Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük..nedense olur olmaz herşeyi kafama takıp, üzülüp, kızacak birşeyler buluyorum bu sıralar..yıllar yıllar öncesi, biten dostluklarım, yapılan yanlışlar..herşey bir bir sıralanıyor beynimde..sonra uykularım kaçıyor .. erkenden de böcüğüm uyandırıyo sağ olsun..tüm gün ruh gibi geziniyorum öyle...
iğnelere devam...delik deşik oldum, ama iyileşme gözlemleyemiyorum .. hala çok yoruluyorum .. umarım yakın zamanda geçer... haziran ayında herşey daha güzel olacak inşaAllah ... gönlümce çılgın gibi alışveriş yapmak istiyorum, bu sıralar her gidişte kızımı donatıyorum..yazlık cicileri çok şeker oldu kuzumun...sıra bana gelsin artık yaaa :))

tikat tikat solarium seanslarımız başlamıştır zemuszemus
çok beyazım yaa azcık kararalım tanrıçaynan...ayy soriii yanrıça sempatiksalakcinni
dün güldügüm kadar en son ne zaman güldüm hatırlamıyorum günnük.seviyorum arkadaşımı olumunekankayizsmile
bugün mühendislikle ilgili bi seminere katıldım..içim bayıldı akannehir
bazen diyoruz tanrıçayla bi güzellik salonu açak fön mön olayı iyi iş çıkarırz sempatiksalakcinni ticarete atılmanın vakti geldi valla :hulya:
nese ben gidiyim hadi c u -tatlicadiarzu-

zona olmusum yaaa inanamıyorum ben nelere katalandım yanı bundamı yıkılacaktım!!!
totom acıyor beee hergun iğne vurun nere kadar oturmak bilem ızdırap yatarak yazmakta varmıs buarada sana :KK66: ne oldugumu anlamadıgım için annemlere benı kaplıcaya goturmelerını soylemıstım tabekü sıcak su daha kotu yaptı farkında olmadan..pzstı ilk işim hava hastanesıne gitmek oldu aa neymıss nızamıyede tel verıyosun bılmem ne sonra yıne telle randevu almak zorundaymıssın filan vs.. deıdm ben acılım lutfen bakın .
bakamazmıssss rabdevum yoksa olmazmıssss..yahu ölsem gebersem tın yanı tabı önce rabdevu sart :mad:@@
Allahım ölecektım sınırımden yaa dedım bana baska hangi hastane bakıyor nızamıyede askerlere neymıs ilk askeri hastane bakarmıs bilmem nee... sonra dusundum nere gıtsem safsaf...
özel hast.bırıne gıttım randevuyu cars (yanı yartına verdı)ama ben okadar dayanamıcaktım artık gecelerı çokzor gecer oldu ..dayanamaz oldum :KK43:(
sonra baska bı özel hast aciline gittik orasıda benı klınıge acil hasta olarak sevk ettı neyse doktor baktı sonra kayda gectık iyi hoşş.. acile geldıgım hast.askeri hast. anlasması yokmus neyse dedım verdım ücreti neyse artık napem.. ölecem kalacam bu askeri hastane daha randevu diye cırpınsın dursun aaa olmazkı ama !!!
bu doktorda iğne ,aksama yutulcak hap,cıkan yaraların ustune eczaneden merhem hazırlattı insallah gecer Rabbim..
derdim yokken dert actım basıma onu bunu kafama takmaktan hatta çok kafama takmaktan..
''çocukk yapma masraf olur dedı önce ocak ayından bu yana sonra benı uzdugu yetmedı ailemı arayp soylemıs yaa mubarek kadın benı uzdugun yetmedı neden ailemıde uzuyorsunkı bizde cocouk berekettır!! neyseee...
daha doğmamıs çocugumu masraf olarak gören bi k.validem var :KK43:(
Allaha havale ediyorum senıııı..Allah senı bıldıgı gibi yapsın insallah... son olarak ahirette iki elim yakanda olacaktır bunu bil!! ''

Son düzenleme:
Günnüş;
O kadar sıkılıyorum kii yoruldum artık herşeyden :gitme:
Kaç gündür başım ve gözlerim ağrıyo yaabilmiyorumkismile
Canım hiçbirşey yapmak istemiyooo
Çok mutsuzum çoookkkkkkkkmafoldumbenmafoldumben
1 yıl daha hayallerimi erteledim neden başkaları yüzünden offffffffffff offffffffffffff
Yaşamak çok güzelde sevgilimle ziyan herhalde acaba ondan ayrılsam mutlu olabilecek miyim onsuz yapabilecek miyim buna hazır mıyım kendimi çok güçsüz hissediyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Kendimi toplayım o gücü buluyum bu şehri terkedecem zaten boğuyo beni çünkümafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Harcadım ömrümü hep senin için
Sevilmek bir hayal sevmemek ziyan
Ettiğim duadan ümide kadar
Döktüğüm gözyaşım, nefretim ziyan

