüm...
Allah' ım :Saruboceq: nolur eğer hayırlısı değilse yine beni yıpratacaksa, nolursun beni aramasın sormasın merak etmesin bidaha. Çünkü bu hüzünleri yaşayacak gücüm yok artık gerçekten. Mutlu olmaya ihtiyacım var...

artık sosyal bi hayatım olsun
sadece sevgilim geldiğinde süsslenmeyeyim
hergün çıkıp gideyim okula yada işe evden sıkıldım!!!!!!!!!!!!!!

öylee özledimki günlükk delii gibiii:sinifsinif:
dayanamaz oldum artıkk.allahım bana sabır ver rabbim
bugun otobuste sevgılıleri gördüm sarılmışlardı.öyle kötü oldumki keşke aşşkımda yanımda olsaydı diyee bilmiyorumkismile
olucaksın sevgilim 360 gün sonra olucaksın hiç ayrılmıcam yanından

rodehartjesroodddiloevyouu09jf.gif

Ben ne çok hata yapmışım meğer
Gözüm kapalı bakmışım meğer
Yıllar geçmiş ben saymışım meğer
Dostum sanıp aldanmışım meğer

Yıllarca sürer sanmışım meğer
Boşa kalbimi açmışım meğer

Vakit kaybıydı diyemem ama
Sen hiç dostum olmamışsın meğer

Olsun varsın pişman değilim
Biraz üzüldüm hepsi bu

Ağlamam artık gidenlere
Ağlamam artık bitenlere
Ağlamam artık üzenlere
ıhanet edenlere

Ben ne çok hata yapmışım meğer
Seni yokken var saymışım meğer
Yollar gitmiş ben kalmışım meğer
Aşkım deyip hapsolmuşum meğer

Bir ömür sürer sanmışım meğer
Ben boşa kürek çekmişim meğer
Vakit kaybıydı diyemem ama
Senden çoktan vazgeçmişim meğer

Bu gece susuyorum günlük..Çünkü bu şarkı duygularıma tercüman olup herşeyi nekadar da güzel anlatmış...

Günlükkk çok mutluyumm çok seviyorum:nazar: Herşey süper günlük harika günler yaşıyorum ve herşey iyiye gidiyor daha da harika günler beni bekliyo biliyorum günlük hissediyorum:nazar: Dün bi alışveriş yaptım günlük sormaa off off ne varsa aldım tabi çekiliş arkadaşıma da aldım hediyesini umarım beğenir. Yrn çıkıp onu vercem kargoya benim kargoda yrna gelir glb:1rolleyes:

şakamaka 6. ayın içine girdik günlük:kedi:
ilk başlarda hiç şans vermemiştim ona ama şimdi çok seviyorum onu
bugün erken yatasım tuttu tabi gece arayamadım
mesajlar atmış bana böyle kötü hissettim kendimi diye
uuuy kıyamam ben sana:asigim:
hemen aradım kuzumu iyi geceler diledim:asigim:
ama şimdi ben uyuyamadım:roflol:
maaşallah bize:nazar:

gutın morgın günnük apla hayırlı cumalar...
dünn kocem bana romantik yaptı biliyn mu:asigim: aslında ayın 27 si tanışma yıldönümümüz ama bekleyememiş şaşkınım...böööle kocaman kalpten bi kutu yapmışlar browniler vardı bööle çok orjinal bişeydi...bayıldım bayıldımmmhihoyyyt bütün moralim yerine geldi çok mutlu ve özel hissettim kendimi:nazar: Allah başımdan eksik etmesin kocemi çok seviyom...

bunun dışında diyet ayağına aç gezmeye aynen devam...inşallah bi faydasını görürüm

hedi görüşürüz bebeem

dun aradı beni.. görsen güğnlüğüm sanki kızmak için telefon açmış çok güldüm ama elimde değil.. nerdesin sen sabahtan beri arıyorum kaç gündür nerdesin nasıl saydırıyor, hooop dur bakalım dedim. bilmediğim numaralardan arıyorsan sen olduğunu bilemem zaten de akşamdan beri 2 kere aramışssın bunun adı sabah beri mi oldu dedim. şöyle bir durdu neyse ne dedi. neyse ne değil işte adını düzgün koy dedim. iyi peki dedi. nasıl bozuldu anlatamam. napiyim kendi kaşındı valla değilse hiç bozma tersleme niyetim yoktu açıkçası gayet güzel konuşcaktım.. zaten 5 dakika içinde de kapattı telefonu. kendi bilir.. bitirmedin mi hala özel dersleri dedi, hayır dedim sınavlara kadar bitirmicem ya dedim. hmm dedi sanırım buna da kızdı. dedim ya kızmak için aramış dün resmen =)
cuma geldi hafta bitti allahtan.. yarın da okul var gerçi ama olsun yarın kendimi alışverişe vericem.

