Selülit Selulitten kurtulan arkadaslar lutfen yardimci olun.

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Kumsal_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
29
1
merhaba arkadaslar ben dort sene oncesine kadar selulit sorunu olmayan bir bayandim. Son dort senedir kist rahatsizligim var dogum kontrol hapi iki operasyon hem vucudumun sekli degisti hem selulitler olustu 52 kilodayim bacaklarimin goruntusu cok kotu lutfen yardim edin. onceden benim gibi olup selulitten kurtulan arkadaslar onerilerinizi lutfen yazin simdiden tesekkur ederim.

ben gayet zayıf bir kızım ama selülitlerim varçok üzülüyorum kilo vermek istemiyorum ama nasıl kurtulacağımıda bilmiyorum

arkadaşım sen zayıfsan işi daha kolay biraz yuruyus. bol su artı iyi bir selülüt kremi kullan işin tamam :)
benim tavsiyem matrigen iki yıldır kullanıyorum çok memnunum. bu sene yine başladım. ama ben bu yıl kıloda aldıgım için artı kavitasyon falan olan bir zayıflama paketi aldım...

Arkadaşlar merhaba kk forumlarında bu konyu araştıtırken o kadar kafam karıştı ki anlatamam en sonunda susam yağı, hindistan cevizi yağı , biberiye ve badem yağı olan karışımı almaya karar verdim aktara gittim (Kocaeli) bunları selülit için istiyorum işe yarar mı dedim kız hafif bir tebessümle evet yarar ama daha faydalı bir şey var onu vereyim dedi onlar kendileri çeşitli yağşarı karışıtırarak karışım elde etmişler içinde şu yağlar var üstünde de yazıyor zaten:
lahana yağı
kakao yağı
yosun yağı
susam yağı
portakal yağı
biberiye yağı
limon yağı
ardıç yağı
zambak yağı
avakado yağı
papatya yağı
nane yağı
anason yağı
lavanta yağı
at kestanesi yağı
greyfurt yağı
kekik yağı
okaliptüs yağı
joboba yağı
rezene yağı
fındık yağı

bu yağların hepsi zaten sağda solda okuduğum karışımların içinde var bunlar hepsini biraraya toplamışlar fiyatı da 25 lira ayrıca üzerinde kendilerine ait marka da var isteyen olursa ve ben de memnun kalırsam tel. numarasını falan veriririm isteyene belki kargo yaparlar blmiyorum :) İzmit te oldukça büyükler çünkü birkaç şubeler falan var
kız dedi ki yosun sabunu ve kabak lifi ile sorunlu bölgeyi güzelce lifle ve yıkadıktan sonra bu karışımdan sür streç film var ve 1 saat bekle ben şu an sürdüm ellerim ipek gibi oldu :)) filmi de sardım oturuyorum bakalım ama bacaklarım da ellerim gibi olacaksa yaşadım :)

( canim cok merak ettim kur ise yariyormu yada faydasini gorursen burdan bizide bilgilendirirmisin malasef selulitten cok dertliyim )

Canım ben 6 seans selülit çözücü iğne yaptırdım hiç bir kremle kavitasyonla halledemediğim selülitlerim yok oldu tavsiye ederim deneyebilirsin

Canım ben 6 seans selülit çözücü iğne yaptırdım hiç bir kremle kavitasyonla halledemediğim selülitlerim yok oldu tavsiye ederim deneyebilirsin

Tesekkurler canim verdigin bilgi icin, malesef ben yurt disindayim burda yaptirmam imkansiz gibi birsey ama turkiye'ye dondugumde tedavi olmak istiyorum, biraz daha gordugun tedavi hakkinda beni bilgilendire bilirmisin.

SUNA DUMANKAYA FORMULU susam yağı-aspirin-limonsuyu hazırla karısımı sonra sera streç filmle sar backalarını pilates yap yurusuyus yap sonrada ham kabak lıfı ıle kesele ılık bır dus ve gun boyu yesıl cay iç 3 bardak.

Ben bir ara biberiye yagi karismini yaptim ama pek faydasini goremedim yesil cayida hergun iciyorum canim yazdigin suna dumankayinin maskesini sen uyguladinmi ise yariyormu strec filmi nekadar sarili tutuyorsun,

ben spor yapıyorum.Bacaklarımtombul tombuldu bnm popo kardashian gbi.şimdi selületlerim gitti, bacaklar ve popo'yu düzeltmekle kalmadım vcudumun her yeri şekil aldı.Psikolojik olarakta rahatlatıyor.Kesinlikle spor diyorum yağlarla falann bunun önlenebileceğini hiç sanmıyorum deneyip sonuç alan var mıdır acaba.Birde bol su vcuttaki birçok problemi çözüyor.

Nekadar guzel senin adina cok sevindim, ben cok fazla hareket yapamiyorum 1 senede 2 kez amaliyat oldum ve kist problemim var malasef, yaptigin hareketler neler canim nezamanda istedigin forma kavustun yazarsan sevinirim.

susam yağı aspirin cok işe yarıyor cildi bebek gıbı yapıyor ben alt bacaktan baslıyorum tum bacagı komple sarıyorum bel bolgesınıde sarıp sonra otur bacaga gecıyorum ayak bıleklerıne kadar komple yanı strec fılm mutfakta kullandıgımız degıl daha dayanıklı olanı var sert ondan alın mutfaktakıler tutmuyor kayıyor

sarılı halde 1 saat pilates yapıyorum selülit yok oluyor ama o bacaklardakı yağları gordukce yağlı yemeklerden tiksindim eridiğini gordukce daha cok hırslanıyorum psikolojik olarak rahatlıyorum yumusacık bır cılt suutun gibi bacaklar her kıyafete yakısır hayalı guzel gerceklestıgınde daha da guzel ozguven ortaya cıkıyor

cok hos arkadasim selulitlerin hangi derecedeydi bide nekadar zamanda kurtuldun, benimki ileri derecede malasef aspirinli karisima baslicam insallah sana faydasi oldugu gibi banada olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…