#Senin Dileğin Ne? & Dilek Topiğine Buyrun Hatunlar

Selam kızlar
Geldimm ben
Dua topiklerine bakıyordum bu topik yeni olduğu için ilgimi çekti sonrasında da krizantem arkadaşımı görünce katılayım dedim ama iş yerinden kkya giriş yapmadan okuyorum Bade'den rica ettim sağolsun yazmış
ah canım benim @__BADE__ üstelik sırasından benim için vazgeçmiş

Hoşgeldinn , iyi yapmışsın

13.01.15 Bugün krizantem arkadaşımız için okuyoruz. İlk sayfada dualar ve sayılar verilmiştir, okuyan okudum diye bilgilendirsin yayınlayalım. İnşallah okuduğumuz dualarımız ile hayırlara vesile oluruz

benide eklerseniz sevinirim bende bugün başlayım inşallah.ama hastalandıgımız zaman nasıl olacak

okudum canım esma - kadir suresi ve duhan suresini Rabbim kabul buyursun inşallah karizantem arkadaşım

okudum cnm Rabbim dualrımızı kabul buyursun inş

benide eklerseniz sevinirim bende bugün başlayım inşallah.ama hastalandıgımız zaman nasıl olacak
Tamam canım yazarım senide, Regl döneminde okuyabilirsin dua ama regl döneminde sıra sendeyse yer değiştirirsin namaz kılamayacağın için.

yanlışlık olmasın diye yazıyorum yanlış anlamadım galıba...135 esma...100 kadir süresi..3 duhan okuyor herkes kişi başı bu sayılar degılmı..

Gel kiscem grl sensiz olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…