sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canim benim masallah herseyin guzel, simdiden baslamak en guzeli bende oyle yapiyorum son dakikaya birakinca bence hersey cok daha zor oluyor.. Gule gule kullanirsin insallah
Tesekkurler tatlim iyi yapiyoruz bencede erken diyenler var ama dugunu mu dusuneceksin gelinligimi evimi mobilyalarimi bi dunya teferruat var dusununce bile beynim dönüyo benim birazda karakter meselesi ben zor begenirim cok stres yaparim sıkışırsak Allah hepimizin gonlune gore versin

canım her şeyin süper eksiğin yok fazlan var
Allah mutlu mesut kullanmayı nasip etsin.
sana tavsiyem nevresim ve havlu alma artık gerçi zaten almayı düşünmüyorsundur ama yinede söyleyim yeter bence :))

canım her şeyin süper eksiğin yok fazlan var
Allah mutlu mesut kullanmayı nasip etsin.
sana tavsiyem nevresim ve havlu alma artık gerçi zaten almayı düşünmüyorsundur ama yinede söyleyim yeter bence :))
Evet cnm ben ilk onlardan basladim almaya iki tane daha vardi anneme hediye ettim nevresim havlu gorunce hala gozum kaliyo ama almiycam daha fazla tekstil olarak alırsam bi saten pike takimlari oluyo ya onlardan alirim annem hazir almayalim yaptiralim diyo ondan almadim simdilik onun disinda fazla bisiyim yok canim en sona mutfagi biraktim iste o al al bitmiyo çünkü
Tesekkur ederim canim benim hepimizin gönlüne göre olur hersey insallah güzel sevgi dolu yuvalar kurariz

amin canımcım

canım bende ilk nevresimden başladım durdurdular da öyle bıraktım. nevresimler çok cici oluyo bakması alması ayrı zevk ama almıyorum artık

canım valla haklısın
bende düğüne son 1 ay kala herşeyimi alırım birikim yapayım öyle alayım diyordum.
ama öyle olmuyormuş. önce bir kaç şeyi alınca anladım ki zaman alacak bende hemen devam ettirdim. hemde son zamanlarda telaştan pahalı pahalı alacağız. şimdi indirim kollama fırsatımız da var.
bende her şeyi didik didik ediyorum :)

bu arada çaydanlık da gelir yine en fazla 2-3 aya
takipte olmak lazım bir de 9 da mağazanın kapısının önünde olmuş olman lazım :)

Banada tecrube oldu canim diger urunlerden fazla fazla vardi gittigimde canim bilmiyorum hevesim de kacti dun dedim bari caycimi siparis edeyim netten onu da bugün aradilar elimizde sadece teşhir urunu kaldi diye iptal ettim hediye kuponum vardi bosa gitti moralim cok bozuldu bu gunlerde bisi almim ben iyisi

hangi siteden sipariş verdin canm
bir de hediye kuponun ne kadarlıktı? o siteden çok alışveriş yapınca veriyorlar galiba??

Yok tatlim ya bana özel değil n11 den siparis vermistim 30 tllik indirim kuponu veriyorlardi ev katogerisinde perşembe günü sorun oda değil o cayciyi hic bi yerde bulamamistim vardir bundada bi hayir dedim bosverdim

merhaba canım topic açmıssın hayırlı olsunn :)
ilk fırsatta gezdim , harikalar. Tekstil ürünlerin bitmiiiiş, ne olur daha fazla alma nereye koyacaksın ?

Tencereleride halletmişsin, sadece misafir yemek takımın ÇKB filan kalmış dediğin gibi. Yerinde olsam saklama kabı, su bardağı tarzı şeyleri şimdi almam onlar çok pahalı diil, her gün yeni şeyler çıkıyo insanın içinde kalıyo:) Elektroniklerde de acele etmemen iyi, ben kendi evimde de kullandığım uzun ömürlü olacağını düşündüğüm şeyleri aldım gerçi, temiz kullanıyorum inşallah bozulmaz diyerek :)))Elektrik süpürgesi istiyorum ne zamana kadar kendimi tutucam bakalım seneye evlenicem diyebilsem hiç düşünmem alırım, ancak öderim istediğim makineyi Ayrıca tchibodan aldığın çerçeveye bayıldım

Teşekkür ederim canim bazali yatak istiyorum nevresimleri bulurum koyacak yer elbet ama battaniyeler cok yer kapliyo asil tutmaya calisiyorum artik kendimi tatlim pike takimi alicam alırsam tekstil olarak onuda oteledim simdilik Bu ara nadasa aldim kendimi cicekli seyler almim aman evim pembis pembis olmasin ikimizin zevkine uysun derken uyumu kacirdim kafam bulandi artik.. bende herseyi simdiden hallediyim sonlara dogru elektronik lerde gonlumce alabilim istiyorum Bardak olaylarinida hallettim gunluk olarak buraya eklemedim cnm gunluk catal bicak takimimi da aldim yemek takimlarida var eskiden alinmis filan cikarip resmini ceksem yorumlayan olur mu ki? Hangi makineyi istiyorsun ki tatlım cokta zorlama kendini yada parasini biriktir seneye al garanti olayları hemen hepsinde 2 yil çünkü Hoş herseye kullanıcı hatasi denip geciliyo bi cok markada oda pek ise yaramiyo

öyle cicili bicili her şeyin çiçekli olduğu bi çeyizin yok canım her şey çok güzel :) Ama kafan bulandıysa ara vermek en iyisi birazcık yeni şeyler çıkarsınlar bakalım :)) Benimde günlk yemek takımım önceden alınmış, Düdüklü tenceremde önceden alınmış her şeyin resmini çekemiyo insan ama resmini koysan burda tabiki yorum alır :) Eminim güzellerdir. Miele uniq istiyorum kısmetse canım, 1.750 civarı fiyatı var. Yani acelem yok elbet alınır , Mielenin Silence modelide güzel 1.000 TL civarıydı oda olabilir bakıcaz :))

Ooo baya tuzluymus canım ben kendime en fazla 1000 limiti koydum evde rowenta silence kullaniyoruz memnunuz tek sikintisi beni cok yoruyo onun disinda sessizligi filan cok iyi daha bi sorun cikarmadi 3 yildir philips maratonla onun arasinda kaliyorum o zamana fikrim degisir belki miele hakkindada cok guzel yorumlar var dysonda oyle ama butcemi cok zorlar ikiside benim Yorumdan kastim yenilemeli miyim yazik olmasin kullanmali miyim yönünde Ben cok git gel yasiyorum çünkü evdede annemin tabak hastaligi var bi dunya var onda ona biraksam kullanmayacagi garanti gibi

Canim gunluk catal bicak hangi marka almistin

Cok hos gorunuo modeli ya simdi gordum fografi .bende pahali bisi almiyim gunluge demistim ama ne kadar kullanisli olur bilemedim seninki cok hos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…