Seneye bugün ben 💌

Gecen sene buraya yazdığım şeyler gerçek oldu kızlar. Tek birşey hariç ilacı birakamadim ama nisanlandim sevdicegimle az kaldı evlenmemize şimdi tekrar hayalimi yaziyorum seneye gelip yine bakacağım. Tekrarlıyorum inşallah seneye ilaçlarımı birakmis olurum, ve psikolojik sorunlarım duzelir. İnşallah biraz borcumuz var onu bitirmiş oluruz. Sonra da bebiş nasıl etsin Allah'ım

Ah be zaman bu konuyu açtığımı bile unutmuşum bildirim gelince hatırladım ve olmadı yazdığım dilediğim şey, bebek. Tüp yaptık transfer oldum bebeğim şuan benimle ama benimle kalacak mı bilmiyorum, bekliyorum, seneye bugün onunla oyun oynuyo olmak dileğiyle..

Canım benim inşallah olacak. Eltimin de yeni bebeği oldu tüp bebek tedavisiyle. Umutsuz olma olur mu

Canım benim inşallah olacak. Eltimin de yeni bebeği oldu tüp bebek tedavisiyle. Umutsuz olma olur mu❤
Umudum çok ama yıkıntısı da çok olurya böyle olunca ondan korkuyorum inşallah boşadır hepsi diner artık bu hasret başka bir dileğim yok Allahtan

Allah razı olsun sizin de ne dileğiniz varsa versin inşallah çok teşekkür ederim

Bugün gebelik haberimi aldım şükürler olsun, seneye bugün kucağımda olsun demeye geldim, rabbim kimseye aratmasın çok zor süreçlerden geçtik, onu bize bağışlasın Allah, çok şükür
Bakk nurov ne demiştim ben sana çok ama çok sevindim kuzum Allah kucağına almayı nasip etsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…