Sephora'nın Lumea macerası.

Pazar 2. seansımı yaptım. Her yerim mis gibi ya
Kaşıntı oldu birazda hemen kremledim tabe.
Jilet sonrası hayvan gibi cıkarlar diye bekliyordum yine.
Şuan kollarıma bakıyorum azcıcık ve seyrek cıkmışlar.

Bu keseler hangisinden oluyo

Ben watsonstan almıştım az bir liraya ipek kese diye geçiyodu yanlış hatırlamıyosam

Karnındaki tüyler için atış yapan oldu mu hiç? etkisi nasıl oldu? ben oraya da girişmek istiyorumda

2 oldu uygulama yapıyorum ben de ama ilk uygulamada dökülmeyen tüyler oldu. 5. seviyede yapıyorum bir de. Dökülmeyenlerle yeni çıkanlara bir yapmak zorunda kaldım 2. uygulamada. Dökülmediği oldu mu sizde de. Kese de yapmıştım aslında ama.

2. Uygulamam sonrası hala dökülme yok. zıpkın gibi duruolar
He bide keci yi tıraş edersin dalga dalga durur ya. aynen öyleyim
dalga dalga tüylerim vaaaaaa ahhh benimmmm

kese yapsammı ki. yoksa jilet sonra lazer mi şeddirsem

Kese çok etkili mutlaka yap benim yarıdan fazla gitti

Ürünü almaya niyet edeli bir kaç hafta oldu. 2 yıldır filan elektronik marketlerde görüp görüp hevesleniyor, sonra yine başa sarıp vazgeçiyordum. Derken nihayetinde tüylerden ömür boyu kurtulmanın eni sonu bir yerde yalan olacağını bilen, daha önce lazere gitmiş ve doktorun para gözlülüğü dolayısıyla 6 seanstan sonra lazeri sonlandırmış biri olarak "en acısız" ve tüylerin inadını kıran bu alete karar verdim. Şu an Türkiye'de SC2007 var. SC2008 ve SC2009 Avrupa'da var fakat 450 - 500 euronun anlamsız bir rakam olduğuna karar verip SC2007'yi aldım.
Aleti almadan önce bu başlığı bulup başlamıştım. Şimdi ilk seansı tamamlamış daha yolun başındayım. Bütün yorumları bir bir okudum. Tecrübelerini paylaşarak katkıda bulunan herkese teşekkürler. Darısı başıma diyor hepinize tüysüz günler diliyorum kızlar.
*Başlığı açarak en büyük katkıyı yapan in vino veritas ya ekstra teşekkürler :)

in vino veritas canım çok yararlı şeyler yazmışsın. Şimdi çok özel bir şey sorcam diğerleri kulaklarını tıkasın lütfen ben bazı yerlerde okudum anüs ve vajina girişine yapılmaz diyorlar. Ee ne yapıcaz oraları ağda mı yapcaz yine

Eldivenle de alabilrisiniz benim tahmin ettiğimden kısa sürede hemencecik almıştım burda okumuştum yine eldiveni

Ağda ya da traş bıçağıyla halledersin cicim. Zatenminnacık yer kalıyor.

Ya açıkçası ben her yere yapıyorum da yanlış bişey olabilir diye yapıyorum demek istemedim. İçine uyarı koymuşlarsa vardır bir bildikleri.
Ben de yaptırmıştım da bir daha gidemedim. Hani o bölgeler bazı insanlarda siyah oluyor ve ince deri. ondan öyle yazmış olabilirler diye düşünüyorum. Göğüs ucuna yapılmaması da ondan olabilir. Ben casper gibiyim ama tüy desen maymundan farkım yok artık bana şart oldu almak

Casper kadar olmasa da bende beyaz tenliyim, tüylerin de maşallahı var. İşine yarayacağından eminim lumeanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…