sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canım netten bi bakim dedim ingiliz gümüşü diye bi tepsi görüp aşik oldum heyecanla girdim siteye 7 bin tlcikmis hemen havale gecicem şimdi :deli: Hayirlisi olsun canım bende aynı halti nişandan önce yedim :bicak: Bu ara kimse kolay kolay bırakmaz işini seni radikal kararlara itiyorlar benceo_O
Neeee 7 bin mi yok canim daha neler benm dediklerm 200-300 bandinda. Hatta ben istemeye geldiklerinde cikolata yptiriyolar ya damada kitlemeyi dusunuyorum tepsiyi ben secerim diye dusunuyorum ahahah :KK48:

Kızlar hayırlısı olsun, inşallah bundan sonrası çok güzel olur, daha iyi fırsatlar çıkar karşınıza :KK36:
Insallah canim ben is degistiriyorum, istifa ettm derken calismasam olmaz suan gecinememmm :) ama gectigim yer buyuk ve agrsif bi yer beni biraz korkutuyo artik hayirlisi :)) bi 15 gun kafa iznindeym suan

Neeee 7 bin mi yok canim daha neler benm dediklerm 200-300 bandinda. Hatta ben istemeye geldiklerinde cikolata yptiriyolar ya damada kitlemeyi dusunuyorum tepsiyi ben secerim diye dusunuyorum ahahah :KK48:
Ben maldan anlıyorum ya kuzum ondan gidip bunu begendim hemencik..Çok güzelmiş ama komple orjinal gümüş mü artık ingilizlerdenmi kalmış bilemicem neden çok pahalli
Screenshot_2017-03-22-12-37-54-1.png

Benim istemeden var öyle bi tepsim kuzum ama küçük o Hem banane ben bunu istiyorum :KK45:

Ben maldan anlıyorum ya kuzum ondan gidip bunu begendim hemencik..Çok güzelmiş ama komple orjinal gümüş mü artık ingilizlerdenmi kalmış bilemicem neden çok pahalli Eki Görüntüle 1972500
Benim istemeden var öyle bi tepsim kuzum ama küçük o Hem banane ben bunu istiyorum :KK45:

çok iyi etmişsin canım iyiki almışsın :confused::confused::confused: kızlar benim işler çok yoğun giremiyyorum en ayakın zamanında aranızdayım:KK25::KK24::KK36::KK36::KK36:

Merhaba, aldıklarınızı güle güle kullanın. Çelik tepsi bakıyorsanız wmf 'ye de bir bakabilirsiniz, gerçi sanırım çelik değil cromargan ama pek dayanıklı bir görüntüsü var. Enplus da indirmde şu an. Çeyizimizde çok fazla ortak ürün var zevklerimizi yakın buldum diye önerdim. Ben çok beğenerek almıştım :)

Merhaba, aldıklarınızı güle güle kullanın. Çelik tepsi bakıyorsanız wmf 'ye de bir bakabilirsiniz, gerçi sanırım çelik değil cromargan ama pek dayanıklı bir görüntüsü var. Enplus da indirmde şu an. Çeyizimizde çok fazla ortak ürün var zevklerimizi yakın buldum diye önerdim. Ben çok beğenerek almıştım :)
Öncelikle teşekkürler iyi dilekleriniz için.. tam olarak nasil bi tepsi aradigimi acikcasi bende bilmiyorum Genel olarak ahsap bambu ürünleri daha şık buluyorum ama misafir icin aldigim platin çay takimini onlarin hiç birinin icinde düşünemedim :) Söylediğiniz tepsiye baktım yuvarlak olansa dediginiz gibi zevklerimiz benziyor sanırım.. Ama netten tam emin olamıyorum gerçekte nasıl göründüğüne:KK64: elinizin altindaysa gercek resmini yollayabilir misiniz zahmet olmazsa tabi:KK23:

