Serklaj olanlar

Anestezi alıyorsun ağrı duymuyosun . Sonra hafif adet ağrısı gibi bir şey hissediyorsun ama ikinsaat içinde geciyor
Doktorum da aynısını söyledi aslında narkoz verileceği için bir nebze rahatım. Peki dikişler ne zaman alınıyor doğum sırasında mı yoksa önce mi

Ben aynı gün çıkacakmışım doktorum öyle söyledi. İnternette 3-4 dakikalık bir işlem yazıyor ama gerçekten o kadar kısa mı sürüyor?
Uyuduğum için bilmiyorum ama saate de bakmamıştım. Kaç haftalıksın

Doktorum da aynısını söyledi aslında narkoz verileceği için bir nebze rahatım. Peki dikişler ne zaman alınıyor doğum sırasında mı yoksa önce mi
37 de alınıyor. Benim doktorum 32 görürsek süper olcak dahanrahat olcak her şey dedi. 37 de alındıktan sonra beklemeye geçiyoruz in nsallah

İkizler genelde sezeryan oluyor sanırım
Normal yapanda var çevremde tanıdığım. Devlet hastanesi ilk normale bakıyor. Beni de iki üç kez ultrasona soktular emin olmak için, birinin başı yukarıdaydı o yüzden sezeryan oldu

Normal yapanda var çevremde tanıdığım. Devlet hastanesi ilk normale bakıyor. Beni de iki üç kez ultrasona soktular emin olmak için, birinin başı yukarıdaydı o yüzden sezeryan oldu
Sağlıklı olsunlar da gönlüm normalden yana ama hayırlısı neyse o olsun inşallah

Benm de rahim anormalisi olduğu için alttan muayene edip serklaj gerekir mi ona bakacak sonrasında hep yatmak zorunda mıyız çalışıyorum nasıl oluyor acaba

Sonrasında hep uzanmak mi gerekiyor acaba çalışmamıza engel bir durum mu
Duruma göre değişir o. Doktorda bilgilendirir. Bende ikiz olduğu için önlem amaçlı atıldı. Bazılarında rahim boyu kısa olduğu için atılıyor. Ben yatmadım 30. Haftaya kadar gezdim sayılır. 33 de doğum oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…