sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Kararsizliktan bi türlü alamadığım misafir yemek takımımı da sonunda aldım Royal-Melody time yemek takımım...Eki Görüntüle 1918394 Eki Görüntüle 1918388 Eki Görüntüle 1918396 Eki Görüntüle 1918397

Eki Görüntüle 1918399
Bernardoda yemek takımı alana diğer ürünlerinde %30 indirim vardı bende platin su takimiyla çay takımı aldım ikiside 12 kişilik..Eki Görüntüle 1918401

Yine annemin ısrarıyla aldığım granit tencere setim.. Evdede kullaniyoruz granit tencereler gayet kullanışlı oluyor.
Eki Görüntüle 1918402

Epeydir foruma girmediğim için topiklere bakamıyordum bayıldım yeni cicilere canım harika :)

Yeni ciciler linensten geldi:KK200: Bir çok aldigim ürünü stokta yok diye yollamayip hala satisa açık tutmasi sebebiyle son alisverisim olucak sanirim. En cicileri özellikle iptal etmis sanki :sinirli:

Bambu kirli sepetim. Ne zaman mağazada görsem gözüm kalıyordu büyük diye almiyordum. En son indirime girince bide %25 lik kuponum olunca dayanamadim artık aldım umarim koyacak büyüklükte de bir banyom olur..
71043393.jpg

Bunlarda fiyati uygun olunca aldığım ufak sepetler.. Renkleri daha soft, bekledigimden çok daha güzel çıktılar hasirlar gibi dayaniksiz degiller kumaş gibi duruyorlar.Banyoda ivir zivirlar icin kullanırım sanırım ama önce bohcada kullanmayi planliyorum:KK58:
71113008.jpg
71113010 (1).jpg

Bunlarda balkonda omuza atmak için ideal şalımsi battaniyelerim..
71110542.jpg
71110544.jpg

Son english home alisverisimden eklemeyi unuttuklarim..
Ekstra soft yorgan ve kapitone yastiklardan 2 tane aldım. Bahar aylarında kullabilecegim bi yorgan arayisindaydim ideal geldi.. Yorgan olayi evdekilerle bitmis durumda, yastık olayinida sevdicegimle bize yatastan 2 visko alip bitirmeyi düşünüyorum..
M008272_medium.jpg
M001541_medium.jpg

Buda tavşi, kapi ağırlığımız:KK68:

M027440_medium.jpg

Son düzenleme:
Yine cok cok zevkli secimler:) evlenip gittiginde seni ozlicem :) glasslocklar biyerde indirimdemi? Bambu camasirligini coook begendim. Banyoya sigmazsa yatak odasinda bi koseye bile konabilir şiklikta duruyo

Çeyizin çok güzel canım allah ağız tadıyla kullanmak nasip etsin maşallahh:nazar: Son eklediklerinde ayrı güzel, kirli sepeti ve diğer küçük sepetler çok tatlı gerçekten güle güle sağlıkla kullanın sevdiğinle :KK36:

Yine cok cok zevkli secimler:) evlenip gittiginde seni ozlicem :) glasslocklar biyerde indirimdemi? Bambu camasirligini coook begendim. Banyoya sigmazsa yatak odasinda bi koseye bile konabilir şiklikta duruyo
Evlenip gitmeme daha var canım yavaş yavaş bitirmeye çalışıyorum artık bitince siz alacaksınız ben bakicam :KK66: Teşekkür ederim canım sen kolay kolay bisi begenmezsin sen beğenince ayri seviniyorum o yüzden Hoppa n11 de indirim kuponlarim vardı onlarla aldım canım 5 li set iki kahve potu 104 tlye geldi.