Şuanda kendi evimde değilim, bir hafta sonra döneceğim o zaman çeker atarım mutlaka :) O zamana kadar bakmak isterseniz Cevahir şubesinden almıştım pek tatlı bir hanım var bana her alışverişimde çok yardımcı olmuştu. Tepsi hakkındada şunu söyliyeyim küçük bir tepsi değil kesinlikle 6-8 çay bardağını taşır. Görünüşü pırıl pırıl, ama klasik bir tepsi değil, modern bir çelik tepsi. Hani bayramlarda filan çıkan tepsilerden değil bence yani. tam bilemedim saçma mı anlattım :bicak:

Şuanda kendi evimde değilim, bir hafta sonra döneceğim o zaman çeker atarım mutlaka :) O zamana kadar bakmak isterseniz Cevahir şubesinden almıştım pek tatlı bir hanım var bana her alışverişimde çok yardımcı olmuştu. Tepsi hakkındada şunu söyliyeyim küçük bir tepsi değil kesinlikle 6-8 çay bardağını taşır. Görünüşü pırıl pırıl, ama klasik bir tepsi değil, modern bir çelik tepsi. Hani bayramlarda filan çıkan tepsilerden değil bence yani. tam bilemedim saçma mı anlattım :bicak:
Yooo çok tatlı ve açıklayıcı olmuş anlatiminiz :KK28:Cevahir biraz uzak kaliyor bana.. Wmf zaten kendini kanitlamis bir marka yinede firsat bulabilirsem birebir bakıp almak en sağlıklısı çok teşekkürler Hoppa

Ben yine uslu duramadım madame cocodan ne zamandır alışveriş yapmiyordum ama bu sirin posta dayanamadım resimdekinden daha grimsi bi rengi var
91e0b188-35a3-4dfd-b163-cae1c321be30_size570x432.jpg

Bunlarda büyük porselen kaseler 2 tane aldım
unnamed (11).jpg

Yine mutfak için bir kaç parça
indir (2).jpg
unnamed (10).jpg
images (29).jpg

Eklentiler

• unnamed (12).jpg
    unnamed (12).jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 41
Ben yine uslu duramadım madame cocodan ne zamandır alışveriş yapmiyordum ama bu sirin posta dayanamadım resimdekinden daha grimsi bi rengi varEki Görüntüle 1979097
Bunlarda büyük porselen kaseler 2 tane aldım Eki Görüntüle 1979098
Yine mutfak için bir kaç parçaEki Görüntüle 1979108 Eki Görüntüle 1979110 Eki Görüntüle 1979111

bunlar da çok ciciymiş tatlımmm, çok güzeller güzel günlerde kullan :nazar: çooook büyük mutfağın olsun inşallah da hepsini rahat rahat sığdırırsın :KK48:

bunlar da çok ciciymiş tatlımmm, çok güzeller güzel günlerde kullan :nazar: çooook büyük mutfağın olsun inşallah da hepsini rahat rahat sığdırırsın :KK48:
Sagol canım benim mutfagim belli oldu çoook büyük değil ama dolaplarim buyuk ve kullanisli oldu bide konsol aldim mi tamamdır.Seni buralarda gormusken beyaz esyalarini soracaktım tatlim memnun musun diye özelllikle çamaşır ve bulaşık biz aldık ama hala model degistirme şansımız var:KK51:

Sagol canım benim mutfagim belli oldu çoook büyük değil ama dolaplarim buyuk ve kullanisli oldu bide konsol aldim mi tamamdır.Seni buralarda gormusken beyaz esyalarini soracaktım tatlim memnun musun diye özelllikle çamaşır ve bulaşık biz aldık ama hala model degistirme şansımız var:KK51:

siz hangilerinden aldınız canım, bulaşık makinesi ve buzdolabından çok memnunum ama çamaşır makinemde bir sıkıntı var gibi, suyumuz çok kireçliydi belki ondan bilmiyorum, çünkü aynı modeli başka bir arkadaşım kullanıyor onlar çok memnun mesela, servis çağırmam gerekiyor. biraz şans işi işte. ama bulaşık makinesi ve buzdolabı gözüm kapalı önerebilirim.

