Selülit Selülitsiz bacak isterizz: )çözüm önerin kızlar yardım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Baktığın video çok mu eskiydi, bendeki öyle de ne gösterdiği bile anlaşılmıyor.
canım eskıydı galba bılemıyorum hangısını acsam cok yawas ılerlıyor hareketlerde oyle ınan hiç bir şey anlamadm,uygulayıp memnun kalan arkadas hangı vıdeodan calıstıgını burda lınk verıp paylaşsa cok ıyı olacak

soğuk etki çok iyi geliyor nette gezinirken buldum Saver Frozen Cellulite Therapy diye faydasını görüyorum herkesede söylüyorum..

canım eskıydı galba bılemıyorum hangısını acsam cok yawas ılerlıyor hareketlerde oyle ınan hiç bir şey anlamadm,uygulayıp memnun kalan arkadas hangı vıdeodan calıstıgını burda lınk verıp paylaşsa cok ıyı olacak

ben indirdiğim linki bulamıyorum, daha dün indirdiğim halde bugün yok, bi arkadaşa da gönderecektim.
o eski olan var ama herkeste türkçe dublajlı
58 dakika falan, kadının konuşmalarını da çıkar 40 dakika kadar
devamlı yapan arkadaşlar artık ezberlemişler videoya bakmadan yapıyoruz diyorlar.
Aslında alışıp da kendi başımıza yapmak en iyisi, ben katlanamıyorum çünkü o görüntü kalitesine ve dublaja :KK1:

Son düzenleme:
Aslında yediklerimiz çok önemli sadece tuzu azaltarak ciddi bir düzelme gördüm,tabi bir de bol bol su ama suyu zaten çok içerim. Tavsiye ederim.

Kizlar soguk moguk demedim valla yaptim.iiyy dondum tabi.zaten cok usurum.
Ya Hatta aklima geldikce siviyorum pacalar giriyorum dusa sadece bacaklari yikiyorum cikiorum:KK9::KK14:
bende sekeri tamamen kestim canim
ama hala surcek ii bi krem takviyesi bulamadim bacaklarima ya surekli soguk su
su barbarabortumu alsam diorum:KK9:

Of kızlar nasıl şekersiz ,tuzsuz ,kolasız yaşayabiliyorsunuz :KK56: benim tuzu hayatımdan çıkartmam çok zor ,hele de şekeri .

Neyse bugün bacaklarıma bir güzelce kese yapıp,mecitefendi selülit yağımı sürdüm .Call da yarım yamalak yapabilidim :KK55: bu sıcaklarda hiç çekilmiyor spor .Bir de saçlarıma maya maskesi yapmıştım ,terleyince buram buram kokusu geldi :) tekrardan duşa girdim.

Son düzenleme:
Demet Akalın'ın twitterda paylaştığı ürün. 4 yıldır kullanıyormuş ve çok memnunmuş, mucize gibi bir şeymiş.
Masajla birlikte uyguluyormuş.
Ama fiyatı pahalıymış biraz.

kh6gcruyj:tw1

:KK9: arastırmacı asdfghem benım yine bulmuşun : )
ya kızlar şu soguk su olayı işe yarıyo galiba bende bugun call egzersizlerine başlıyorum:KK31:
bugun masamda oturuken hiiiç bacak bacak üstüne atmıcammmmm:KK76:
:KK33::KK34:

Ben de masamda şu bahsettiğiniz sıkma hareketinden yapacağım :KK52:
Call dan daha güzel bir egzersiz buldum :21: bugun ona başlayacağım :KK55:

Benim yoga yapmayı öğrenmem lazım :KK36: hiç vakitimde yok nasıl olacak .

Son düzenleme:
benim bir yerde okuduğum kadarısıyla dusdan çıktıkdan sonra badem yagı ıle bebek yagını karıştırıp bacaklarınıza masaj yaparak sürün yazıyordu ve en önemlisi bol bol su için.

Allahımmmmmm ölüyorum :KK52: sıkma hareketleri biraz fazla yaptım galiba :KK30:bacaklarım, popişim nasıl ağrıyor nasılllllllllllll :KK50::26::KK30:

Son düzenleme:
18 yasındayım 47 kiloyum ama bendede vardı sıkınca belli oluyordu. kan dolaşımıyla ilgili bir sorun. yani ideal kilomdan 4 kilo asağıdayım bende bile var. acıkcası spor yapan biri değilim ve tuzu fazla tüketiyorum. bundan da olurmus. kosu bandında 3 km kostum simdi. vu vereceğim sitedeki egzersizleri yaptım. olumlu sonu bekliyorum. bakalım ne olacak :)

SELÜLİT GİDERİCİ EGZERSİZLER

Kan dolaşımımız normal seviye değil mi o zaman :KK50: allahımmmmmmm :26: masaj şart yani :KK43:
Fazla tuz guatr da yapar canım .Ben de tuzu çok severim ,tüketirim .Forumdaki kızlar himalaya tuzu tuzunu tavsiye etmişler ,bir bak istersen :nazar:

Dışarıdan sürdüğün herhangi bir krem var mı tatlım ?

Son düzenleme:
:KK76::KK76:ben geldimm
daha başlayamadım call a amaaaa her sabah gevrek boyoz yıyordum onu deiştirdim küçük kepek ekmek 3-4 zeytin azcık peynır domates yıyorum
:KK31:
faydası olurmu bilmemde amaaaaaaannnnnnn selülit istemiorum yahuu
nette masaj videoları var onlardan bakarak yapmaya calısıom şu meşhur video sitesinde bol bol var
:KK8:
üf yaz bitio selülitliye cıkcak adımız
bi kot şortum varda cok sewıorum onu giymek istiyorum artık:KK17::18::21:

Süpersin canım :21: ben de her sabah bir dilim buğday ekmeği,domates,salatalık ,peynir yiyorum .:KK56:

Offff ta o netteki masaj videolarının hepsi farklı :KK50: benim kafam karıştı .

[video=youtube;oDmsRNndA6s]http://www.youtube.com/watch?v=oDmsRNndA6s[/video]

Ben de kısacık şortlar giymek istiyorum artık :KK55:

Son düzenleme:
offf ya bende ayni dertten muzdaribim arti benm birde sikilasmam lazim kilom normal aslinda ama cok alip verdigim icin deforme oldum
selulit desen oylesine
ben disardan da yardim almak istiyorum krem yag vs..
gercekten kullanip faydasini gorenler urunlerini bizimle paylassalar ne kadar da guzzel olur

18 yasındayım 47 kiloyum ama bendede vardı sıkınca belli oluyordu. kan dolaşımıyla ilgili bir sorun. yani ideal kilomdan 4 kilo asağıdayım bende bile var. acıkcası spor yapan biri değilim ve tuzu fazla tüketiyorum. bundan da olurmus. kosu bandında 3 km kostum simdi. vu vereceğim sitedeki egzersizleri yaptım. olumlu sonu bekliyorum. bakalım ne olacak :)

SELÜLİT GİDERİCİ EGZERSİZLER

canımm haberdar et bizideee

kızlart bende bugun ilk call egzersizimi yaptımmm.. yani kadının yaptığı tüm programın ilk gün diemidir nedir %60 ını falan yapabildim.nasıl sizce?
kızlar bide ilk harekette kollarımın alt bölgesine ters hareket yaptım galiba hala acıyo yanarak cok kötü acıo ama:KK43:korktumm

Son düzenleme:
X