sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Buda bi bakış açısı teşekkürler ama orasi nisanlimla benim özelim belki çok fazla nevresim havlu gerekiyordur bilemezsiniz size daha az gerekiyordur daha azını alırsınız ceyizinize

bu kadar ters cevaba gerek yok sadece çok fazla olduğunu belirttim bi heves alıyoruz böyle sonra başka şeylere para kalmıyo neyse güzel günlerde kullanın

bu kadar ters cevaba gerek yok sadece çok fazla olduğunu belirttim bi heves alıyoruz böyle sonra başka şeylere para kalmıyo neyse güzel günlerde kullanın
Ben yorumunuzu terslemedim uslubunuzu tersledim yoksa kendim dahil bi çok arkadaş söyledi fazla olduğunu kimseyi terslemedim aksine dalga geçiyoruz aramizda.. Ama iyi niyetle kotu niyeti ayiracak kadar tecrubeliyim hayatta.. Laf sokarsanız insanlara cevabini da alırsınız. Neyse size de iyi günler

Hafta sonu bi ikea turu yapalim dedik evimiz icin burdan neyi ne kadara mal ederiz çalışmaları başladı.. Elimiz boş çıkamadık tabi
Artik mutfaga bisi almak istemiyorum desemde ne zamandir bu tepsilerde gözüm vardi Misafir için metal tepsilerden almam gerek mi bilmiyorum hala
Nisanlim dahil herkes dalga gecsede evet ceyizime kağıt peçete stokladigim doğrudur
Bu derin çerçevelerden 2 tane aldim içine resim koymak yerine daha güzel planlarım var
Bu fenerlerde nisanlimin zevki 2 tane aldık

Vazolar, 3lu olanlari yüzen mumlarla kullanmayi düşünüyorum

hayır gerçekten laf sokmadım :) aksine çeyizinizi aldıklarınızı beğenerek takip ediyorum gerçekten çok güzeller. Satış sayfası zannettim dememi yanlış anladınız galiba kusura bakmayın.Sadece bi yanlış anlaşılma olmuş tabiki istediğinizden istediğiniz kadar alırsınız kimin ne haddine laf söylemek Her şey çok güzel güle güle kullanın.

O zaman sizde kusura bakmayın ben ciddi ciddi dalga geçtiğinizi düşündüm ayyy satis sayfasi zannettim falan deyince yoksa dediğim gibi fazla oldukları konusunda hem fikiriz Az yada çok Allah herkese gönlünce çeyiz yapmayi nasip etsin.. Aramıza hosgeldiniz teşekkürler güzel yorumunuz için

Yok tabii ki dalga geçmedim ne haddime :) Amin hepimiz böle güzel güzel yapalım çeyizi inşallah

Ikeanin o beyaz tepsilerini bende cok seviyorum :)) gule gule kullan canim, o derin cercevelere cicek kurutup koymayimi dusunuyosun?? buarada aranizda gerginlik olmadigina cok sevindim kizlar tatlimsi_bela kolera9
Öyle ufak bi yanlış anlaşılma olmuş düzelttik canım Önce bende kurutulmuş çiçek düşündüm tatlım eve gelincede nişan düğün hatiralarindan ( davetiye, kurdele, çikolata çiçek vs ) bisiyler mi yapsam ani olarak dedim ama kafamda tasarlayamadim daha Bu arada canim sence çeyiz için o gümüş tepsiler şart mi Almayayim diyorum ama bernardodan aldığım misafir çay bardaklarim varya onlara uygun tepsim yok niye aldimsa onları. .

Bu arada daha önce alıp eklemeyi unuttugum kütahya porselen yagdanligim sırf ince agizlilara yağ doldurmaktan nefret ettigim icin tercih ettim

Paşabahçe zest glass hazneli yumurta fırçası..Bu seriyi çok sevsemde gereksiz pahalli buldum bi parçayla yetindim o yüzden

Kuzum ayňı peçetelerden rengine vurulup hafta sonu ben de aldım biliyor musun Vazoyu da alsam mı diye düşündüm.Aldıklarının hepsini çok beğendim

Canim davetiye cicek filan hos olabilir gercekten :) bnce sart degil o tepsiler ama dedigin gibi agir misafirde servis problem. Yani cok kurtarici aslinda. bnm sevdiklerim gumus tepsi hani kendinden desenli, metal duz olanlari sevemiyorum..( sirkecide cok guzel ingiliz gumusleri var porselencilerde..) ama yok ben hic haz etmiyorum diyosan bambu serviste kullanabilirsin hasir orme tepsilerde şik durur :)
Buaradaaa yagdanlik cok dogru bi secim canim sen incecik seye nasil doldurucam diye bunu almissin bende hep o incecik agzi nasi temizlicem diye dusunurum

Canım ben hiç sevmiyorum elime yağ surulmesini filan sinir oluyorum bide mutfak siyah siyah oldu buda baktım siyah aldım gitti.
Ingiliz gümüsü ne tam bilmiyorum ama kulağıma pahalli geldi Bakicam birazdan.. Bahsettigin gibi bambu ahşap tepsim filan mevcut zatende onlar hiç o dantelli platinli bardaklarimla uymaz tatlım Yine bi indirime kapılıp dün alicaktim emsandan öyle düz bi tepsi dur dedim kendime Çeyiz diyetine girdim şu kartları bi düze çikarayim eminönünde ki züccaciyelerde kafama uygun bisi bulurum elbet diye düşünüyorum.

Kuzum ayňı peçetelerden rengine vurulup hafta sonu ben de aldım biliyor musun Vazoyu da alsam mı diye düşündüm.Aldıklarının hepsini çok beğendim
Bende nisanlim olmasa alacaktım 2-3 tane daha gözünü korkutmim dedim Ikea bana uzak kaliyo canım devamli gidebildigim bi yer değil, evimizi tutana kadar bi daha gitmeyiz muhtemelen o zamanda ihtiyaçlara odakli olacağımızdan yine aldım ivirimi zivirimi öyle çıktım Aksesuar mobilyalar belli olmadan komik geliyo ama düğün zamani aksesuara sıra zor gelir O zamana kadar en azından bomboş kalmayacak evimiz

Aksesuar demişken aklıma geldi boynerden aldığım 2. fenerin resminide buldum. Kırmızı desem değil mercan rengi olarak satılıyordu ama mercanda değil tam Aşk yaşıyorum kendileriyle

Aksesuar konusunda ben kendimi tutmaya çalışıyorum şimdilik, tabi beğendikçe alsam mı diye de düşünmüyor değilim. Ufak tefek parçalar alınabilir bence kuzum
Çok tatlı gözüküyor
Bence gümüş görünümlü bir metal tepsi almalısın şık çay takımların için

Canim benim, ingiliz gumusleri kararmiyor alman gumusleri zaman icinde karariyor diye biliyorum, tbi parlatabiliyosun ama bakim yapmak lazim:) bende sirkeci ve eminonunde bulacagini dusunuyorum hiiic acele etme icine sinsin, once bi borclarini temizle :) bende istifa ettim buarada hayatim radikallikten gecilmiyo

Canım netten bi bakim dedim ingiliz gümüşü diye bi tepsi görüp aşik oldum heyecanla girdim siteye 7 bin tlcikmis hemen havale gecicem şimdi Hayirlisi olsun canım bende aynı halti nişandan önce yedim Bu ara kimse kolay kolay bırakmaz işini seni radikal kararlara itiyorlar bence

Kızlar hayırlısı olsun, inşallah bundan sonrası çok güzel olur, daha iyi fırsatlar çıkar karşınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…