Popüler Konu Sevgili günlük...

Karşılıksız olsa, platonik takılsam zaten çoktaaannn unutmuştum. Ama kadere bak ki tam unuttum dediğim anda karşıma çıkardı onu. Ve duygusal bir şeyler paylaşınca daha çok bağlandım.. Tabi o sıralar bağlandığımın farkında değildim. Sonradan anladım.mafoldumben
Karşılıklı güzel bir şeyler yaşadıktan sonra bitince, unutması çok zor. Eskileri hatırlayıp duruyorsun işte.
Birlikte olmayı denedim ama düşe kalka oldu. Sözde o da bana bağlanmıştı. Eee nereye kadar tek taraflı idare edebilirsin ki..Benim de bir gururum var. O vazgeçerse ben de vazgeçerim.:1closedeyes:
Aşkımdan gebersem bile vazgeçerim..:1closedeyes:

Haklısın tek taraflı olmaz. Sanırım o sana yaklaşmaya çalışırken sen fark etmemişsin. Sen yaklaşmaya çalışırken o fark etmemiş. İkinizde farklı zamanlarda yaklaşınca aşkınız yarım kalmış. Ondan haber alıyor musun? Eğer kız arkadaşı yoksa senin gibi oda unutamıyordur... Sitede çok var oda beni seviyormuş ama ben sonradan öğrendim söylemi... Gurur önemlidir ama mutluluktan daha önemli olmayabilir. Gerçi onun gelmesi gerek ama... Hiç bu iki buçuk senede aramda mı seni?

Haklısın tek taraflı olmaz. Sanırım o sana yaklaşmaya çalışırken sen fark etmemişsin. Sen yaklaşmaya çalışırken o fark etmemiş. İkinizde farklı zamanlarda yaklaşınca aşkınız yarım kalmış. Ondan haber alıyor musun? Eğer kız arkadaşı yoksa senin gibi oda unutamıyordur... Sitede çok var oda beni seviyormuş ama ben sonradan öğrendim söylemi... Gurur önemlidir ama mutluluktan daha önemli olmayabilir. Gerçi onun gelmesi gerek ama... Hiç bu iki buçuk senede aramda mı seni?

Ben anlamadım bu çocuğun ne yaptığını zaten..:nazar: Çok karışık bizim işler. Benim de hatalarım olmuştur tabii.benneyaptımki 2,5 yıl ona aşık olduğum süre. İletişimi keseli 9 ayı geçti. Haberleşmiyoruz.:nazar: Kız arkadaşı yok şuan bildiğim kadarıyla. Unuttu mu unutmadı mı onu da bilmiyorum.:nazar: Bakalım zaman gösterir ne ler olacağını.
Ama yepyeni bir aşka da tamamen açığım.:lepi: Oturup karalar bağlıcak değilimm..
:1closedeyes:

Ben anlamadım bu çocuğun ne yaptığını zaten..:nazar: Çok karışık bizim işler. Benim de hatalarım olmuştur tabii.benneyaptımki 2,5 yıl ona aşık olduğum süre. İletişimi keseli 9 ayı geçti. Haberleşmiyoruz.:nazar: Kız arkadaşı yok şuan bildiğim kadarıyla. Unuttu mu unutmadı mı onu da bilmiyorum.:nazar: Bakalım zaman gösterir ne ler olacağını.
Ama yepyeni bir aşka da tamamen açığım.:lepi: Oturup karalar bağlıcak değilimm..
:1closedeyes:

Jim carey'in oynadığı bay evet filminden bir sahne canlandı gözümde, " dağ bana gelmiyorsa ben dağa giderim diyerek yaşlı evet konferansı veren adam terliklerini çıkarıp hızlıca koşmuştu... sen dağa git o zaman... Sonra dağ beyi tepecik haline getirirsin... Neyse sen bilirsin... Aşk o kadar kolay bulunan bir madde değil... Kaybedince değerini anlarız zaten. Birde aşk insana neler yaptırmaz, git der gidersin, kal der kalırsın... Kendinden geçme sanatı... Aşkı bulunca kaybetmemek en güzeli ama kaybedip tekrar bulunca değeri çok olur...

Jim carey'in oynadığı bay evet filminden bir sahne canlandı gözümde, " dağ bana gelmiyorsa ben dağa giderim diyerek yaşlı evet konferansı veren adam terliklerini çıkarıp hızlıca koşmuştu... sen dağa git o zaman... Sonra dağ beyi tepecik haline getirirsin... Neyse sen bilirsin... Aşk o kadar kolay bulunan bir madde değil... Kaybedince değerini anlarız zaten. Birde aşk insana neler yaptırmaz, git der gidersin, kal der kalırsın... Kendinden geçme sanatı... Aşkı bulunca kaybetmemek en güzeli ama kaybedip tekrar bulunca değeri çok olur...

