SELİN(benim mucizemin) DİŞ BUĞDAYI PARTİSİ

Canım emeğinize ellerinize sağlık parti çok güzeldi.allah selinimizi nazarlardan korusun, uzun ömürler versin... Harika bir annesi var detay detay herşeyi düşündü emek verdi...nice güzel günlerini görmek dileğiyle inşallah.

ellerınıze saglık tulaycım hersey cok guzel gozukuyorr
selınee de masallah çok tatlı gozukuyor resımlerındee

Tülaycım herşey mükemmel olmuş ellerine sağlık.Ne kadar titizlendiğin belli.

Selincik'te tesbihimi aldı benmi yanlış gördüm bu arada.

Çok tatlı tam ısırılmalık bir prenses ya yerim ben onu
Hele bir fotoğrafta uyuya kalmış öyle masumki kıyamam ya.
uarada Selinin Diş buğdayı partisi çok güzel olmuş
Ailecek mutluluğunuz daim olması dileğiyle
sevgilerimle

ışıl hanım teşekkür ederimmm..sizinde emeğinize elinize sağlık.

Hayırlı olsunn dişinizz:)))
herşey çok güzel görünüyor...
maaşallah...Ömrüde böyle güzel olsun inş..

hayirli olsun partiniz canim cok hos gorunuyorsunuz
Rabbim seline hayirli saglikli bir omur nasip etsin

tülaycım resimler süper, vallahi güzel pastalrından yiyemedim egenin peşinde koşmaktann, anacım o kadar çok insan vardıkii neye uğradığımızı şaşırdık birde az insan çağırdım dedin:))) ben selin prenssinin doğum gününü düşenemiyorum bilee kesin 5 yıldızlı otelde havuz başında yaparsınnn:) minik prensesimizin dişleri inci gibi olur inşallah...

heh heh şekerimm canım benim ben sana aynılarından yine yaparım:)) valla az kişi çağırmıştım sevenim çokmuş bacumm ben ne yapayım:))) he doğumgünü için farklı planlarım var sadece sana özel yapıcam:))))))))))))))))))))))) canım arkadaşımm çok saolll..

Anne kiz cok tatlisiniz Tülay'cigim, hayirli olsun hem disleriniz hemde partiniz. Darisida bize artik.

hayırlı olsun cnm diş buğdayınız çok tatlı çıkmışssınız hepiniz maşallah
hele kızın cimcime ya çok şeker olmuş

tülay'cım hayırlı olsun diş buğdayınız. selin'in daha nice güzel günlerini görmen dileğiyle...
ikramlarında tam tahmin ettiğim gibi. süper görünüyorlar alkisalkisalkis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…