sevdiğimize kavuşmak için ya cami ya vedud listesi

Kızlar ilaç desteği almaya karar verdim çünkü ağlama nobetlerim oluyor, hayattan bezdim sanki

Kızlar ilaç desteği almaya karar verdim çünkü ağlama nobetlerim oluyor, hayattan bezdim sanki
Iyi dusundun mu bu zor bi karar. Benim gorev yaptigim yerde pskyatri servisi yoktu eczaneyw gittim kac kere aldim aldim geri biraktim kivraniyodum resmen ama allmadim rabbim bana yeter dedim. Iyi dusun

Iyi dusundun mu bu zor bi karar. Benim gorev yaptigim yerde pskyatri servisi yoktu eczaneyw gittim kac kere aldim aldim geri biraktim kivraniyodum resmen ama allmadim rabbim bana yeter dedim. Iyi dusun

düşük dozlu ilaçlar var onlardan alabilirim diye düşünüyorum. yarın psikiyatriye gideceğim durumuma göre ilaç verirler . sen neden bu kadar korktun ki

Kizlar gunaydin. Sabah kalkar kalkmaz 300 tane okudum. Gutmeneolur, kafani toparlayacak bir ugras bul lütfen kendine herşey olacagina variyor. Allahim icini ferahlatsin. Gun icinde okumaya devam edicem. Öpüyorum.

Bence güzel karar arkadaşım...
Bazen illa ilaç gerekiyor. Ama duadan vazgeçme...
Bir de İlaçları daha sonra doktor desteği ile bırakmalısın burda önemli olan nokta bu.. zaten doktor bu konuda bazı yöntemler izliyor ilacı bir anda değilde yavaş yavaş düşük doza indirerek bıraktırıyor... Ben kullandım ve bıraktım sorun olmuyor doktor yardımı ile.

Bence güzel karar arkadaşım...
Bazen illa ilaç gerekiyor. Ama duadan vazgeçme...
Bir de İlaçları daha sonra doktor desteği ile bırakmalısın burda önemli olan nokta bu.. zaten doktor bu konuda bazı yöntemler izliyor ilacı bir anda değilde yavaş yavaş düşük doza indirerek bıraktırıyor... Ben kullandım ve bıraktım sorun olmuyor doktor yardımı ile.

arkadaşım ilaçlar cözum olur mu careme? ağlama nöbetlerime acılarıma iyi gelir mi? l,tfen yardımcı ol lütfen

arkadaşım ilaçlar cözum olur mu careme? ağlama nöbetlerime acılarıma iyi gelir mi? l,tfen yardımcı ol lütfen

Öncelikle kararlı olmalısın bu dertten kurtulmak için...
Bir de Net olarak sorunun ne olduğunu doktorun anlayacaktır ancak.. Eğer durumunda ilaca gerek görürse ki, depresyon, anksiyete bozukluklarında gerek görülür doktorunun dediği şekilde aksatmadan kullanmalısın. Bazıları tüm doktorların hemen ilacı dayadığını söyler bu doğru değil.. önemli olan işinin ehli bir doktor seçmek. Bazı ilaçlar 7 gün içerisinde etki gösterir bazıları daha fazla sürede... Bazı ilaçlar ilk alındığı gün şikayetlerinizi artırabilir bu yan etkidir ama geçicidir...
önemli olan sabırlı olmak...

ve bu süreçte en önemlisi dua... ben bunu tecrübe ettim. terapiden bile daha etkili... Tevekkülün gücü de var tabii.. Diyorsun ki ben elimden geleni yaptım Rabbim... iyi olmak için ilaçta kullandım... duada ediyorum ben sana sığınıyorum... herşeyimi sana emanet ediyorum.... ve bunu deyince inanılmaz güç hissediyorsun... Yalnız olmadığını daha çok hissediyorsun...Hani bazen ilaç gereklidir ama bir de terapi alması gerekir ya insanın... En güzel terapi dua bence...

