sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canim bende pahalli almadim hepsiburadadan 160 tl ye almistim sanırım ama benimki komple set degil 12 ser adet kasik bicak catali var yani sadece resimde gorunenler öyle dusunursen hala vardir sanirim sitede cok kullanisli olacagina eminim bicaklari cok guzel kesiyo tam seti en uygun yerde 700 den basliyo tabi yanlis bilmiyorsamda 50 yilda paslanma garantisi var

Çay bardaklarimi bile dayanamayip gecen sene almistim birini gunluk digerini agir olmayan misafirler icin kullanmayi planliyorum
Ve bi ceyiz klasigi can & canan çay kasiklarim cok sevdigim icin nescafe kasiklarinida aldim ama tatli kasigi olarak kullanmayi planlıyorum

Canım eğer rowentadan memnunsan ve hala sağlamsa bence yenilemene gerek yok. Ben toz torbasız makine istemiyorum ondan maraton filan almazdım :) rowenta torbalımı bilmiyorum ama dediğim gibi onca masraf var, eskimeyen bir şeyi yenileyeceğine 1000 TL az değil başka bir yerde değerlendirilir :)
Buarada banada çok pahalı geliyo ne yalan söyliyim ama 10 sene min. kullanmayı hedefliyorum, o zaman değmez mi :)

Canim ben ailemle yaşıyorum onlarin makinesini mi alim gidim kafamda deli sorular evdeki zaten toz torbalı ama ben marka olarak rowenta olabilir sadece diyorum canim fiyat performans olarak begeniyorum Marathondan da sikayet cok Tam bilmiyorum mieleyi de cevremde hic kullanan yok ama dysonla ayni skalada bi cihazsa uzun yillar kullanirsin Bizim cocuklugumuzda vardi aldigimiz eşyalar bi 10 yil giderdi şimdi akillandi aletler 2-3 yilda bir yeniler olduk Senin maddi durumunla ilgili canim degip degmeyecegi kendini yormadan ödeyebileceksen alinir tabiki de imkanin varsa en iyisini al ben o kadar para verirsem kullanmaya kiyamam bu asamada cok fazla zorlar beni cunku bizim planlar habire öne cekiliyo

canim ben bu modeli cok beğeniyodum arastirirken gecen sene denk gelmisti 160 a almistim sanırım ama tam takım degil benimki 12 kisilik 36 parca yemek kaşığı catali bicagi var cnm

aa ben tek yaşıyosun sandım yahu yanlış anlamışım canım :)) ozaman alıp gidemezsin yenisini alman lazım hazır evde kullanıyosun huyunu suyunu biliyosun, e fiyat perf. iyi diyosanda al gitsin çok düşünüp yorma kendini, planlar öne çekiliyosa ohoooo yandın çünkü

O one cekiyo tatlim ben itiyorum bakalim aileler biliyoda onun disinda söz bisi yok daha ben aileler tanistiktan sonra cok uzasin istemiyorum cevremden gordugum kadariyla sorunlar cikiyo hep o yuzden sözü oteliyorum herhalde en erken olsa bi yili bulur anca korkutma beni ya yetismez mi Su yemek takimi olayini halletmis olsam cok rahat olucaktim iste olduramadim

Yetişir yetişir yeter ki taksitler ödensin canım Allah işlerimizi rast getirsin , yemek takımında da acele etme ya içine sinmeden alan bir çok insanın pişmanlıklarını okudum burda. Önce senin mutluluğun, öpüyorum

Canım bi kac ay daha var taksitlerim ben en iyisi nadasa alim kendimi hazir kafamda bulanikken ufaklardan giderim belki Herkes yemek takimini al önce kucuk parcalar sonradan da alinir diyo ama üst üste konulunca o kucukler buyuklerden fazla tutuyo Begenemedim begenmedikce almiycam zaten y takimimi bi kere alinacak bisi Çok sagol canim guzel dileklerin ve fikirlerin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…