Selülit Selülit İçin Gotu Kola

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
sitede iki tane gotu kolayla ilgili başlık var
ikisinede yazdım ama kullananlardan ses yok
keşke kullanmaya başlayan arkadaşlar buraları
unutmasa yorumlarını yazsalar bizde faydalansak
kafamçokkarıştı

sitede iki tane gotu kolayla ilgili başlık var
ikisinede yazdım ama kullananlardan ses yok
keşke kullanmaya başlayan arkadaşlar buraları
unutmasa yorumlarını yazsalar bizde faydalansak
kafamçokkarıştı

lifetime aradan baya zaman geçmiş,kullanmaya başladın mı merak ediyorum.bende çok fazla yararları olduğu için kullanmayı düşünüyorum.hala buralardaysan yanıt bekliyorum :)

yok canım kullanmadım inneov esteyi deniycem onu arıyorum gotu kola varis tedavisinde kullanılıyomuş genelde selülitede iyi geldiği söyleniyomuş ama artık riske atamam kendimi adam gibi bişe almak istiyorum inneov esteden memnun kalan çok ama bu seferde onu bulamıyorum eczanelerden bi bak istersen o başlığa.

yok canım kullanmadım inneov esteyi deniycem onu arıyorum gotu kola varis tedavisinde kullanılıyomuş genelde selülitede iyi geldiği söyleniyomuş ama artık riske atamam kendimi adam gibi bişe almak istiyorum inneov esteden memnun kalan çok ama bu seferde onu bulamıyorum eczanelerden bi bak istersen o başlığa.

tatlım okudum o bölümü ama kimisinde işe yaramış,kimisinde yaramamış.dediğin gibi bende riske girmek istemiyorum.aslında kremlerle uğraşmaktan da sıkıldım.hap olayı daha pratik olacaktı benim için.hiç de deneyen yok sanırım.

tatlım okudum o bölümü ama kimisinde işe yaramış,kimisinde yaramamış.dediğin gibi bende riske girmek istemiyorum.aslında kremlerle uğraşmaktan da sıkıldım.hap olayı daha pratik olacaktı benim için.hiç de deneyen yok sanırım.

aynen bundada kiminde işe yaramış kiminde yaramamış deniycez artık başka çare yok bende sıkıldım kremlerden evde 1 paket deracıne serum duruyo sürmüyorum inneov esteyi aratıyorum habire bulamıyorum olmadı gene gotu kolaya kaldım hangisini kullanırsam mutlaka yazıcam buraya.....

aynen bundada kiminde işe yaramış kiminde yaramamış deniycez artık başka çare yok bende sıkıldım kremlerden evde 1 paket deracıne serum duruyo sürmüyorum inneov esteyi aratıyorum habire bulamıyorum olmadı gene gotu kolaya kaldım hangisini kullanırsam mutlaka yazıcam buraya.....

tamam şekerim bekliyorum merakla :)
buarada nedense gotu kola bana daha yakın geliyor.hap şeklinde olması büyük avantaj.
ben gittigidiyordan bakmıştım.iki kutusu 40 tl idi.ama marka marka tabi.sahte mi,gerçek mi tam bir muamma.kararsızım.nerdeyse hç kullanan yok.

ben solgarınkini almayı düşünüyrum eğer alırsam
38 tl mi neydi onun fiyatı eczanelerde var

hmmm.peki eczacıya sormuşmuydun gerçekten işe yarıyor mu, diye?gerçi yarasa da yaramasa da yarıyor derler ya neyse :)))

beni almaktan geri koyan şey daha çok varislerde işe yarıyor olması.aslında geçenlerde basen bölgemde mor damarlarımın belirdiğini fark etmiştim.onlar varis mi ,yoksa açık tenli olduğum için mi beliriyor onu da pek kestiremedim :))

hmmm.peki eczacıya sormuşmuydun gerçekten işe yarıyor mu, diye?gerçi yarasa da yaramasa da yarıyor derler ya neyse :)))

