Selilütlerim varmış bacaklarım damarlıymış kocam öyle diyor

Ben ne yapardım diye düşündümde maddi bir sıkıntısı olmamasına rağmen karısını koluna takıp iki gün bir tatile gitmeyen bir adamdan çocuk yapmazdım mesela

Merhaba herkese bu aralar aşırı canımı sıkan bi kaç şeyi sizle paylaşmak istiyorum 8 ay önce doğum yaptım şuan 49 kiloyum biraz selülitlerim var bacaklarımda da kılcal damar görüntüsü var bu doğru ama ben hiç hiç takmıyorum çünkü dünyaya bir insan getirdim bunlar normal. duştan çıkmıştım şort giydim eşim bunları söyledi bende çok normal olduğunu yeni doğum yaptığımı ve halimden gayet memnun olduğumu dile getirdim ama içten içe taktım bu arada herkes eşimden çok daha güzel olduğumu söyler kendisinin aşırı saçları dökülüyor seyrekleşti kilo aldı ve onda da bir sürü selülit var ben yüzüne vurmuyorum ama o çok rahat söylüyor.
Diğer bir konu da 5 senelik evliyiz 2 günlüğüne hiç bir yere gitmedik bu sene gitmek istediğimi söyledim yok işte olmaz gidemem ancak günü birlik gideriz falan diyor ama iş arkadaşlarına babasına gelince balığa oraya buraya gidiyor eğer sen götürmezsen ben yakın bi akrabamızın yazlığı var ve çağırıyor oraya gidicem 2 günlüğüne dedim sen eğer oraya git bak noluyor bende çeşmeye oraya buraya giderim diyor e git tabi gez senden çok ben istiyorum biraz dışarı çık dedim böyle de inat ve gıcık biri bu arada maddisel hiç bir problemimiz yok sırf gıcıklığına siz olsaydınız böyle biriyle ne yapardınız?

Eşiniz sizi sevmiyor maalesef.
Yapılacak şey belli ama yaparmısınız bilemem.
Seven saygı duyan bi erkek asla böyle şeyleri söylemez.

Merhaba herkese bu aralar aşırı canımı sıkan bi kaç şeyi sizle paylaşmak istiyorum 8 ay önce doğum yaptım şuan 49 kiloyum biraz selülitlerim var bacaklarımda da kılcal damar görüntüsü var bu doğru ama ben hiç hiç takmıyorum çünkü dünyaya bir insan getirdim bunlar normal. duştan çıkmıştım şort giydim eşim bunları söyledi bende çok normal olduğunu yeni doğum yaptığımı ve halimden gayet memnun olduğumu dile getirdim ama içten içe taktım bu arada herkes eşimden çok daha güzel olduğumu söyler kendisinin aşırı saçları dökülüyor seyrekleşti kilo aldı ve onda da bir sürü selülit var ben yüzüne vurmuyorum ama o çok rahat söylüyor.
Diğer bir konu da 5 senelik evliyiz 2 günlüğüne hiç bir yere gitmedik bu sene gitmek istediğimi söyledim yok işte olmaz gidemem ancak günü birlik gideriz falan diyor ama iş arkadaşlarına babasına gelince balığa oraya buraya gidiyor eğer sen götürmezsen ben yakın bi akrabamızın yazlığı var ve çağırıyor oraya gidicem 2 günlüğüne dedim sen eğer oraya git bak noluyor bende çeşmeye oraya buraya giderim diyor e git tabi gez senden çok ben istiyorum biraz dışarı çık dedim böyle de inat ve gıcık biri bu arada maddisel hiç bir problemimiz yok sırf gıcıklığına siz olsaydınız böyle biriyle ne yapardınız?
En baştan böyle adamla evlenmek gibi bir hata yaptıysam hataya çocukla devam etmem

Eminim eşiniz götu göbeği salmış killi ayinin tekidir gerizekali çocuğu istiyorsa o dogursaymis o zaman soyle hayvanlar ne baba olmayi hak ediyor ne eş yemin ederim insanliktan nasibini almamis dag ayısı

Sizi iki gun bir yere goturemeyen adam cesmeye nasil gidebiliyor? Adam sizi sevmiyor, seven insan sevdigi ile boyle konusmaz. Onunla gezmek tozmak ister, inatlasmaz. Boyle insanlara sevgi sevkat ve cocuk vermeyen allah askina. Cocuk vermissiniz ikincisini vermeyin bari.

Sende onun kusurlarini dile getir, kendisi kusursuzmu sanki. Kendini savun asla kendine guvenin olmadigini sanmasin

Valla senin kilcal damarların ortada sende selülit var sen kelsin saçın az göbek var vs vs nerden baksan çirkin kelimeler.Bence hakarete hakaret çirkin söze çirkin söz ise yarayıp insanlar kendine gelip özür dileyip gönül alıp duzeliyorsa işe yarar.Rutin haline binerse alışkanlık olursa seni beğenmiyorum artık sevmiyorum a kadar gider.bence tatil falan değil sorun bence önce şu saygıyı ilişkiyi toparlamak bu kadar gidişine emin şekilde bırakmamak lazım

X