sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Sağol canım benim seninde öyle çeyizin.. Yok yok maşallah :nazar::nazar:Geniş zaman ayirinca böyle oluyor sanırım ister istemez. Ama dönüp bakınca çok fazla bütçe ayırmısım canım gecen hafta topladım kafamdakinin çok üstünde bi rakam çıktı daha eksikler var Ben biraz kontrolu kaybetmisim artık :bicak:
Evdeki hesap carsiya uymadi dimi :) pahali seviyosak sucmu de siyril baska turlu olmuyoo:KK33:

Sağol canım benim seninde öyle çeyizin.. Yok yok maşallah :nazar::nazar:Geniş zaman ayirinca böyle oluyor sanırım ister istemez. Ama dönüp bakınca çok fazla bütçe ayırmısım canım gecen hafta topladım kafamdakinin çok üstünde bi rakam çıktı daha eksikler var Ben biraz kontrolu kaybetmisim artık :bicak:
Teşekkürler canım, aynen öyle oluyor, ben de çok kontrollü sayılmam :KK66:

melodytime_1_.jpg
Kızlar bu tarz runner gören duyan bilen var mi ? Hiç bi yerde bulamadim taktım :işsiz: Mağaza vitrinindeki kombini olduğu gibi alıp giyinen hatunlar olur ya hah tam öyle misafir yemek takimimla kullanmak istiyorum bunu çok gözüm kaldı :KK30:

Haha al seni vur bana canım 5 kız evlendiririz bizim çeyizlerle mavibeyazz mavibeyazz bizim gibi saldırıyor mu bak hiç bişeye, cool cool çeyiz diziyor hatun :KK59:
:KK48::KK48:hahahaa cok hossun canim yaa, zamanim dar olsa bende daha hizli olabilirdim ama suan kucuk bi eksigim var biliyosun :olamaz:
Eki Görüntüle 1965991 Kızlar bu tarz runner gören duyan bilen var mi ? Hiç bi yerde bulamadim taktım :işsiz: Mağaza vitrinindeki kombini olduğu gibi alıp giyinen hatunlar olur ya hah tam öyle misafir yemek takimimla kullanmak istiyorum bunu çok gözüm kaldı :KK30:

Tatlimm bu cok cabuk kirlenip yikanamicak gibi durmuyomu? Riskli sanki biraz ne dersin?

Haha al seni vur bana canım 5 kız evlendiririz bizim çeyizlerle mavibeyazz mavibeyazz bizim gibi saldırıyor mu bak hiç bişeye, cool cool çeyiz diziyor hatun :KK59:
Valla haklısın kuzum, güldürdün beni :KK48:ben tam bitirdim derken bir şey görüyorum, ayy bunu da almalıyım diye alıyorum, benim liste eksileceğine yeni eklemelerle uzayıp gidiyor :) mavibeyazz mavibeyazz 'ın kontrollü haline ben de hayranım :KK66:

Valla haklısın kuzum, güldürdün beni :KK48:ben tam bitirdim derken bir şey görüyorum, ayy bunu da almalıyım diye alıyorum, benim liste eksileceğine yeni eklemelerle uzayıp gidiyor :) mavibeyazz mavibeyazz 'ın kontrollü haline ben de hayranım :KK66:
Hahaha kizlar cok tatlisiniz yaa, benide annem tutuyo biraz kizlar napalim bu isler boyle herseyi almak istiyoruz, ama napiyoruz? Almiyoruuuuz :KK48:

:KK48::KK48:hahahaa cok hossun canim yaa, zamanim dar olsa bende daha hizli olabilirdim ama suan kucuk bi eksigim var biliyosun :olamaz:

Tatlimm bu cok cabuk kirlenip yikanamicak gibi durmuyomu? Riskli sanki biraz ne dersin?
Dediğin gibi küçük bi eksik tatlım Allah inşallah gönlüne göre tamamlar..
Yakından hiç görmediğim için bilmiyorum ki canım yıkanır ama elde vs olabilir ama çok şık duruyor. O çeyiz için masa örtüleri varya set halinde onlardan almak istemiyorum hiç ama şık bi örtüye ihtiyacım var:işsiz:

Yakından hiç görmediğim için bilmiyorum ki canım yıkanır ama elde vs olabilir ama çok şık duruyor. O çeyiz için masa örtüleri varya set halinde onlardan almak istemiyorum hiç ama şık bi örtüye ihtiyacım var:işsiz:
Tatlim kenar danteli alip masa ortusu diktirmeye ne dersin

ayy bu ne kadar çok nevresimm ,battaniye, havlu aman allahıım satış sayfası zannettim :) Çok fazla gerçekten ama güzel günlerde kullanın :dondurma:

Çeyiz için olan masa örtülerinden ben de almadım, set olarak almak istemiyorum, aldığım masa örtüleri hep sade, şık bir örtü ben de istiyorum ama hiç araştırmadım...

ayy bu ne kadar çok nevresimm ,battaniye, havlu aman allahıım satış sayfası zannettim :) Çok fazla gerçekten ama güzel günlerde kullanın :dondurma:
Buda bi bakış açısı teşekkürler ama orasi nisanlimla benim özelim belki çok fazla nevresim havlu gerekiyordur bilemezsiniz size daha az gerekiyordur daha azını alırsınız ceyizinize:confused:

X