Selülit Selülit İçin Gotu Kola

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tatlım ben gg dan bakındım dün tekrar.435 mg.100 kapsül.30 tl.kargo ücreti de yok.satıcıya sordum ben de akşam yemek aralarında günde 1 kere dedi.ve kafam karıştı iyice.buarada markası da swanson.senin ki de 435 mg mı?acaba diyorum mg düşük olursa daha çok,yüksek olursa 1 kere mi alınıyor bu hap?inan senden cevap gelmesini bekledim,siparişimi veremedim hala.seninki nasıl?çünkü seninki solgar markaydı.kapsül sayısı ,mg vsr?eğer eczacının ve benim satıcının dediği gibiyse ben,akşam yatmadan önce alırım.birde yemek aralarında sanki şişmanlatır gibi geliyor bana :))

cnm buarada ben roc un selülit kırıcı bir kremi var.yaklaşık bir aydır sabah akşam onu kullanıyorum.bende baya işe yaradı sanki.bu gün sabah eşim bile,sende selülit pek yok,neden bu kadar kafana takıyorsun dedi.ki baya azalmış demek oluyor bu.benimkiler doğum kontrol hapından sonra çoğaldı.ve göze batan popo ve basen bölgemdeki selülitlerim.kremim bitti bitecek,o bakımdan biran önce gotu kolaya başlamak istiyorum.nekadar azalırsa okadar kar benim için.

canım benimki solgar 100 kapsül 100 mg 32,50 tl ye aldım.dediğin gibi mgramı düşük dye günde iki veya üç tane alın diyo heralde.seninki 435 mgramsa gece yatarken al kan dolaşımını düzenliyomuş hızlandırıyomuş ya o bakımdan valla ben yemek aralarında almadım hiç hep ymeek sornası bide gece yatarken alıyorum yalnız seninli 435 mgram daha çabuk etki gösterir belki:)))

aynen bende doğum kontrl hapının gazabını uğradım pko için içiyorum 2 senedir felaket derece oldular ben krem işini sevmiyorum üşeniyorum sürmeye bide yaz şimdi hiç süremem:) bendede deracıne serum var iki paket 1 paketi bitirdim ikincisi hala bekliyo:)))

evet aynen krem sürmek birde sabah akşam olunca işkence oluyor.bende çok sıkılıyorum bu işlemden.hap en güzeli.
dediğin gibi ben akşam yatmadan önce kullanırım.bakalım etkilerini zamanla görücez :)
buarada senin selülitler ne durumda.var mı azalma.

ben de pko için kullandım iki yıl bu lanet d. kontrol ilacını, acayip derecede selülitim var şimdi bacaklarımın altına kadar indi artık, görüntü bi yana ileri derecede olan selülitler ağrı yaparmış benim de bacaklarımda sebebi saptanamayan rahatsızlık var, yanma şişme ve ağrı, o kadar şey okudum, kimin ı uyguladım kımıne üşendim, sabır işi öyle 3-5 yapayım kurtulayım diye bi şey yok, sabır da bende yok.. bulduğum tek yöntem yarım lt pet şişeye dayanabileceğim acılıkta biberiye yağı damlatıp bunu gün içinde yudumlamak, bırden içmiyorum çünkü bi yerde okumuştum, hızlı içilen su sadece bağırsakları çalıştırmaya yardımcı, yudum yudum içilenı yağları parçalamaya yardımcı diye... farkedebildiğim tek şey biberiye ...bir de kafama takılan bi şey var, hayıt kullanmaya başladım göğüslerim büyüsün diye az da olsa gelişme var fakat bildiğim kadarıyla hayıtt östrajen hormonunu artırıyor, bu da selülite sebep olur diye okudum bi yerlerde , bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi... herkese sevgiler...

işte dediğim gibi hissediyorum iç bacak kısmında çok vardı orası böyle bi hafiflemiş gibime geldi cildim pürüzsüz gibi sanki:))

valla canım bi bilgim yok yalnız bana geçen burda bi arkadaş pko için hayıt tohumunu dene dedi yüksek olan hormonu düşürüyo düşük olanı çıkarıyomuş istersen hayıt tohumu başlığı var sitede oraya yaz yardımcı olurlar belki

lifetime gotu kolayı aldım.bugün kullanmaya başlıycam.satıcı bana günde 1 kere demişti.ama şişesinde günde 2 kere denilmiş (ingilizce olduğu için belki yanlış anlamıştır diyorum ).yalnız endişeliyim.435 mg benim aldığım.acaba günde 2 kere çok mu gelir?

ayrıca gelişmelerin umut verici.çok sevindim.umarım bende de aynı etkiyi gösterir.cilt üzerinde de etkisi olduğunu okumuştum.o yüzden de olmuş olabilir cildindeki pürüzsüzlük .

cnm söylemeyi unuttum ayrıca şişesinin üzerinde su ile veya yemekle diyor.ben öğlen yemek arasında ,akşamda yatmadan önce almayı düşünüyorum.

hadi bakalım hayırlı olsun bakalım kim daha önce iyileşicek:))
benimki 100 mg günde 2-3 defa içebilirsiniz yazıyo üstünde
yani maksimum 300 mg ediyo gerçi bi zararı olmadıktan sonra
fazla olsa bişey olmaz heralde iyileşme sürecin hızlanır belki üstündede
öyle yazdığına göre ama istersen eczacıya falan sor 435 mg günde iki
defa çok olurmu diye
bende yemek sonrası hemen alıyorum bi tanesini diğerinide
akşam yatmadan alıyorum günde üç tane alamıyorum çünkü
pko için kullandığım ilaçlar falanda var hepsinin arasında 2 saat olması gerekiyo
gün yetmiyo yani:)))

tatlım bugün 2.gün ....
yalnız hapı aldıktan sonra uzun süre boğazımda takılıyormuş gibi oluyor.bol su ile içiyorum mecruben.sanırım 2 hafta sonra gibi kendini göstermeye başlar.
ayrıca aynen senin aldığın gibi kullanıyorum bende hapları.

kızlar relax and tone cihazı ii geliomu ??? ya almayı düşünüyorum dört bi yandan selülitlerme savaş açtım derma roller nivea buz ve kahve telvesi yapıorum şmdlk memnunum daha yeni başladım bu ilacıda düşünüorum şuan

ya relax tone yada vakum cihazı alıcam yardım

selam relax tone yada vakum cihazı hakkında malesef bi bilgim yok ben genelde daha pratik yöntemler deniyorum selülitle ilgili krem v.s tercih etmiyorum ama gotu koladan memnunum tavsiye ederim.

selam kızlar gotu kolayı kullanalı 20 gün oldu bariz bi iyileşme var :))
memnunum yani:) 1 ay kadar yokum inşallah döndüğümde dahada
iyileşmiş olurlar ebruschka sana bırakıyorum burayı sende yaz sonuçlarını
canım döndüğümde yazıcam buraya bende inşallah hoşçakalın...

tatlım bende gelecek hafta 1 haftalığına tatile gidiyorum.ozamana kadar da baya ilerleme kaydetmiş olucam eminim.geldiğimde yazarım bende buraya.

bende aldım gotu kolayı.fakat düzenli kullanamıyorum. malum ramazan...
life time döndünmü nerelerdesin.
nasıl son durum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…