Bu arada konu dua konusu kaynamaması açısından herhangi bir sorun olursa arkadaşım özel mesaj ile atabilirsin... Bilgim varsa eğer cvp veririm. Yoksa bilen kişilere yöneltirim...

okudum canım bir ara cevap vereceğim inşALLAH
Cevap vermene gerek yok..Ne yaşananlar var diyerek kendini iyi hissedersin diye gönderdim. Benim için söylenecek bir şey yok.Aranızda en kötü durumda olan benim..Benim yerimde olsaydın ne yapardın bunu düşünerek rahatlamanı tavsiye ediyorum.Zira ben altı aydır cehennem hayatı yaşıyorum..

Kizlarrr seyehattaydim dun giremedim ben yokken de sirayla okuyun arkadaslarim yaa
Ikaruss icin okuyamadik yarin ( pazartesi ) ikarus icin okursak kucucuk listemiz basa donucek

1.kardelen
2.zerema
3.cicek
4.gitmeneolur
5.ikaross

Canlarım günaydın. Hergün takip ediyorum yazılanları allahım tez zamanda yardımcımız olsun. İlaç muhakkak ki yardımcı olacaktır bir de içinize atmayın hiç tanımadığınız birine anlatamadığınız ne kadar çok şey varsa uzun uzadıya yazın, ne düşünür acaba kaygısı olmadan. üzerinizden yük kalkacak sanki. Ben şükürler olsun ki geçtim bu eşiği ama geçene dek de bir can heba ettim sanki. Duadan, istemekten, dilemekten hiç vazgeçmedim. Acı da insan için mutluluk da. Allahım bizi yarı yolda bırakmayacak, yüzümüzde güller açtıracak bi insan çıkartsın karşımıza. Payımıza düşen mutsuzluğu fazlası ile yaşadık çünkü.

Bir de ben geceleri yatmadan önce 100-200 kez " seni seviyorum" diyeek uykuya dalıyorum. Önce kendimizi sevmeliyiz ki başkasını severken kendimizi askıya almayalım değil mi?

Mucizelerle dolu bir hayat olsun, yüzümüz hep gülsün diye, dualarımdasınız. Hiç yanyana gelmediğim insanların mutluluğunu diliyorum sabah akşam ve bu beni çok mutlu ediyor. Bir gün bu başlıkta yazan her hatun " kızlar çok mutluyum dileğim oldu" diye yazacak inşallah. Hayal etmek bile çok güzel.

Rahmetli dedemin bir sözü vardı: " Umut, sendedir" diye. Umut bizde. Pes etmek yok.

İyi haftalar.

Canlarım günaydın. Hergün takip ediyorum yazılanları allahım tez zamanda yardımcımız olsun. İlaç muhakkak ki yardımcı olacaktır bir de içinize atmayın hiç tanımadığınız birine anlatamadığınız ne kadar çok şey varsa uzun uzadıya yazın, ne düşünür acaba kaygısı olmadan. üzerinizden yük kalkacak sanki. Ben şükürler olsun ki geçtim bu eşiği ama geçene dek de bir can heba ettim sanki. Duadan, istemekten, dilemekten hiç vazgeçmedim. Acı da insan için mutluluk da. Allahım bizi yarı yolda bırakmayacak, yüzümüzde güller açtıracak bi insan çıkartsın karşımıza. Payımıza düşen mutsuzluğu fazlası ile yaşadık çünkü.

Bir de ben geceleri yatmadan önce 100-200 kez " seni seviyorum" diyeek uykuya dalıyorum. Önce kendimizi sevmeliyiz ki başkasını severken kendimizi askıya almayalım değil mi?

Mucizelerle dolu bir hayat olsun, yüzümüz hep gülsün diye, dualarımdasınız. Hiç yanyana gelmediğim insanların mutluluğunu diliyorum sabah akşam ve bu beni çok mutlu ediyor. Bir gün bu başlıkta yazan her hatun " kızlar çok mutluyum dileğim oldu" diye yazacak inşallah. Hayal etmek bile çok güzel.

Rahmetli dedemin bir sözü vardı: " Umut, sendedir" diye. Umut bizde. Pes etmek yok.

İyi haftalar.
Boyle pozitif ve güzel düşünen birinin duasinda olmak :KK36: Rabbim dualarimizi kabul etsin

X