Çeyizin çok güzel canım allah ağız tadıyla kullanmak nasip etsin maşallahh:nazar: Son eklediklerinde ayrı güzel, kirli sepeti ve diğer küçük sepetler çok tatlı gerçekten güle güle sağlıkla kullanın sevdiğinle :KK36:
Amin canim hepimiz sevdiklerimizle bi arada saglikli huzurlu olalimda eşyalar muhim degil. Böyle guzel yorumlar alinca daha bi mutlu oluyo insan tesekkurler :KK25:

Mutfak listemi bitirme cabalarim
Koleksiyon çay setimin sekerligini buldum sonunda
images (10).jpg
şekerlik.jpg

Raki bardaginin en zarifi bana göre hemde bütçe sarsmiyo:confused: Paşabahçe heybeli rakı-limonata bardağı
images (2).jpg

Biliyorum çok yer kaplayip pişman edicekler ama tatli sunumlarindada çok şık oluyorlar:KK64:paşabahçe canada dondurmaliklar..
images (12).jpg

Yamuşuk küllüklerim
images (13).jpg

Koleksiyon çay setimin sekerligini buldum sonunda Eki Görüntüle 1950989 Eki Görüntüle 1950990
Raki bardaginin en zarifi bana göre hemde bütçe sarsmiyo:confused: Paşabahçe heybeli rakı-limonata bardağı
Eki Görüntüle 1950991
Biliyorum çok yer kaplayip pişman edicekler ama tatli sunumlarindada çok şık oluyorlar:KK64:paşabahçe canada dondurmaliklar..Eki Görüntüle 1950992
Yamuşuk küllüklerimEki Görüntüle 1950996
Çok güzeller kuzum, o dondurmalıklardan ben de dayanamayıp almıştım:KK68:

Evlenip gitmeme daha var canım yavaş yavaş bitirmeye çalışıyorum artık bitince siz alacaksınız ben bakicam :KK66: Teşekkür ederim canım sen kolay kolay bisi begenmezsin sen beğenince ayri seviniyorum o yüzden Hoppa n11 de indirim kuponlarim vardı onlarla aldım canım 5 li set iki kahve potu 104 tlye geldi.

Koleksiyon çay setimin sekerligini buldum sonunda Eki Görüntüle 1950989 Eki Görüntüle 1950990
Eki Görüntüle 1950991
Biliyorum çok yer kaplayip pişman edicekler ama tatli sunumlarindada çok şık oluyorlar:KK64:paşabahçe canada dondurmaliklar..Eki Görüntüle 1950992
Yamuşuk küllüklerimEki Görüntüle 1950996

Koleksiyon foreverr :rapci: :KK48: iki tane cam sekerlik aldigimdan bunun sekerligini alamiyorum bana ceza:skandal: sen gule gule kullan canim. Bu zor begenmem yuzunden kilpacino damgasi yemis insanim ama napim iyi mali hemen begeniorm aslinda :KK48:glasslocklarda asrin indirimini yakalamissin tebrikler :)

Koleksiyon foreverr :rapci: :KK48: iki tane cam sekerlik aldigimdan bunun sekerligini alamiyorum bana ceza:skandal: sen gule gule kullan canim. Bu zor begenmem yuzunden kilpacino damgasi yemis insanim ama napim iyi mali hemen begeniorm aslinda :KK48:glasslocklarda asrin indirimini yakalamissin tebrikler :)
Canım tupper olayına hiç girmim cam sağlıktır dedim, bi kaç parça daha alip kapaticam saklama kabı olayını..
Benimde var sekerliklerim sen deyince hatirladim :silah:

Canimm benim yaaa esyalarin teker tekerrr sahaneee bayildim hepsine. Guzel gunler huzurlaaa sagliklaaaa gonluncee hepsini kullanasiin insallaaah insallaaahh :dua::KK36:

Canimm benim yaaa esyalarin teker tekerrr sahaneee bayildim hepsine. Guzel gunler huzurlaaa sagliklaaaa gonluncee hepsini kullanasiin insallaaah insallaaahh :dua::KK36:
Çok teşekkür ederim öyle icten yazmissin ki canım çok sağol inşallah ... Sende asker yolu bekliyorsun anlaşılan Allah tez zamanda sağlıkla kavuştursun birbirinize, daha guzelleri size nasip olsun tatlim:KK68:

X