SELİN(benim mucizemin) DİŞ BUĞDAYI PARTİSİ

Herşey çok güzel ve keyifli görünüyor canım. Allah daha da güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah a.s.

ay ay tülaycım maşallah canım selinimeee
herşey çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun
darısı bize olsun..aminnnnnnnnnnn

artık cumartesi ve pazar yoğun maratonumuz bitti kızım teyzesi ve yeğenimin kollarında uyudu kaldı:))

oy maşallah kızınız çok tatlı maşallah bahtıda üzel olur inş sağlıkla büyüsünn

canım hepsı cok guzel olmuş ellerıne saglık selın kızıma dıycek bırsey yok cok guzel olmuş hayırlı olsun diş bugdayınız
( eklemışsın sonunda ben hala bulamadım :))))

buda pazar günü yorgunluk atmak için çakırlar keyfimiz

ayy tülaycım,bayılırm çakırlara ben!! ordaki o misss kahvaltılar gitmiyor hala gözlerimin önündencokacimcoook çok güzel anılarım var:çok üzgünüm:

bu arada partinizde çok güzel olmuş tatlımaklinialirimsmile

Maşallah maşallah..

Allah hayırlı uzun ömür versin ..

Darısı başıma:))

Masadaki mamalara da bittim:)

kızlar hepinize çok teşekkür ederimm.güzel dilekleriniz için.. ayşecimmm gelirsennn antalyaya gideriz yine:)

Tülaycım Selin çok tatlı olmuş maşallah Diş buğdayınızda hayırlı olsun daha nice güzel günlere inşallah herşey süper görünüyor ellerine sağlıkopuyorumnanaktan

Tülaycımmm çok güzel bir gün geçirmişsiniz cnmm, daha nice mürrüvetlerini görürsünüz inş., bu arada anne kız çokkk tatlısınız maş. ikinizede :) bide saçlarını beğendim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…