Sephora'nın Lumea macerası.

selam in vino veritas in vino veritas hayırlı bir topik olmuş. bol sohbetler olsun inşallah :)
bu makineyi bende almak istiyorum fakat tüylerim sarı. 20 li yaşlarda lazere gittim --tüylerin sarı olduğu için garanti veremeyiz dediler. aslında ilk seansta dökülmeler oldu ama güvenipte gidemedim. bir kucak para sonuçta.
Sende beyaz tenli olduğundan bahsetmişsin. tüyler sarımı yoksa siyah mı.?
benim tenim bildiğin süt gibi beyaz. bacağımdakiler sarı , diğer bölgeler çok açık kahve. işe yararmı ki:KK70:

Merhaba arkadaşlar. Bende bu cihazı 5-6 gün önce aldım. Aldığım gün jilet kullanmadan makineyle kısalttığım tüylere uygulama yaptım ve yandılar, küçükte olsa acı hissettim. Ancak herhangi bir dökülme gerçekleşmedi hala. Aynı şekilde erkek arkadaşımda sırt bölgesinde denedi gayet kalın, siyah ve köklü kılları olmasına rağmen onda da ne dökülme var ne bir şey. Daha önce alex lazer yaptırmıştım o zaman yanan kıllar çekilince acısız bir şekilde ele geliyordu ancak bunları çekmeye çalışınca canımın acıdığını hissediyorum yani kökleri hala sağlam. Nedeni ne olabilir sizler böyle sorunlarla karşılaştınız mı?

5-6 gün yetersiz bir süre en az 10 gün bekle bende endişe etmiştim ama döküldü bazı bölgeyi 3 bazı bölgeyi 5. seviyede yaptım 3. seviye yapılan yerler maalesef yok denecek kadar az döküldü 5. seviye yapılan yerler 10 gün içersinde döküldü tabi ben hergün yaklaşık 1000 tane tüyümü kontrol ediyodum endişe ediyordum :)

5-6 gün yetersiz bir süre en az 10 gün bekle bende endişe etmiştim ama döküldü bazı bölgeyi 3 bazı bölgeyi 5. seviyede yaptım 3. seviye yapılan yerler maalesef yok denecek kadar az döküldü 5. seviye yapılan yerler 10 gün içersinde döküldü tabi ben hergün yaklaşık 1000 tane tüyümü kontrol ediyodum endişe ediyordum :)
Çok teşekkür ederim cevabınız için biraz daha bekleyeceğim dökülme olmazsa gidip iade edeceğim.

Sephore ne durumdasın kuzum? Ben ciddi manada memnunum Lumea'dan evet pek düzenli kullanamadım doğru ama yine de aldığım sonuçlar ciddi manada iç açıcı :KK49:

Bende 3. Uygulamayı yaptım ve şimdilik çok memnunum koltuk altımda neredeyse hiç kalmadı kol bacak % 40 çıkmıyor bıyık %50 diyebilirim hala inanamıyorum ömür boyu tüy sorunum bitmiycek sanıyordum

Bende 3. Uygulamayı yaptım ve şimdilik çok memnunum koltuk altımda neredeyse hiç kalmadı kol bacak % 40 çıkmıyor bıyık %50 diyebilirim hala inanamıyorum ömür boyu tüy sorunum bitmiycek sanıyordum
Bende 5 gün sonra bacak ve koltuk altıma 2. seansı 10 gün sonra bıyıklarıma 3. seansı yapacağım.En kısa zamanda da kollarıma başlayacağım

Kizlar benim urunum bugun geldi. kucuk baslikta kirmizi cam var. Buyuk baslikta hicbirsey yok. Seffaf cam falan olmasi gerekiyormu?

evet hemen basladim. hatta hizimi alamayip esimin koltukaltinida yaptim:KK53:

Ya bak benimde aklımı celdiniz. Uzun zamandır eşimle lazeri düşünüyoruz. Lazere vereceğim parayı bu aletemi versem ne yapsamo_O

Ya bak benimde aklımı celdiniz. Uzun zamandır eşimle lazeri düşünüyoruz. Lazere vereceğim parayı bu aletemi versem ne yapsamo_O
Ben size birşey diyemem şuanda daha ikinci seansımı yaptım.Sonuçta bu cihaz da az para değil işe yaramazsa sonra ben sorumluluk almak istemem.Ama bir kaç ay geçer memnun kalırım işte o zaman ancak önerebilim,daha deneyimli arkadaşlar yazar belki

Merhaba arkadaşlar. Bende bu cihazı 5-6 gün önce aldım. Aldığım gün jilet kullanmadan makineyle kısalttığım tüylere uygulama yaptım ve yandılar, küçükte olsa acı hissettim. Ancak herhangi bir dökülme gerçekleşmedi hala. Aynı şekilde erkek arkadaşımda sırt bölgesinde denedi gayet kalın, siyah ve köklü kılları olmasına rağmen onda da ne dökülme var ne bir şey. Daha önce alex lazer yaptırmıştım o zaman yanan kıllar çekilince acısız bir şekilde ele geliyordu ancak bunları çekmeye çalışınca canımın acıdığını hissediyorum yani kökleri hala sağlam. Nedeni ne olabilir sizler böyle sorunlarla karşılaştınız mı?

hic endise etme. Bende cok tedirgin oldum dokulmuyor diye fakat 13-15 gun arasinda bende hicbir sey kalmadi inanamadim. Biraz gec dokuluyor gelebilir ama kesinlikle etkili. Hatta bende tedirgin olup buraya yazmistim. Su an ucuncu uygulamam ve cok memnunum

X