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
O da bu filmi izlemiştiiii. Bana da sormuştu izledin mi diye..mafoldumbenmafoldumben
Arkadaşlarım da o zaman sen git dediler vaktinde; ama olmazz. Ben yapamam böyle bir şeyi. Onu çok sevdiğimi anlamış olması yeter ona bence.mafoldumben

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
O da bu filmi izlemiştiiii. Bana da sormuştu izledin mi diye..mafoldumbenmafoldumben
Arkadaşlarım da o zaman sen git dediler vaktinde; ama olmazz. Ben yapamam böyle bir şeyi. Onu çok sevdiğimi anlamış olması yeter ona bence.mafoldumben

Üzüldüm, mafoldumben bu gülümsemeyi çok kullanıyorsun. Issız adam felsefesinde eğer erkek seviyorsa bekliyordur yani oda seni hala düşünüyor olabilir kız arkadaşı olmadığı sürece. Belki burnu sürtülmüştür. Karşısına çıkma ihtimalin varsa tesadüf gibi karşılaşmayı dene istersen... Üzülme ama herşey istediğin gibi olur. inşallah kavuşursunuz... yerimseniben

sevgili günlük yarın felekten bir gün çalayım istedim
ama bana eşlik edicek bir tek kişi bulamadım iyi mi
herbikeslerin işi eşi çıktı piyasaya
ama benim cücüm burada yok ben ne edem
alışveriş yapasım var ama ona da para lazım
daha mühim işler var malum çok masraflı bir yol girdiğimiz
kuaföre gidip bir evrim geçireyim istiyorum ama hala saçlarım kısa
zaten berbat halde ne şekil kaldı ne canlılık ne renk
hayatımın en korkunç kuaför deneyiminden sonra
bir adam edilmeye ihtiyacı var saçlarımın
ama cesaret edemiyorum daha valla
uff ya napsam napsam
yarın evde oturup tepemde susmak bilmeyen bu gıcık gürültüyü de çekemem hiç
sen arkadaş olur musun len bana gel berabelim gezelim :))

Üzüldüm, mafoldumben bu gülümsemeyi çok kullanıyorsun. Issız adam felsefesinde eğer erkek seviyorsa bekliyordur yani oda seni hala düşünüyor olabilir kız arkadaşı olmadığı sürece. Belki burnu sürtülmüştür. Karşısına çıkma ihtimalin varsa tesadüf gibi karşılaşmayı dene istersen... Üzülme ama herşey istediğin gibi olur. inşallah kavuşursunuz... yerimseniben

Üzgün olduğumu belirtmek için kullanma ihtiyacı duyuyorum. Acımı karşı tarafa da yansıtmak için. :KK70: Umarım düşünüyordur. Hiçbir fikrim yok bu konuda.:nazar:
Karşısına çıkma ihtimalim yok ayrı şehirlerdeyiz. Sağol canım inşallah her şey güzel olur.

Üzgün olduğumu belirtmek için kullanma ihtiyacı duyuyorum. Acımı karşı tarafa da yansıtmak için. :KK70: Umarım düşünüyordur. Hiçbir fikrim yok bu konuda.:nazar:
Karşısına çıkma ihtimalim yok ayrı şehirlerdeyiz. Sağol canım inşallah her şey güzel olur.

Farklı şehirleydesiniz kötü yaaaa. Telden aramalısın ama telde tehlikeli yeniden başlamak için. Hala sinirliysen veya kızmak için arayacaksan arama.:1no2: Aşk için çabalamak gerek. Kimselerin sözünede bakmamak gerek. Aşk seninle onun arasında olan bir duygu. Mutlu olacak veya mutsuz olacak sen olacaksın. Özlemin sinirini geçtiyse ara çünkü aşk nefretten doğarmış... kaydirigubbakcemile

Farklı şehirleydesiniz kötü yaaaa. Telden aramalısın ama telde tehlikeli yeniden başlamak için. Hala sinirliysen veya kızmak için arayacaksan arama.:1no2: Aşk için çabalamak gerek. Kimselerin sözünede bakmamak gerek. Aşk seninle onun arasında olan bir duygu. Mutlu olacak veya mutsuz olacak sen olacaksın. Özlemin sinirini geçtiyse ara çünkü aşk nefretten doğarmış... kaydirigubbakcemile

Benim onu aramam gibi bir durum söz konusu olamaz.:umursamaz:
Ben yaptm yapacağımı. Bitti artık.
Ancak o bir şeyler yaparsa olur ki bunca zaman yapmamış insan şimdi niye yapsın.:nazar:
Artık yenileri bekliyorum. Gömdüm bunu mecbur. ://

Karşılıksız olsa, platonik takılsam zaten çoktaaannn unutmuştum. Ama kadere bak ki tam unuttum dediğim anda karşıma çıkardı onu. Ve duygusal bir şeyler paylaşınca daha çok bağlandım.. Tabi o sıralar bağlandığımın farkında değildim. Sonradan anladım.mafoldumben
Karşılıklı güzel bir şeyler yaşadıktan sonra bitince, unutması çok zor. Eskileri hatırlayıp duruyorsun işte.
Birlikte olmayı denedim ama düşe kalka oldu. Sözde o da bana bağlanmıştı. Eee nereye kadar tek taraflı idare edebilirsin ki..Benim de bir gururum var. O vazgeçerse ben de vazgeçerim.:1closedeyes:
Aşkımdan gebersem bile vazgeçerim..:1closedeyes:

Aşk oturup beklemeyi kabul etmez. Emek ister, yürek ister. Aşkın doğasını yenilerin heyecanı dolduramaz. Aşkın doğasında hergün heyecan vardır.

