sevdigimizle barismak için dua eedelim birbirimize

sevimlikartanesi

El-Latif,El-Cabbar,El-Mucib-Es-Semi
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
1.716
489
Çok saçma bi nedenden gurur yapıp ayrıldık. evlenme planlari yaparken severek ayrildik. Çok kötü bir haldeyim. Bana dua eder misiniz? Benim durumumda olup dua isteyen varsa ben de dua edebilirim.

Çok saçma bi nedenden gurur yapıp ayrıldık. evlenme planlari yaparken severek ayrildik. Çok kötü bir haldeyim. Bana dua eder misiniz? Benim durumumda olup dua isteyen varsa ben de dua edebilirim.

Tabi ki ederim güzel kardeşim... Namazda dua ederim sana. Birde duanın başı ve sonuna salavat ekleyince daha çabuk arşa yükseliyor bilgine... sende bana dua eder misin nişanlımla ciddi bir konu yüzünden tartışmaktan çok korkuyorum.. inş bişey olmaz... tartışma olmaz.

Tabi ki ederim güzel kardeşim... Namazda dua ederim sana. Birde duanın başı ve sonuna salavat ekleyince daha çabuk arşa yükseliyor bilgine... sende bana dua eder misin nişanlımla ciddi bir konu yüzünden tartışmaktan çok korkuyorum.. inş bişey olmaz... tartışma olmaz.

Allah razi olsun ben de sana dua edeceğim. Rabbim tamamına erdirsin inşallah hayirlisiyla arkadaşım

Arkadaşlarım, aranızda en kötü durumda olan benim..İkiniz için dua edeceğim...Benim için de eder misiniz?Allah razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah..

Arkadaşlarım, aranızda en kötü durumda olan benim..İkiniz için dua edeceğim...Benim için de eder misiniz?Allah razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah..

anlatırsan dinlerim arkadaşım. her gün dua, her gün gözyaşı döküyorum. senin için de dua edeceğim inşALLAH.

Tabiki ederim dua... Allah ne sıkıntınız derdiniz varsa gidersin... huzur versin gönlünüze... Ağlıyorsanız bu ağlama yakın zamanda mutlulıktan ağlamaya dönsün...

Arkadaşlar banada dua edermisiniz nişanlımla aramızda sorun oluyor ve çok üzülüyorum Allah razı olsun inşallah hepimizin sorunu biter hayırlı yuvalar kurarız

Arkadaşlar banada dua edermisiniz nişanlımla aramızda sorun oluyor ve çok üzülüyorum Allah razı olsun inşallah hepimizin sorunu biter hayırlı yuvalar kurarız

Dua ettim arkadaşım... Cuma günleri duanın kabul olduğu gizli bir zaman dilimi olduğu söylenir. Bazıları sela ile ezan arası demiştir... bunu da dipnot olarak düşmek istedim.

Nerden ve kimden öğrendiniz ? Her duyduğunuza inanmayın ne insanlar var ara bozmaya çalışan.. Bir insan kaderinizde varsa isterse dünya ayırmaya çalışsın başarılı olamaz.
Canım yarın düğün tarihimiz netleşecekti akşam tartışmışlar nişanlımla ablasıyla annesi ne düğünü ben istemiyorum diye doğru yani

Canım yarın düğün tarihimiz netleşecekti akşam tartışmışlar nişanlımla ablasıyla annesi ne düğünü ben istemiyorum diye doğru yani

Hiç üzme kendini tamam annesi filan ama yani kimsenin kimsenin evliliğine karışma hakkı yok diye düşünüyorum. Bazen sinirler çok gerilince işler bu noktaya gelebiliyor... ama düzelir zamanla. Hem ne kadar erkek anneleri başta diretse de sonra kabullenmek zorunda kalıyor bu değişmez kanun.. yeter ki siz kararlı olun ama kırmadan kimseleri... çünkü ilerisi de var inş..

X