beni almaktan geri koyan şey daha çok varislerde işe yarıyor olması.aslında geçenlerde basen bölgemde mor damarlarımın belirdiğini fark etmiştim.onlar varis mi ,yoksa açık tenli olduğum için mi beliriyor onu da pek kestiremedim :))

yok eczacıya sormadım ne işe yarıyo ediyo diye ama kan dolaşımını hızlandırdığı için varisi önlüyomuş selülitin geçmesi içinde kan dolaşımının hızlanması lazımmış ondan bağlantı kurmuşlar selülitede iyi gelir diye düşünmüşler bende doğum kontrol hapı kullanıyorum onu kullandıktan sonra başladı ince ince damarlar ve selülit bi taşta iki kuş vururum hesabı diye denemek istiyorum ama hadi hayırlısı bakalım....

ebruschka nihayet aldım dün 32 tlydi
biliyosun inneov arıyodum ben buldum
ama tarihi geçikti ve artık üretilmiymuş
bende gotu kola aldım dün başladım
inşallah işe yarar haberdar ederim sonuçları
burdan.....

içinde 100 kapsül var günde 2 tane içiyorum 1 ayda 60 tanesi bitmiş oluyo o zaman fark edersin dedi geriye 40 kapsül kalıyo oda 20 gün ediyo o zamana kurtulcam inşallah:)) eğer faydasını görürsem 2. kutuyuda içerim hiç fark etmez benim için

içinde 100 kapsül var günde 2 tane içiyorum 1 ayda 60 tanesi bitmiş oluyo o zaman fark edersin dedi geriye 40 kapsül kalıyo oda 20 gün ediyo o zamana kurtulcam inşallah:)) eğer faydasını görürsem 2. kutuyuda içerim hiç fark etmez benim için

lifetime ne durumdasın tatlım?sanırım 2 hafta oldu? cevapsız bırakma beni :))

lifetime ne durumdasın tatlım?sanırım 2 hafta oldu? cevapsız bırakma beni :))

evet canım kullanalı 15gün oldu
sanki çok hafif bir iyileşme var hissediyorum
umutluyum işe yarıcak gibi
hatta bugün kız kardeşim de aldı .
eczaneye bugün başka bi ilaç almak için gitmiştim
bunu kullanıyorum alcam ilaçla içilir mi dedim
evet içilir dedi
çok güzeldir o özellikle gece yatarken için daha da fayda eder dedi
biz selülit için içtiğimizi sölemediğimiz halde bayan kan dolaşımını hızlandırır
selülite iyi gelir dedi
kardeşimde hemen atladı oda aldı bana inanmıyordu eczacı söyleyince inandı

ooo harika.güzel bir haber bu.evet aslında baya yararlı bir ilaca benziyor,cilt yenileme gibi özellikleri de varmış.peki canım sen bu gotu kolayı ne şekillerde alıyorsun.günde 2 defa yemek aralarında diye okumuştum.ama pek bi anlam veremedim ben açıkcası.neden yemekten önce veya sonra değil de aralarında.
ayrıca hala buralarda olman çok hoş :)

ooo harika.güzel bir haber bu.evet aslında baya yararlı bir ilaca benziyor,cilt yenileme gibi özellikleri de varmış.peki canım sen bu gotu kolayı ne şekillerde alıyorsun.günde 2 defa yemek aralarında diye okumuştum.ama pek bi anlam veremedim ben açıkcası.neden yemekten önce veya sonra değil de aralarında.
ayrıca hala buralarda olman çok hoş :)

bende eczacıya sordum üstünde günde 2 veya 3 kez yemek aralrında alın diyo eczacıda okudu anlam veremedi yemek aralarında dedi bende anlamış gibi yaptım:)) sonra netten araştırdım bazılarında yemekten önce veya sonra demiş bende yemeklerden sonra alıyorum günde 2 tane ya 2.sini akşam saatlerinde yatmaya yakın alıyorum dünkü eczacı öyle dedi kan dolaşımını düzenlediği için gece yatarken alırsan daha güzel etki eder dedi.evet hergün bakıyorum buraya bişey yazan soran olmuşmu diye yardımcı olmak lazım:)))) sen ne zman kullanmayı düşünüyosun?

X