sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Ne zamandır özel günler için dantelli nevresim almak istiyordum ama heves ediyorum da ben bunu kullanır mıyım acaba diye de düşünüyordum:deli: Kendi zevkime uyan dantelli nevresimi buldum sonunda karacada:KK53:
f68a9e7a-54f1-42d8-a785-9918d84d37c0.jpg

Bunlarda son tekstiller :bicak:
Bir yıldır kedinin ciğere baktığı gibi bakıyorum bu nevresim takımına linenste sonunda aldım. Mavisindede gözüm kaldı ne yalan söylim keşke nevresimlerinin hepsini düz renk pamuk saten alsaydım oldum. Resimdekinden çok daha koyu rengi tam mürdüm..Elimdekilerden kıyabilirsem 2 tanesini kayınvalidem ve anneme hediye ederim diye düşündüm.
18705133.jpg

Bu arada hazır havalar güzelken nevresimlerimin çoğunu yıkayıp ütüledim. Renkleri solmasın diyede önce sirkeli suda beklettiğim çoğunu koyu renklerde malesef karaca ve taçlarda renk akması oldu ama linenslerde hiç bi sorun olmadı onuda not düşeyim dedim:super:

Bunlarda linensten dantelli paspası banyo ve küçük tuvaletin dışında küçük bi alan var orası için aldım
linens-martina-pamuk-paspas-gri.jpg

misafirler için tek kişilik pikem
71126535.jpg

Sonunda gerçekten ihtiyacım olan bir parça :rolleyes:taç çift kişilik kapitoneli alez ve yastık alezi
8696048442326_1_org_zoom.jpg
EvTekstil_15561838.jpg

ay bu mordan bende de var rengi çok hoş hatta ben de yeni aldım en koyu nevresim takımım bu. Güle güle kullanalım:KK50:

Rengi atmasın diye sirkeli suda mı beklettiniz? Koku olmuyor mu?

ay bu mordan bende de var rengi çok hoş hatta ben de yeni aldım en koyu nevresim takımım bu. Güle güle kullanalım:KK50:

Rengi atmasın diye sirkeli suda mı beklettiniz? Koku olmuyor mu?
Benim nevresim yasağım var ona rağmen dayanamayıp aldım :KK19:inşallah güzel günlerde eskitiriz. Canım ben özellikle böyle morlu kırmızılı canlı renkli olanları bir gece sirkeli suda beklettim (elma sirkesi) Nette okumuştum hem rengini koruyormuş hemde (burda forumlarda birinde okumuştum) beklettikten sonra beyazlarla bile yıkayabilirmişiz, bende denemekten zarar gelmez diye düşündüm :temizlik: Gece bekletirken banyo leş gibi sirke kokuyor istersen balkona atabilirsin kovayla ben öyle yaptım onun dışında yıkadıktan sonra mis gibi yumuşatıcı kokuyorlardı yani sirke kokusundan eser kalmıyor yıkanınca ondan endişen olmasın:KK39:

Slm canım ben kasımda evlendim bitirdim yani alisverisimi.. Düğün öncesi yoğunluktan girip ekleyemedim aldiklarimi sonrada kaldi burasi boyle yarım yamalak:KK51:

yaa hayırlı olsun :) sayfanı baya takip ediodum özlicez çeyizlerini:d Bi ara iyi ki aldım dediğin çok memnun kaldığın ya da kalmadığın şeyleri paylaşabilir misin?

X