Sephora'nın Lumea macerası.

Alıcam birkaç gün içinde inşallah. Sc2006 sadece birkaç sitede var. Sc 2007 daha yeni model ve 250000 atış olduğu halde daha ucuz neden bilemedim.

in vino veritas 4. Seansımı yapıcam bikini bölgesi %50 gibi döküldü ama hani tam dudak kısmı var ya kalın tüylerin çıktığı ve ağdada en çok acıyan bölge. İşte o bölgem hiç dökülmüyor. Halbuki oradaki tüyler daha kalın ve itinayla atış yaptım özellikle o kısıma. Yok yaa bir tane tüy dökülmüyor o bölgeden. Senin de öyle miydi

Yok canım benim hepsi döküldü. Dördüncü seansta benim neredeyse tamamen bitmişti. Çok mu düşük ayarda atış yapıyorsun acaba?

benim de bikini bölgesi bitti, alt taraf duruyor ama eskisi gibi değil seyrekleşti. Biraz inatçı bir bölge ısrarla uyguluyorum ben :)

benim de bikini bölgesi bitti, alt taraf duruyor ama eskisi gibi değil seyrekleşti. Biraz inatçı bir bölge ısrarla uyguluyorum ben :)
Ben her yere 5 te atış yapıyorum ağdadan dolayı alışkındım acısına o yüzden beni etkilemiyor da hiç dökülmeyince şaşırdım. Zaten sırf o bölge için bu aleti aldım desem yeridir, ağda yaparken acısına dayanıyordum ama kanıyordu morarıyordu. İnşallah orası da dökülür çok inatçı çıktılar

Sağolun kızlar 4. seansı yaptım iki hafta sonraya kadar umarım dökülür. Eski dökülenler de yeniden baş gösterdiler ama çok yavaş uzuyorlar ve incecikler böyle böyle bitecek inşallah sadece kontrol atışı yaptığımız günler gelir

her yere göbek sırt göğüs yüz kullanılabiliyor mu yüzde normal lazer epilasyonda olduğu gibi yayılma zayıfların sertleşmesi filan olur mu

Bende kullaniyordum. Bende bir kac duzensiz seyansta killari tuylere cevirmisti.
Bende ise yariyordu ama cok duzensiz hatta 3 yildir kullanmiyorum ve yine cok tuylendim :)
Bende 5. Seviyede 1 kac tiklamadan sonra aciyor yakiyor. 3 . Seviyede yapiyordum ben hep.
Birde onalrin lambalari cok pahali ya :))ben birde her bolgeye ayri lamba kullaniriyordum. Yoksa genital yada koktuk altinda kullandigim lambayi birdaymha biyik yada cenede kullanamam. Her kullanmadan sonra lambayi degisiyorum ve aparati guzelce siliyorum.
:)

Merhaba Ben 1 kez lazer epilasyona gittim, öncesinde 1-2 yıldır aralıklı ağdaya gidiyordum, tüylerin kökü sarı olduğu için görmüyor dedi kadın, belki kullandıkları alet kötüydü bilmiyorum ama hiç dökülmedi bile yaptığı yerler, kumralım çok sarışında değilim halbuki. bu lumea da da aynı şey olur mu diye endişeliyim, birde genital bölgede çok acı oluyor mu,diğer yerlerde epilatörde kullanabiliyorum ama genital bölge benim için eziyet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…