sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Bu bambumların temizlenmesi nasıl oluyor biliyo musun ? Makinede yıkanabiliyo mu acaba bende ona göre alcam da :KK68:

Bende özledim kendime doya doya alışveriş yapmayi:cry: iyi yapmışsın tatlım çeyiz bu al al bitmiyor zaten. Gule gule kullan aldiklarini:KK24:

ya canım hiç sorma işe gideceğim kıyafet bulamıyorum baktım ki kek kalıpları ve tabak çanaklarda giyilmiyor bu ay dedim kendime alacağım :spor::spor: oysa ki neler neler ne çeyizcikler beğenmiştim :KK14::KK14: kişke binim olsa demiştim ama önümüzdeki ay artık :KK45:

ya canım hiç sorma işe gideceğim kıyafet bulamıyorum baktım ki kek kalıpları ve tabak çanaklarda giyilmiyor bu ay dedim kendime alacağım :spor::spor: oysa ki neler neler ne çeyizcikler beğenmiştim :KK14::KK14: kişke binim olsa demiştim ama önümüzdeki ay artık :KK45:
Haha çok tatlısın canım ben de nevresimlere dolanıp çıkıcam en sonunda :KK53: ilk defa bu ay makyaj malzemelerimin bile dibini gördüm önceden yarılamadan yenisine geçmiş olurdum bekarlık sultanlık diyorlar ya yeni yeni anlıyorum:KK70:
Bu bambumların temizlenmesi nasıl oluyor biliyo musun ? Makinede yıkanabiliyo mu acaba bende ona göre alcam da :KK68:
Canım bulaşık makinesinde yıkanınca bi süre sonra dışlarındaki cilalar soyulmaya başlıyormuş ve çatlama yapıyormuş ürünler diğer ahşap ürünler gibi bunlarda makineye gelmiyor maalesef:sinirli:

Bizim daha düğün tarihi belli değil canım :110::110: sizin düğünde biz 6. seneyi devirmiş 7nin içinde olacağız inşallah :halay::halay:
Allah bozmasin tatlım sevgililigin tadını çıkar ben şimdiden özledim yalan yok bana kalsa bi 5 sene daha devam ederdim 5. yildonumumuzde sozlendik bizde o zamandan beri sürekli onu nasıl yapicaz bunu nasıl halledicez nisandi dügündü esyaydi hep bi plan hep bi stres içindeyiz Allahtan aileler sorun çıkarmıyor yoksa:KK47::KK47:

Çiçek böcek sevmeyen ruhsuz bir gelin adayı olarak pijama konusunda bu kadar zorlanacağımı düşünmezdim. Pijama denilen şeyleri ya yaşlı teyze işi yada çocuksu yapıyorlar hep :kızgın: Bedenlerde büyük büyük.. Aslında amacım hepsini bitirip toplu paylaşmaktı ama baktım koliledikçe karışıyorlar bari paylaşayım, sonra aldıkça bi posta daha eklerim dedim.
Önce kendime aldıklarım hepsi catherine's ve penye mood umarım pişman olmam:dua: Ayrıca ev giyimi için koton lcw gibi yerlerden indirimde buldukça alıp kenara atıyorum. Bi arada sosyete pazarına gitmeyi düşünüyorum oralarda da güzel şeyler oluyormuş:KK30:
0052363_catherines-932-bayan-pijama-takim.jpeg
0052308_penye-mood-8043-bayan-pijama-takim.jpeg
penye-mood-8020-pijama-set-73418.jpg
pmood-8025-1000x1100.jpg
penye-mood-8056-pijama-set-73461.jpg
catherines-935-bayan-pijama-takim-850x1300-850x1300.jpeg

0052309_penye-mood-8044-bayan-esofman-takim.jpeg
520339609_5_05_900_1254.jpg
berrak-209-bayan-sabahlik-858-77-B.jpg

Birazda kişisel bakım :)
Philips Lumea Prestige SC2007/00 Epilasyon Aleti
Eki Görüntüle 1992342

Canım ne kadara aldın ve bunu evlendikten sonra mı kullanacaksın :KK70: Hayır bende almayı düşünüyorum da yorumunu merak ettim :KK70:

kullanan biri olarak yorum yapmak istedim, ben çok memnunum biz 1000 tl ye aldık, hem zaman hem bütçe den tasarruf düğün sonrası başladım henüz süre bitmedi bölge bölge değişiyor ama sonuç tatmin edici. % 90 da azalma olan var, % 60 ta

kullanan biri olarak yorum yapmak istedim, ben çok memnunum biz 1000 tl ye aldık, hem zaman hem bütçe den tasarruf düğün sonrası başladım henüz süre bitmedi bölge bölge değişiyor ama sonuç tatmin edici. % 90 da azalma olan var, % 60 ta

Sağol canım teşekkürler bilgilendirme için ben bir tek bacaklarım için alacağım desem yeri. koltuk altıma lazer yaptırmıştım zaten daha önce. Peki özel bölge yüz gibi bölgeler için kullanabiliyo musun?

Canım ne kadara aldın ve bunu evlendikten sonra mı kullanacaksın :KK70: Hayır bende almayı düşünüyorum da yorumunu merak ettim :KK70:
Canım hepsiburadada indirim vardı 799 tlye aldım. Tabiki hemen kullanmaya başladım ki evlendigim de rahat edeyim :KK31::-) Daha 2. seansi yeni yaptım tatlım o yüzden yorum yapmak için erken sayılır :KK66:

Sağol canım teşekkürler bilgilendirme için ben bir tek bacaklarım için alacağım desem yeri. koltuk altıma lazer yaptırmıştım zaten daha önce. Peki özel bölge yüz gibi bölgeler için kullanabiliyo musun?

evet kullanılıyor fakat ben yüzüme kullanmak istemedim, ve hiç denemedim. Benim amacım ztn hem zayıflatmak hemde geç çıkmasını sağlamak tamamen bitirmek yanlış ve zararlı diye düşünüyorum olabildiğince az kullanıyorum kollarıma da hiç yapmadım çok az ve hafif renkliler

evet kullanılıyor fakat ben yüzüme kullanmak istemedim, ve hiç denemedim. Benim amacım ztn hem zayıflatmak hemde geç çıkmasını sağlamak tamamen bitirmek yanlış ve zararlı diye düşünüyorum olabildiğince az kullanıyorum kollarıma da hiç yapmadım çok az ve hafif renkliler
Ben tüm vücut lazere başlamıştım ama kollar göbek üst bacak ince olduğu için ise yaramayacagi söylendi çıkardık paketten şimdi o bölgelere kullanıyorum. Ipl olduğu için bitirmez zaten modern agda gibi düşünün. Kaldi ki tüysüz gördüğunuz yerlere telefonunuzun flashini dogru acidan tuttugunuzda yüzlerce seffaf tuyler görebilirsiniz istesenizde kurtulamazsiniz hepsinden. GunesinKizi35 GunesinKizi35 tatlım eğer sadece bacak icin alicaksan değmez git alex yaptir derim. Her ay uğrasmazsin. Ama elimin altinda olsun diğer bolgelerede kullanırım diyorsan al. Benim alma amacim alexin görmediği tüyleri ipl in görüyor olmasaydı. Yüz başlığını da favori bolgeme kullandim ağda jilet vs sürmeden malum yaz geldi diğer bölgelere cesaret edemedim

X