Aşk oturup beklemeyi kabul etmez. Emek ister, yürek ister. Aşkın doğasını yenilerin heyecanı dolduramaz. Aşkın doğasında hergün heyecan vardır.

Yok bu konuda anlaşamıcaz. Ben ne çırpınanlar gördüm ama ellerinde var sıfır.
Akışa bırakıcaksın bu işleri. Zorlamayla olmaz. Emek de bir yere kadar. O seni bulur. Böyle işlere kafa yormamak lazım.

kzlar burası karşılıklı yazışma yerimi
özelden yazışın bence

Yok bu konuda anlaşamıcaz. Ben ne çırpınanlar gördüm ama ellerinde var sıfır.
Akışa bırakıcaksın bu işleri. Zorlamayla olmaz. Emek de bir yere kadar. O seni bulur. Böyle işlere kafa yormamak lazım.

Adamı balığa çevirir, bir bardak suya bırakırsan üstelik suyuda çok susadım diye içersen ölüyorum diye çırpınır durur. Salağamı çevirmek istiyorsun, adama mı? :bbo:

günlük nolur bana yol gösteren bişey olsun
bi mucize

selaaamm
gunlugum son sana geldıgımde bıraz karamsardım hatırlıosan ama artık cok onemlı olmadıkca herseye kafa yormamaya karar werdım cunku yasam guzel yaazemuszemus
bıkere gelıoruz dunyaya nıe ufak tefek seylere uzulım kıı dımı ama.saglımız yerınde olsun
gerısı faso fıso cokta tın yanıı.benı sıtede tanıyanlar bılır cok kıtap okurum we gecenlerde kıtaplıgıma baktım okumadıgım bır kıtap kalmıs tesaduf eserı.hemen aldım yanıma okula gıderken basladım okumaya o kadar guzeldı kı resmen ınsanın yasama sewıncını arttırıo ınsanın sukretmesını ııkı saglıklıyım demesını saglıyor.farkında olmadan aslında en buyuk hazıneye sahıp oldugumuzu gosterıyor.o gun aksama kıtabı bıtırdım.yazanıda allahım mekanını cennet etsın.cok eskılerden almısım ama neden okumadım dıe kızdım kendımee:uhm:KK43:bır cok kısı okumustur kıtabın adı:mavı saclı kız)
kısa bı gırısten sonraa kendımden bahsetmeye baslayabılırım sanırsam.kız gunluk wıze notlarım cok ıı bılıo musun tawan yaptım resmen 100 ler 90 lar hawada ucusuo.allahım nazarlardan korusun sadece ıkı tane acıklanmayan kaldı dıerlerı aa gıbı gorunuo sekerım.
allah calısınca karsılıgını werıo gercekten bı sınawımdan cok korkuodum sukur kı hoca sonuc yanlıs dıe sadece 5 puancık kırmıs.hihoyyytsewınıyorum cunku bazen ole hocalara denk gelıosun kı sonuc yanlıs dıe koskoca 35 puanı sılıp atıyolar formul doruymus.yanlıs hesaplama olablır ws dıye hıc kaleye almıyolar.neyseem askımla aram cok ıı hersey guzel gıdıo.yarın bırlıkte kursa gıtcez.oyy kıyamam ben ona yaa benımle sankı bebeymısım gıbı bı ılgılenıo kı gorsen kendımı ben bıle cocuk zannedıorum baslıorum naz yapmaya ınga dıye aglamadıgım kalıo yanı:asigim:senı cok sevıyorum bıtanem benŞeniz
pazar gunude okuldan en yakın arkadasımın ablasının dugunu war pazar gunu askımla gıdıcez.acaba ne gıysem kı dolapta bısuru elbısem war ama yarın yıne kurstan sonra gezerız begendıgım bıse olursa hıc acımam alırım:jeyyar:
baya yazmısım hee dewamını sonraya bırakım ıstersen cenem acıldı yıne bayaa.
gorusmek uzeree

Korktuğum olmadı günnük mirmirmirmir
Aprilim yokmuş öle bişi içim rahatladı ,senide meraklandırdım kaydirigubbakcemile3
Baya baya öyle hissedyodum :eek:
Neyse herşey kader kısmet a.s

Bu aralar pek yoğunum yine komşular arkadaşlar derken günler geçiyo
Deryam artık gelir heralde 1 hafta içinde, özledim kankimi ya olumunekankayizsmile

Çok tuhaf rüyalar görüyorum bu arala hayır olsun inşlh
Daha da bişi yok öle günnük dünya telaşı işte
Hepimiz bişiler için yaşıyoruz
Huzurluyum herşey yolunda Çok şükür

Hadi ben kaçtı şimdilik.
Beyim geç kaldı bu akaşam toplantı varmış :çok üzgünüm:
Daha gelicek yemek yiğcez sempatiksalakcinni

X