Yaradan doğ demiş ben de doğmuşum
Bir gönle gir demiş seni bulmuşum
Ne yazık sayende sefil olmuşum
İbret-i alemim, girmemek ziyan

Ömrümden çaldığın zamana yazık
Uğrunda verdiğim son nefes ziyan

Bilirim bu dünya sensiz yaşanmaz
Sensiz, bir dert ile güne başlanmaz
Sende bil kahrına bu can dayanmaz
Yaşamak çok güzel seninle ziyan

Al beni vur yere parça parça et
İstersen sev beni istersen kahret
Bu mudur sevene verdiğin kıymet
Sevmenin böylesi ölmekten ziyan
:çok üzgünüm:mafoldumbensenağlama

çıkmasaydın karşıma söylemeseydin kaç gündür leyla modunda geziyorum yine.bugun bir trafik kazası da atlattım.bitsin derken bahtsızlığım...

Bugün ablamın, biricik ablamın doğum günüydü... kuzucuğuyla ilk doğum günüydü..maşallah, çok eğlendiler ana- oğul. Bende çok mutlu oldum onları öyle görünce....

Lakin sevdiğim 4 kişiye çok üzülüyorumm... Rabbim yardım etsin hepsine, hepimize....

hani benim umudum olacaktın.
bukadar herşey üstüste gelirmi
içim acıyor olmak istediğim yerde değilim
istediğim şeyleri yaşayamıyorumm
çok canım sıkkın buğün.

insan kendi torunu ''masraf gözüyle bakarmı'' daha dogmamıs daha ana rahmıme dusmemıs bile.. bi insan bu akadar acımasız..katı kalplı olurmu... hadi beneı gectım ''gelınım''nede olsa..insan kendi oğlu içinde istemez mi? benim hiçmi degerım yok..
Allahım lütfen acı bana artık dayamıcam..lütfen allahım içime isyan verme içime ama dayanamıyorum..gözyaslarım daha ne kadar sle olup akacak..baskalarının yanında ağlamamak için kaskas kendımı nere kadar Alllahım ?..içime at at zonadna baska ne hastalıklarım olacak?

sabrım kalmadı artık..

Herzamanki günlerden biriydin yine
kimbilir acaba son bulurmu farkli konulara umutlara mutluluga yelken acilirmi?
bugün bahar havasini hissetimde iliklerimde ümit etmeye inanmaya devam dedim kendime

Yasamak elindeyken bugune bugun,
Ne diye birakir, yarini dusunursun?
Gecmis, gelecek,kuru sevda butun bunlar;
Kadrini bilmege bak avucundaki omrun....O.Hayyam'dan..
a.s.

sevgili günnük...
hapçı Didemin dramı serisi, farlutal ile başladı...ve bünyem de aynen sallanmaya...
45 gündür halamın gelmemesinin etkisiylen, nerdeyse Ankaralı turgut şarkısına bile ağlayacak moda geldim...
şimdi halam gelecek, doğum kontrol hapına başlayacam, bi de glukopaja...çok mide bulandırıyomuş aldığım duyumlara göre...öeeeh diyorum şimdiden sayın seyircilerrrr...ben şu jinekoloğa gitmek istemedikçe, bi ekşınım çıkıyo mtlaka Allah beterinden saklasın...ama doktorcumdan acaip memnunum pek severiz birbirimizi o da zaten bu kadar anlayışlı olmasa tedavi neyin olamam ben no no noo
3 ay sonra yine görüşeces doktorcumla günnüğüm olmazsa yımırta takibi yapçakmışız ( kendimi tavık gibi hissediyom bazen )...höööff o kadar ilerisini düşünemicem şimdi içim daralıyı...