siz hangilerinden aldınız canım, bulaşık makinesi ve buzdolabından çok memnunum ama çamaşır makinemde bir sıkıntı var gibi, suyumuz çok kireçliydi belki ondan bilmiyorum, çünkü aynı modeli başka bir arkadaşım kullanıyor onlar çok memnun mesela, servis çağırmam gerekiyor. biraz şans işi işte. ama bulaşık makinesi ve buzdolabı gözüm kapalı önerebilirim.
Canim bizde geçen sene is çıkışı bi gün gittik siemense bumu olsun omu derken kapanmak uzereydi avm adamda isterseniz sonra degisebilirsiniz filan deyince orta kararda bisiler aldık çıktık bu ay taksitimiz bitti şimdi modelleri yenilemeyi düşünüyoruz üstüne fark verip Biraz arastirdim da forumlardan yinede kullanan birinden yorum almak daha iyi çamaşırı da degisicem bu yorumdan sonra bizim oturacigimiz evinde kirecli suyu diye biliyorum çünkü :110:

Mutfak listemi bitirme cabalarim
Koleksiyon çay setimin sekerligini buldum sonunda Eki Görüntüle 1950989 Eki Görüntüle 1950990
Raki bardaginin en zarifi bana göre hemde bütçe sarsmiyo:confused: Paşabahçe heybeli rakı-limonata bardağı
Eki Görüntüle 1950991
Biliyorum çok yer kaplayip pişman edicekler ama tatli sunumlarindada çok şık oluyorlar:KK64:paşabahçe canada dondurmaliklar..Eki Görüntüle 1950992
Yamuşuk küllüklerimEki Görüntüle 1950996

ben de dondurmalık almamıştım amann ne gerek var diye valla gerek varmış şimdi bakıyorum, o yüzden hiç pişman olmayacaksın canım merak etme, burada olmasa da olur dediğim her şey ama her şey kullanılıyor, valla ben yeniden forumları gezmeye başladım eksiklerim için, en çokta yinee seninkine bakıyorum bence kusursuz bir alışveriş seninkisi, dünya para döktün ama değdi bence :nazar:

güle güle kullan canım :) ben parasını idareli kullanamayangillerden şu ara kıyafet bilmem ne alışverişine çok para harcadım çeyize param kalmadı inş önümüzdeki ay tekrar başlayacağım :)

ben de dondurmalık almamıştım amann ne gerek var diye valla gerek varmış şimdi bakıyorum, o yüzden hiç pişman olmayacaksın canım merak etme, burada olmasa da olur dediğim her şey ama her şey kullanılıyor, valla ben yeniden forumları gezmeye başladım eksiklerim için, en çokta yinee seninkine bakıyorum bence kusursuz bir alışveriş seninkisi, dünya para döktün ama değdi bence :nazar:
Sagol canim benim kusursuz elbet değil ama uzun zaman tekstil ve mutfak ihtiyacim olmayacak gibi :KK51:Yinede iyiki aldım çıktılar aradan Hala daha eksik çok, bu haliyle bile gozumde büyüyo yada ben çok detayciyim bilemiyorum canım:KK51: Aslında temel ihtiyaçları alip eve yerlestikten sonra kalanları almak en güzeli neye ihtiyacın olup olmadigi netleşiyor yeterki maddiyat olsun:KK54:Bu arada yeni cicilerini niye eklemiyorsun topige bakim :KK20:

güle güle kullan canım :) ben parasını idareli kullanamayangillerden şu ara kıyafet bilmem ne alışverişine çok para harcadım çeyize param kalmadı inş önümüzdeki ay tekrar başlayacağım :)
Bende özledim kendime doya doya alışveriş yapmayi:cry: iyi yapmışsın tatlım çeyiz bu al al bitmiyor zaten. Gule gule kullan aldiklarini:KK24:

Hngi marka hangi model almıştınız acaba öğrenebilir miyim :)

X