Selülit Selülitsiz bacak isterizz: )çözüm önerin kızlar yardım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
canım ben şikayet sitelerinin birinde okudum o salona süt bal masajı alan birine kışın sulu sütü üstüne boca etmişler
kadın baya saydırmış şikayet sitesinde bak istersen:26:

canım oportakal yağını sürerim
kesin çözdümü sorunu veeeeeeee ne kadar sürede geçerrr
off azönce yine gördüm aynada cok kötü of ışıkta dalga dalga:100: :84:

Son düzenleme:
Ya bu şehir fırsatlarındakiler neden böyle oluyor ki :KK50: çoğu şikayet alıyor.
Benimkiside öyle çok fazla değil ama belli,can sıkıcı.Helede magazalarda kıyafet derken ,spotların altında acayıp belli oluyor :KK50:Call haribiden işe yarımıştı ,13de fln bıraktım :KK50: şimdi tekrardan başlayacağım .

changing canım bende mecitefendinin hem yosun sabunu hem de selülit yağı var.:KK56: ama düzenli kullanamıyorum .

Son düzenleme:
yaa kızlar su callanetic egzersızı vıdeolarından bı tane eklesenıze lutfen yaaa bulamıyorum forumda lınk goremedım:KK50:

ben oazartesi baslıorum call egzersizlerine
birde dün bi kremin içine asprin kırdım ezdim daa doorusu
sürdüm bacaklarıma ii geldi sanki yani sürerken taneciklerden canımı cok acıttı ama kızardı falan
bugun hem yumusacık hemde ii gelmiş gibi
zaten aspirin faydalıymış selülite
bide ben herrrrgün yıllardır bi bardak yesil cay içerim ama :KK50:

kızlar bu call egzersizleri 21 gün tam olarak mı yapmak lazım 48 saat arayı geçmesin diyor anlamadım yardımcı olurmusunuz

Tatlım call için olan konuya göz atsan iyi olur :) :KK55:
21 gün sürüyor :nazar: Haftada 6 gün yapıp,1 gün dinleniyorsun.

Suman kayanın formülünü ben de uygulamıştım :44: pek hoşlanmadım o formülden.

Son düzenleme:
2 haftadır kalça sıkılaştırma egzersizleri yapıyorum, yosun sabunu kullanıyorum birde banyodan sonra soğuk su ile yıkıyorum bacaklarımı popomu, azda olsa bi değişim farkettim devam edicem bide bu call denen egzersizlere bir bakayım kurtulucam bu selilütten hırs yaptım :p

Herkes buraya gün içinde neler yaptıgını ,ne sürdüğünü fln yazsın:KK56: birlikte elveda diyelim selülitlere. :KK49:

ya kızlar o soğuk suyla nasıl bi anda şokluyorsunuz bacakları
anammm ben donuyorummmm:KK52:
yapamıyorum oyuuzden dizden yukarımı:KK5:

eeveeettt herkes yazsın :KK52:
bugün selülit için naptım:
masabaşı çalışırken 10 dakka bacaklarımı titrettim:KK9::KK9:
ikide yumrukladım bacaklarımı: ) kan dolaşımı hızlanıomuş: )):KK4::KK4:
akşamdaaaaa masaj yapıcamm yağım yok ama krem ve aspirinle yapcam bide bugun maçım var tenis:KK52:

Anacım sıcaklarda ben buz gibi suyula yıkanırım :KK52: o yüzden zor gelmiyor :)

Birazdan banyoya girip,yosun sabunu ile bacaklarımı keselicem .Arkasına selülit yağımı sürerim :)
gece yatmadan öncede call yapacağım.

Son düzenleme:
kızlar otururken de kalçalarınızı sıkıp sıkıp bırakın.insanın genelde aklına gelmiyor ama alışkanlığa dönüştürürseniz çok iyiymiş.:KK31:

20 dakikadır popişimi sıkıp sıkıp bırakıyorum, birazdan nemlendirici kremle masaj yapacağım...

masajı geçiyorum calanetics midir ne zıkkımsa adı onu yapmaya başlıyorum, antiselülit :KK55:

kızlar otururken de kalçalarınızı sıkıp sıkıp bırakın.insanın genelde aklına gelmiyor ama alışkanlığa dönüştürürseniz çok iyiymiş.:KK31:

20 dakikadır popişimi sıkıp sıkıp bırakıyorum, birazdan nemlendirici kremle masaj yapacağım...

Aaaaa ilk defa duyuyorum :KK56: yapmakta yarar var.

gordugum kadarıyla bu callanetıc egzersız cok yawas bişi videoyu ızlerken bana fenalık geldı acaba dogru vıdeoya mı baktım:26:

X