sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Anladım canım zaten ben 8 seans bikini be koltukaltı Alex yaptırdım çok çok az var amacım onlar bacak ve yüz bölgesi için almak
O zaman acelen yoksa ben kullandikca yorumlarim canım benim tüylerim genel olarak ince simdilik dokulmeler var ama jilet bacaklarimi mahvetti hep sivilce gibi oldu onlari tam cozemedim kollarim da baya güzel ilerliyo :KK16:

O zaman acelen yoksa ben kullandikca yorumlarim canım benim tüylerim genel olarak ince simdilik dokulmeler var ama jilet bacaklarimi mahvetti hep sivilce gibi oldu onlari tam cozemedim kollarim da baya güzel ilerliyo :KK16:

yok canım acelem birkaç ay sonra belki de güz başında almayı planlıyorum zaten

Normal supurgeme hala karar veremedim ama dik supurgemi almış bulundum sarjli oldugu icin bataryasi ne kadar dayanir bilmiyorum ama genel olarak çok memnunum, bataryasi ölür korkusuyla açtım kullanmaya basladim Modeli electrolux ergorapido ergo13
images (2).jpg

Siz baya düzdünüz çeyiz:)yaklaşık ne kadarlık bir masraf oldu öğrenebilir miyim?Parça parça alıyorsunuz ama az cok vardir bi tahmin:)
Ben genelde internet üzerinden yaptığım ve tüm faturaları topladigim için bi yerden sonra hepsini kalem kalem yazdim en son 19 bindi:olamaz: Daha eksiklerim var ütü, süpürge, firin ve yatak odasi gibi hepsi 30 bini gecicek gibi Ama bu rakam sizi korkutmasin benim gereksiz harcamam çok oldu. Yatak odası hariç hepsi 12-15 bine çok alasindan bi çeyiz dizilir gibi geliyor. Gerçi benim aldığım bi çok şeyin fiyatida nerdeyse iki katı olmuş şu dönemo_O

Ben genelde internet üzerinden yaptığım ve tüm faturaları topladigim için bi yerden sonra hepsini kalem kalem yazdim en son 19 bindi:olamaz: Daha eksiklerim var ütü, süpürge, firin ve yatak odasi gibi hepsi 30 bini gecicek gibi Ama bu rakam sizi korkutmasin benim gereksiz harcamam çok oldu. Yatak odası hariç hepsi 12-15 bine çok alasindan bi çeyiz dizilir gibi geliyor. Gerçi benim aldığım bi çok şeyin fiyatida nerdeyse iki katı olmuş şu dönemo_O

Seçtiğiniz parçalar benim de sevdiğim markalardan, modelleri de güzel.Az cok ben de aynı masrafı yapacağım.Ondan merak ettim.Bir de nasıl para yetiştirdiniz?Maaşi aldıkça mi, toplu bir birikiminiz var mıydı☺️

Seçtiğiniz parçalar benim de sevdiğim markalardan, modelleri de güzel.Az cok ben de aynı masrafı yapacağım.Ondan merak ettim.Bir de nasıl para yetiştirdiniz?Maaşi aldıkça mi, toplu bir birikiminiz var mıydı☺️
Ben 2 seneyi gecti alıyorum toplu param hiç olmadı :KK53: kredi kartiyla taksitle aldım hep aylık 600-700 yeri geldi 1000 butce ayırdım ama yeni bitti diyebilirim ödemeler.. Onun dışında söz nişan, nikah bunlarda da ekstra masraflar oluyor hepsini damada yikmakta olmuyor haliyle onları da göz önünde bulundurun derim :KK66: İnşallah sizinde gönlünüzce olur hersey şimdiden kolay gelsin:KK54:

İndirimde görünce alayım çıksın aradan dedim en sadesinden emsan boğaziçi çay tepsisi :KK48:
0006224_bogazici-cay-tepsisi_516.jpeg

Bunlarda da kampanya vardı dayanamadım emsan nar serisi seramik rosto, kare kek ve fırın tepsisi iki kişi için boyutları ideal

0006994_nar-seramik-rosto-tepsisi.jpeg
233014960_tn30_1.jpg
2280e758c28ba9919865dd16c2b3665d.jpg

X