sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Canim alırsam sana danisirim zaten satışını da yapmışsın yönlendirirsin beniİnternette bi çok sitede var satışı ama güvenemedim, bunlarin bile sahteleri varmış
Ben de internetten almaya güvenemediğim için üye olmuştum,kendi alacaklarımı bitirdikten sonra devam etmedim kuzum, hem uyguna aldım böylece. Mutlaka etrafında yapan birileri vardır ama sen benim gibi abartma sakın

Gayet güzel bir çeyizin var kuzum, özellikle büyük, önemli parçalarda hep güzel seçimler yapmışsın İçine sinmeyenlerini eskiyince gönlünce değiştirirsin hem. Biraz fazla olan ürünler var ama bu süreçte bu hataya düşmeyen az sanki...

Linensten yaptığım alışverişte ürünlerimin bi kısmını stokta yok deyip iptal ettigini ona rağmen satışlarına devam ettiklerini söylemiştim. Ordan uyuz oldum zaten 3 tur yapıyorlar bunu çünkü Aynı siparisteki sepetlerimide başka birine yollamışlar birde size teslim edilmistir diyorlar iki sepet için o kadar ugrastirdilar ki bi daha kolay kolay alışveriş yapmam sanırım buz gibi oldumRenkleri burdaki gibi mavi değil yesilimsi bi gri büyük olan gayet kocaman ona misafir havlularimi diğerinede sabun vs koyarim dedim..

Hayret bisey iki sepeti yollayamamislarmi:) olsun canim zor oldu ama sonunda seninler:) ev ne zaman belli olacak canim sizde son durumlar ne?

Hayret bisey iki sepeti yollayamamislarmi:) olsun canim zor oldu ama sonunda seninler:) ev ne zaman belli olacak canim sizde son durumlar ne?
Uyuz oldum canım bende yazdım burayaki gören olur ona göre yapar alışverişini diye :)
Bizim kasımda söz yaptık canım h sonu da nişanımız var düğün tarihi ev vs olayları nişandan sonra artık.. Evdeki hesaplar çarşıya uymuyo bi türlü

Umarım canım benimki pek cicili bicili bi çeyiz değil ama kaliteli almaya çalıştım bütçem yettiğince birazda fazla almışım sanki
Kuzucum şahane bir çeyizin var, varsın biraz çok olsun en azından beğendiklerin içinde kalmayacak, zevk alıyorken almak lazım, yemek lazım, gezmek lazım, mutlu olmak önemli, tabi kontrolü kaybetmemek de fayda var yine de

Sağol canım benim seninde öyle çeyizin.. Yok yok maşallah Geniş zaman ayirinca böyle oluyor sanırım ister istemez. Ama dönüp bakınca çok fazla bütçe ayırmısım canım gecen hafta topladım kafamdakinin çok üstünde bi rakam çıktı daha eksikler var Ben biraz kontrolu kaybetmisim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…