sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Arzum twister karistirma surahisi ayran filan yapmak icin aldim benimki mor olan cok tatli rengi var
Arzum-Twister-karıştırma-sürahisi-modelleri.jpg

Onun disinda yine ikili aldigim pasabahce siseler ve luminarc buzdolabı surahileri benimkiler kulpsuz olanı
Eki Görüntüle 1762582 Eki Görüntüle 1762584
Yatak odamda bas ucuma koymayi düşündüğüm kipkirmisi sisem
images (4).jpg

Eklentiler

• 18693724141670743889.jpg
    18693724141670743889.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 175
  • 35741554_tn30_0.jpg
    35741554_tn30_0.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 189
Kizlar daha ekliyecek bi kac parca seyim kaldi bazi seylerin resmini bulamadim gunluk yemek tabaklarimin mesela:KK43: daha alinacak şeylerde var elektronikleri sona biraktim garanti durumlarindan dolayi, ilerde eklerim insallah iyi veya kötü yorumlariniz bekliyorum.. sizlerden yorumlardan topiklerden cok fikir edindim burada da fikir alisverisinde bulunmayi cok isterim eksiklerim hakkinda:KK22:

Ustteki cvbi sana yazdim cnm alintiyi unutmusum heyecanima ver
aldıgın hersey tek tek baktım hepsi cok kaliteli biraz fazla almışsın gibime geldi yada ben az almışım :):)) cogu sey cidden hediye geliyo bunuda göz onunde bulundurmamız lazım borcam kesin gelir dedigin gibi ama bende aldım dayanamadım tencere tipi olanlar aynı benimde :KK48: herseyi cok ince detaylı düsünmüssün vallahi bravo :KK52:

aldıgın hersey tek tek baktım hepsi cok kaliteli biraz fazla almışsın gibime geldi yada ben az almışım :):)) cogu sey cidden hediye geliyo bunuda göz onunde bulundurmamız lazım borcam kesin gelir dedigin gibi ama bende aldım dayanamadım tencere tipi olanlar aynı benimde :KK48: herseyi cok ince detaylı düsünmüssün vallahi bravo :KK52:
canım orta halli icimde kalmayacak sekilde almaya calistim hazirda evimiz yok herşeyimizi kendimiz yapmaya calisicaz evlenince gecim derdi bide ev alma telaslarina filan girersek bunlara imkan kalmaz eminim bizde hediye cok gelmez ufak tefek seyler yani kesin borcam gelir ama:KK48: iyi yapmissin o borcam tencereler cok kullanisli gelirsede artik bizde baskalarina gotururuz :KK45:

yahu ben diyodum acaba çok mu aldım diye bende yeni girdim bu çeyiz işlerine ama sizinkinin maşallahı var bayıldım ama çok zevklisiniz Allah ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin :KK25::KK25:

yahu ben diyodum acaba çok mu aldım diye bende yeni girdim bu çeyiz işlerine ama sizinkinin maşallahı var bayıldım ama çok zevklisiniz Allah ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin
Tesekkurler canim Allah hepimize sevdiklerimizle ağız tadiyla kullanmayi nasip etsin inşallah:KK60: annem cok moralimi bozuyodu zevksiz diye diye yorumlar moralimi düzeltti seninde topigin varmi tatlim

Tesekkurler canim Allah hepimize sevdiklerimizle ağız tadiyla kullanmayi nasip etsin inşallah:KK60: annem cok moralimi bozuyodu zevksiz diye diye yorumlar moralimi düzeltti seninde topigin varmi tatlim

valla evet var bir topiğim ama şimdi seninkilerin yanında lafı sözü pek olmaz :KK53::KK53: benimkiler daha minnak abladı :KK49::KK49:

Canim benim masallah herseyin guzel, simdiden baslamak en guzeli bende oyle yapiyorum son dakikaya birakinca bence hersey cok daha zor oluyor.. Gule gule kullanirsin insallah :-)

X