önümüzdeki ay dedi dün günnük önümüzdeki ay..
dua et dedigi gibi olsun bi aksilik olmasın Allahım nolurrr hayırlısıyla dedigi gibi olsun

selam günlük!
kafam hep acabalarla ve nedenlerle dolu.
şans bize nezaman gülecek acaba?
neler yaşadık, neler atlattık.
bazen herşey tükeniyor, çaresiz kalıyorsun.
çok yalnızız...
bu sene güzel olacak diye çok umutlanmıştım.
çoğu güzel değil, azı güzel.
şu an son bir şans var.
eşimden ayrı kalmak zorunda kalacağım.
1 hafta yalnız olcağım, 1 hafta yanımda olcak.
üstelik pazar günleri bile çalışabilirmiş.
şu halimde kocamı göremeyeceğim tatil günlerinde.
umarım bebiş uğurlu gelir, herşey yoluna girer.
yeter artık birşeylerin düzelmesi lazım.
bebişim senin dünyaya geldiğin gün bizim için hepyeni ve güzel bir hayatın başlangıcı olsun.
bize uğur ve bereket getir.

:Saruboceq:

................................................

Son düzenleme:
Günnükcan çok sıkıldım bu aralar ya
Herşeyden herkesten sıkılıyorum hele son iki gündür iyice sapıttım durup durup ağlayasım var :gitme:
Neyseki biraz hareket gelecek hem bana hem eve
Pazar günü misafirim var günnük hemde kimler gelecek biliyor musun tee bebeklikten arkadaşlarım :asigim:
Komşuymuş ailelerimiz bi kaç ay arayla doğmuşuz üçümüzde taytaylarımızı beraber yapmışız, beraber oyunlar oynamışız
Aramızda yaş farkı yok ama ben yıldan kaybettim onlar okula yazıldılar ben yazılamadım :gitme:
Her gün onlar okula giderken arkalarından ağlardım kaydirigubbakcemile3
Çocukluk işte zırt pırt kavga ederdik, bende fena yaramazdım he çok uğraşırdım onlarla kaydirigubbakcemile3
Dedemler hala eski mahallemizdeler bende oraya gittikçe görüşüyordum kızlarla
ama evime ilk defa gelecekler çok heyecanlıyım
Ne mamalar yapsam diye düşünüyorum kaç gündür cokacimcoook
Bu akşamda kuaförüme gidicem aradım haber verdim, kaç aydır hiç uğramadım gidip bir dip boya yaptırayım
Acaba diyorum birazda değişiklik mi yaptırsam :uhm:
Kararsız kaldım ama değişiklik istiyorum çok sıkıldım
Rengini değiştirmem, boyundan da aldırmam tek seçeneğim kat attırmak
Acaba yakışır mı :uhm:
Ya beğenmezsem akannehir
Ufff kararsız kalmak ne zor bişi
Neyse Bülo beni ikna eder şinci zemuszemus
Yarın biraz olsun değişmiş olarak uyancağım yaçasın hihoyyyt

Son düzenleme:
Yine çookkk üzgünümmm.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Bir an olsun aklımdan çıkmıyor olması beni tüketiyor. Sıkıldım artık.
Çok sıkıldımm.mafoldumben Yeterrr.mafoldumben
Artık çıksın aklımdan nolurrrr...mafoldumben 2,5 yıl olduuu.. Bıktımm..mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Yine çookkk üzgünümmm.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Bir an olsun aklımdan çıkmıyor olması beni tüketiyor. Sıkıldım artık.
Çok sıkıldımm.mafoldumben Yeterrr.mafoldumben
Artık çıksın aklımdan nolurrrr...mafoldumben 2,5 yıl olduuu.. Bıktımm..mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Bilim adamları karşılıksız aşkın en fazla 24 ay sürdüğünü tespit etmişler. Sen bu süreyi aşmışsın.:1shok: Madem unutamıyorsun unutmayı değil birlikte olmayı dene...

Bilim adamları karşılıksız aşkın en fazla 24 ay sürdüğünü tespit etmişler. Sen bu süreyi aşmışsın.:1shok: Madem unutamıyorsun unutmayı değil birlikte olmayı dene...

Karşılıksız olsa, platonik takılsam zaten çoktaaannn unutmuştum. Ama kadere bak ki tam unuttum dediğim anda karşıma çıkardı onu. Ve duygusal bir şeyler paylaşınca daha çok bağlandım.. Tabi o sıralar bağlandığımın farkında değildim. Sonradan anladım.mafoldumben
Karşılıklı güzel bir şeyler yaşadıktan sonra bitince, unutması çok zor. Eskileri hatırlayıp duruyorsun işte.
Birlikte olmayı denedim ama düşe kalka oldu. Sözde o da bana bağlanmıştı. Eee nereye kadar tek taraflı idare edebilirsin ki..Benim de bir gururum var. O vazgeçerse ben de vazgeçerim.:1closedeyes:
Aşkımdan gebersem bile vazgeçerim..:1closedeyes:

X