seni beklicem dedim sen bilirsin dedi

bilmiyorum ama kalbim de bir his var ümit var olacak diye çünkü onu hiçbir kız onun için böyle yapmamış
Burada size ne desek boş süz yine bildiğinizi okuyacaksınız bence. Size bir şey söyleyeyim mi böyle karaktersiz kuş beyinli adamların etrafında pervane olıyorsunuz ya size her şey müstahak bence. Azıcık mantıklı olsanız bunca şeyin üstüne zaten tutup seni bekeleyeceğim demezsiniz. Adamın zerre kadar umrumda değilsiniz ama anlamazsınız işte, ille yaşayıp göreceksiniz.

Çok teşekkürler, evet vazgeçmeye karar verdim artık

Bu da soru mu? Bence çeyiz dizmeye başlayın, özellikle düdüklü tencere mutlaka alın, çok lazım oluyor. Evlilik yakındır. Sevmese engeller mi aldatır mı? Çok aşık olduğundan yapıyordur.

Bu da soru mu? Bence çeyiz dizmeye başlayın, özellikle düdüklü tencere mutlaka alın, çok lazım oluyor. Evlilik yakındır. Sevmese engeller mi aldatır mı? Çok aşık olduğundan yapıyordur.
Şimdi sevmediğini biliyorum seviyor muydu dedim benim için çabalarken

Gerçekten böyle düşünüyor olamazsın değil mi ?

Tamam oku zaten. Konunda bahsettiğin herifler hep boş herifler. Zaman kaybı. Birinin seni sevesi varsa kötü de davransan sever. Ondan dolayı böyle Yeşilçam replikleri yerine okuluna işine odaklanmanı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…