sevdiğimize kavuşmak için ya cami ya vedud listesi

İkaross ben burdayım ve çok kötü hissediyorum kendimi. Allah razı olsun senden..
kardelenn şimdi senin için inşirah okudum dua ettim Rabbim içini ferahlatsın sen de bol bol oku inşirah suresini. bi de belki biliyosundur ya da okumuşsundur uğur koşarin kitaplarını eğer okumadıysan lütfen oku o kitabı Allah de ötesini bırak herkese tavsiye ediyorum, istiyorum ki herkes okusun...

selamün aleyküm kardelen mesajını gördüm sana bir tavsiyem var bol bol ihlas süresi oku çok zor bir zamanımda çok değerli bir abalm önermişti çok faydasını gördüm hamd olsun :) kardelen063 kardelen063

kardelenn şimdi senin için inşirah okudum dua ettim Rabbim içini ferahlatsın sen de bol bol oku inşirah suresini. bi de belki biliyosundur ya da okumuşsundur uğur koşarin kitaplarını eğer okumadıysan lütfen oku o kitabı Allah de ötesini bırak herkese tavsiye ediyorum, istiyorum ki herkes okusun...
Allah razı olsun ikaross, okumadım Uğur Koşar'ın kitaplarını henüz ama okuayacağım.Teşekkür ederim tavsiyen için. O kadar kötü bir gün geçiriyorum.Kafam yerinde değil boş boş bakıyorum,ağlayamıyorum bile. Çarpıntım da var.

selamün aleyküm kardelen mesajını gördüm sana bir tavsiyem var bol bol ihlas süresi oku çok zor bir zamanımda çok değerli bir abalm önermişti çok faydasını gördüm hamd olsun :) kardelen063 kardelen063
Tabii alırız kardeşim..Sen de katıl aramıza.Küçük bir liste oluşturduk.Her gün sırayla birimiz için okuyabildiğimiz kadar Ya Cami Ya Vedud okuyoruz. Bazen aksamalar oluyor ama güzel bir grubuz.

Aleykümesselam whynotme, Allah razı olsun.Okuyacağım inşaallah. Nasıl faydasını gördün?
Benim için çok zor bir imtihandan geçiyordum canım. Kötü zamanlardı gerçekten. Geleceğimi etkileyecek bir olay yaşamıştım. Hiç çıkış yolum yoktu. Oturuyordum olmuyordu, kalkıyordum olmuyordu. Ağlıyordum olmuyordu, susuyordum olmuyordu. Ruhum bedenime sığmıyordu. Uyumak istiyordum, unutmak için ama uyuyamıyordum bile. Durumum çok kötüydü anlayacağın ama sürekli ihlas süresini okudum ablanın tavsiyesi üzere. Hamd olsun güneş açtı benim için. Dualarla çözüldü her şey hamd olsun Rabbime. Beni bu sure çok rahatlattı gerçekten. Oku, faydasını görüceksin inşAllah...Konuyu tam okumadım ama canını sıkan derdin nedir?

hoşgeldin arkadaşım inan hepimizin kendine göre bi derdi var ama ortak noktamız var huzur mutluluk istiyoruz onun için dua ediyoruz ne kadar çok kişiyiz o kadar iyi
teşekkür ederim canım peki şimdi tam olarak napıyoruz? Her gün birimize mi okuyoruz ya cami ya vedud zikrini peki niyetimizi nasıl almalıyız tam olarak ?

Tabii alırız kardeşim..Sen de katıl aramıza.Küçük bir liste oluşturduk.Her gün sırayla birimiz için okuyabildiğimiz kadar Ya Cami Ya Vedud okuyoruz. Bazen aksamalar oluyor ama güzel bir grubuz.
sağolasın canım. Bugün sıra kimde kaç tane okuyacağim? Ve niyetimi nasıl yapmam gerek tam olarak?

sağolasın canım. Bugün sıra kimde kaç tane okuyacağim? Ve niyetimi nasıl yapmam gerek tam olarak?
Canım daha önceki sayfalarda cicek88 adlı arkadaşımızın oluşturduğu bir liste var. Bir kaç sayfa öncesinde de bulabilirsin. Listedeki herkes için sırayla okuyoruz okuyabildiğimiz kadar.Ne kadar çok okursak o kadar iyi olur.Ben genellikle 500 adet okumaya çalışıyorum.Bugün listede ben varım liste başa döndüğü için. Seni de ekleyince sanırım altı kişi oluyoruz.Niyet konusunda ben de tam emin olamıyorum.O gün sıra kimdeyse o arkadaşımız için niyetlenip "Allah'ım, xxx adlı arkadaşımızın gönlünden geçeni tez zamanda ve hayırlısyla nasip et Yarabbi"diyorum ama daha güzel de söylenebilir.Yanlışım varsa düzeltin beni..

teşekkür ederim canım peki şimdi tam olarak napıyoruz? Her gün birimize mi okuyoruz ya cami ya vedud zikrini peki niyetimizi nasıl almalıyız tam olarak ?
kardelen anlatmış sayı sınırlaması yok niyeti kendin yap... ben de arkadaşlarımın dualarını hayırlı bi şekilde en yakın zamanda kabul eyle Rabbim içlerini ferahlat sıkıntılarına dayanma gücü ver diyorum...

Canım daha önceki sayfalarda cicek88 adlı arkadaşımızın oluşturduğu bir liste var. Bir kaç sayfa öncesinde de bulabilirsin. Listedeki herkes için sırayla okuyoruz okuyabildiğimiz kadar.Ne kadar çok okursak o kadar iyi olur.Ben genellikle 500 adet okumaya çalışıyorum.Bugün listede ben varım liste başa döndüğü için. Seni de ekleyince sanırım altı kişi oluyoruz.Niyet konusunda ben de tam emin olamıyorum.O gün sıra kimdeyse o arkadaşımız için niyetlenip "Allah'ım, xxx adlı arkadaşımızın gönlünden geçeni tez zamanda ve hayırlısyla nasip et Yarabbi"diyorum ama daha güzel de söylenebilir.Yanlışım varsa düzeltin beni..
Anladım canım o zaman için okicam birazdan inşAllah..Sadece kardelen desem olur dimi ?

Grubumuzdaki arkadaşlarım, listemize whynotme adlı arkadaşımızı da ekledik. Listemiz bu şekilde oldu:

1.kardelen
2.zerema
3.cicek
4.gitmeneolur
5.ikaross
6.whynotme

Grubumuzdaki arkadaşlarım, listemize whynotme adlı arkadaşımızı da ekledik. Listemiz bu şekilde oldu:

1.kardelen
2.zerema
3.cicek
4.gitmeneolur
5.ikaross
6.whynotme
teşekkür ederim canım :)) 600 küsür okudum senin için canım Rabbim gönlündekini hakkında hayrlı eyleyip nasip etsin, hakkında hayırlı olmayanı gönlüne razı etsin canım :))

Rabbim hepimizden razı olsun canım :KK19: Sen şu an kötü zamanlar geçiriyorsun benim içinde elbet okursun ama şimdi ihlas oku lütfen canım kendin için bende okuyacağım senin için inşAllah...
Canım okumak istiyorum, duaya devam etmek isteği var içimde fakat inanarak okumuyorum.O kadar kötü hissediyorum ki kendimi. Yıkılmış, bedbaht..Bunlar hissettiklerimi tanımlamıyor bile..

X