Selülit Selülit nedir? Nedenleri ve Önleme Yolları Nelerdir?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
meraba kızlar,
bende dün akustik dalga terapisine başladım. daha önce yaptıran yada fikri olan varsa yazabilirmi? çok etkiili diyorlar. bakalım 1ay sonra görücem sonuçları.

merhabalar kızlar
acilen yardıma ihtiyacım var
17 temmuzda düğün ve ertesi gün antalyaya tatile gideceğiz oralarda selülitli dolaşmamak için (malum turistler, kıskancımda :) ) acil yardımınıza ihtiyacım var.
geçen hafta termal şort+tuz, bu hafta da cellules vakum ve xtragel krem aldım fakat ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. şu kalan zamanımda hangisi en çabuk inceltir acaba? tamamen incelemem tabi ama hiç değilse azçok bi düzgün görünüm kazansın
sorunum şu: selülit var ortaya yakın derecede ondan ayrı bi de basenlerimde yanlara doğru genişleme var biraz inceltmem lazım. kollarda ve bacaklarda da biraz kalınlık var. ben bunların tümünü nasıl hangisiyle inceltebilirim ki :S hadi kolları bacakları geçtim de bari şu basenlere çare bulsam
termal şort+tuz u 1 haftadır kullanıyorum, diğerlerini bu hafta aldım daha başlamadım. termal şort güzel, spor yapınca iyi geliyor. iyi terletiyor. 1 haftadır yürüyüş yapıyorum yarım saat, çok iyi geldi pürüzsüzleştiriyor falan ama uzun vadede yarar sağlayan bişey bu sanırım. benim zamanım çok kısa. 1.5 ay :S
diyorumki cellules vakum selülitleri çekip inceltmede yarar sağlar heralde ama ondan da korkuyorum:S ya morarma yaparsa kılcal damarlara zarar verirse böyle bişey olur mu kızlar :S yada bunu önlemek için bi yağ ile beraber mi bu vakumu kullanmam lazım :S
xtragel de krem sonuçta çok da kesin çözüm diye düşünemiyorum ama belki vakumun ardından onu sürmek falan etkili olur diyorum:S
kafam çok karışık bütün sene içtiğim nescafeler yediğim tostları şimdi nasıl yok etmeli :) bu saydığım şeylerden kullanıp 1 ay kadar kısa sürede baya etkisini gören varsa ne olur cevaplasın. kızlaaar gerçekten bi akla ihtiyacım var

kızlaaaaar deneyenler hiç mi yok şu cellules i ühüüü

27 yaşındayım hiçbir önlem almama rağmen selülitim hiç olmadı.
.bence bunun ilacı su.günde en az iki buçuk litre su içiyorum...

kızlar, selülitlere çare için hemen her yöntemi denedim. kremler sürdüm, dumankaya'nın tavsiyelerine baktım. tek bir şey giderdi selülitlerimi, o da spor! şu anda 0 selülite sahibim, zayıf olmama rağmen daha bundan 6 ay önce kalçamdan dizkapağıma kadar dalga dalga selülitlere sahiptim! bu işin tek çözümü spor yapmak, başka çaresi kaçarı yok...

tabii bunu yaşamının bir parçası haline getirmek gerekir yoksa bunun bir anlamı olmaz yani fırsat buldukça değilde zamanın zorlayarak belli vakitleri ayırıp yaşamını düzene koyarak spor yapmak ve dengeli beslenmek şart

selülit büyük problem ancak bu sonsuza kadar böyle gidecek diye bir şey yok sorunu halletmek tamamen bizim elimizde kendi irademize hakim olursak sadece bu mesele değil her meseleyi kolayca çözüm yoluna koyarız

özellikle yazın soguk suyla duş alırım iyi geldiğini yıllar önce okumuştum bir yerde . gercektende iyi geliyor. ayrıca vucudun direnci artıyor

hangi sporu yaptınız nelerle giderdiniz acaba???

Selülit birazda genetikten kaynaklanıyor kızlar ve beslenme alışkanlığınızda çok önemli tabii :/

merhaba, ben bu hafta başşında kullanmaya başladığım bi ürünü söylicem size de henüz yeni başladım ama etkisini görceğime inanıyorum. DEBORAH FIRMING STRECH MARK BODY CREAM 200ml Vücut Sıkılaştırıcı Krem 23lira gibi bi paraya aldım novabazar'dan DEBORAH FIRMING STRECH MARK BODY CREAM 200ml Vcut Sklatrc Krem - NovaBazar | memnuniyetle | Kaliteli online alveriin adresi. benim sorunum aslında biraz daha çatlaklara yönelikti bunu tercih ettim o yüzden.
sonucu sizlerle de paylaşırım bikaç haftaya, yaz gelmeden başliyim istedim :)
sizin de önerilerinizi beklerim kullanan oldu mu hiç deborah ürününü?
iyi haftalar!

bir yerde selülitleri yok etmede kese yapmanın da iyi geldiğini okumustum, doğru mudur bu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…