Seneye bugün ben 💌

Konuyu açtığımda hazirandı çocuğum süt bekliyo olsun dedim bugün bile yapsam yetişmiyo hayırlısı artık ne zaman gelirse huf

Ben burada yazdığımı unutmuşum, siz beğenince hatırladım benim de olursa 7 aylık doğması lazım, hangi ruh haliyle yazdıysam bir de erkek demişim, olursa fırlama olur kesin :)
Nasipten öteye yol yok demiş birisi, nasip ve hayırlısı diyelim

Aynen öyle, hayat ne gösterirse onu yaşıyoruz, inşallah o günleri de yazıcaz inanıyorum

Aynen öyle, hayat ne gösterirse onu yaşıyoruz, inşallah o günleri de yazıcaz inanıyorum
Nurovcum tatlim naber nasılsın :) furyayi başlatan bendim bu arada sanırım ihihi. İnşallah hayırlısıyla tatlis bir evladın olsun saglicaklaa. Bu arada ben nerdeyse tam duzeldim çeyiz dizmeye başladım Mart'ta isteme+Nisan olcak ins :)

Canım yeni gördüm kusura bakma, ayy inşallah ağzın bal yesinnn hadi bakalım aramıza katılıyosun herşey gönlünce olsun masallardaki gibi olsun inş canım benim devam hikayeleri bekliyorum tatlış tatlış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…