Allah o kadar büyük ki günnük, ihtiyacım olan sabrı, idrak gücünü hastalığımı öğrendiğim an ihsan etti bana şükürler olsun:Saruboceq: tabi bazen hormanların etkisiyle ağlıyom azıcık ama olsun okadar demi...

neyse bebişim çok yazdım bugün nasolsa görüşecez yine...si yu leytır

Kapalı bi hava var bugün tam bana göre.
Seviyorum böyle havaları.
Birde hahfiften yağmur yağsa iyi olur ki büyük ihtimal yağarda.
Kahvaltıya gidicem birazdan teyzeme, aslında şimdi karağaçta kahvaltı yapmak vardı meriç kenarında : )
Artık bi daha ki sefere.
Akşamada bizimkilerin halısaha maçı var ona gidicez..
ışte pembiş günler böyle geçiyor birbirini kovalıyor eylül gelip çatıcak hiç bişi anlamıcam..
Son zamanlarda ders çalışmak yerine arkadaşlarımla gezip eğleniyorum sürekli bi yerlere gidiyorum.
Kendime gelmem lazım.. : )

günlük hiiiiççç keyfim yok kardeşimin usta birliğini siirtte yapacak :KK43:
terör bölgesi... allahtan tek dileğim bütün askerleri korusun..
askerliği hiç ciddiye almazdım çünkü hiç asker yollamadım,beklemedim..meğer ne zormuş yaaa..
annecim ağlayıp duruyo dünden beri...napıcaz bilmiyorum c.tesi geliyor dagıtım için 1 hafta burda bol bol hasret gideririz bi daha kimbilir ne zamn görüşürüz.

günlüğüm bitanem
mutsuzum açım üşüyorum
istanbul yine üşüyor
en önemlisi zayıflıyorum
ama bıraksammı acaba
niye zayıflayayım kim için kime neki
kendin için diyosan şişmanlar daha mutlu inan bana

birde bazı insanlara gıcığım var
sinir şeyler yahu!
bir cevap vermeyi bile lütuf görüyorlar
hıhıı demek bile zor
sevmiycen arkadaş demiycen hemen günlük onlar sana değer verip seviyorlarmıki

Son düzenleme:
selam günlük...gene şöyle bir sayfalarına göz attım...
yazmıycakdım bugün ama hadi içimdekileri dökeyim belki rahatlarım..
ameliyat olalaı on iki gün kadar oluyor pazartesi jinekoluğuma kontrole gittim ..
gene antibiyotik felan verdi..çektiğim ağrıların olması da normalmiş..
neyse iki ay sonra tekrar kontrol bakalım tekrarlıycak mı..
ama çektiğim acılardan dolayı etrafa saldırır oldum..kaç gündür evden de çıkamıyorum iyice patladım,
iki haftadır kursada gidemiyorum..kpss olayı da geriledi saki çok ilerlemişdi de..

öfff günlük ööfff
çook sinirliyim,çook stresliyim.Neden böyle insanlar bize denk gelir neden,ve neden herşeye evet diyen,insanlara karşı çook ince düşünen bi kocam varakannehir
insanlara elini ver kolunu kaptırıyosun,bunu bile bile hayır diyemeyen bu kocam beni sinirden delirtti yine.Allahım yaa sakinleşemiyorum bi türlü,bebişime bişey olcak diyede korkuyorum bi yandanmafoldumben
keşke geniş ve sakin bi insan olabilsem,bıraksam herkes ne hali varsa görse......Çokmu katıyım diye soruyorum bazen kendime,ama hoşlanmadığım şeyler var ve bunlar başıma gelince çılgına dönüyorum,kimseye belli etmemeye çalışıyorum ama sinirden çatlıyorum.Neden insanlar böyle düşüncesiz ki? benim kimseye yapmadığım,yapmayı sevmediğim şeyleri neden insanlar bize yapıyokiyasakkelime biyerde bi yanlış var kesin.OOOFFFFFFFFF yok yok alışmalıyım sanırım bu durumlara ve bende herkes gibi vurdumduymaz,gamsız ve düşüncesiz olmalıyım alsanaalsanasmile

off günlük offff
meleğim hasta idrar yolları enfeksiyon kapmış akşam ateşlendi 38.3 allahım dayanamıyorum onu öyle görmeye daayanamıyorum onu hastayken evde bırakıp işe gelmeye gönlüm el vermiyor

ama annem inan evde durabilsem o duvar üstüme üstüme gelmese birazda babanen ve baban beni düşünse anlayışlı davransa tek bir saniye bile burda durmam birazda senin için kızım hayatta hiçbir eksiğin olmasını istemiyorum hep güzel yerlerde ol güzel okullara git bi arkadaşında olup sende olmayan birşey için üzülmeni istemiyorum ben bunları yaşadım biliyomusun canım babam elinden geleni yaptı ama yetmiyordu bize ama sen öyle olmuyacaksın tüm eksiklerini sana alıcağım miniğim.
baban pintinin teki o sadece parayı sever
ne var birazda bizi düşünse pinti dediğimde bide kızıyor bana tabi pintisin

biz varız hayatında birazda bizi düşün ve sevvvv
yada sevgini hissettir

günlük çok soğuk ama dışarısı değil galiba içim üşüyor

Son düzenleme:
X