Selülit Selulitten kurtulan arkadaslar lutfen yardimci olun.

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
selülitler bacaklarlarda parça parca duruyodu benım mesela ınce corap gıydıgımde ön bacakta gorunuyodu yok etmeye calıstım yaklasık 6 aydır fakat bunu dıyet ve su ıcerek desteklemek lazım

selülitler bacaklarlarda parça parca duruyodu benım mesela ınce corap gıydıgımde ön bacakta gorunuyodu yok etmeye calıstım yaklasık 6 aydır fakat bunu dıyet ve su ıcerek desteklemek lazım

bana umut verdin demekki isteyince kurtulma sansi var selulitten tesekkurler canim verdigin bilgiler icin :)

Kızlar ben de 3-4 gün önce roc'un anti-cellulite intensive diyebi kremini indirimde buldum ve aldım. 3 gündür kullanıyorum ama çok ümidem yoktu az önce gün ışığında aynaya baktım ve gözlerime inanamadım. malum yaz kapıda hemen koştum buraya yazayım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…