Selilütlerim varmış bacaklarım damarlıymış kocam öyle diyor

Fiziksel kusuru olan ve bunu bilen insanlar baska insanlardan kusursuzluk bekler mesela hayranlikla baktiklari insanlarda sivilce ciksa artik begenmezler hatta ona saygisizlik etmeye cesaret ederler ,halbuki guzel guzeldir ,bilmemek islerine gelir yoksa kendileriyle tekrar tekrar yuzlesmeleri gerekir,uzerinize alinmayin alinmadiginizi bilsin icten ice takmayin durum onunla alakali

Yeni doğum yapmış kadına şu cümleyi kuran adamın alnı karışlanır, boşanır. Başka da bir şey yapılmaz. Doğum yapmamış olsa da denmez bu ya, aşırı sinir oldum 😤

Merhaba herkese bu aralar aşırı canımı sıkan bi kaç şeyi sizle paylaşmak istiyorum 8 ay önce doğum yaptım şuan 49 kiloyum biraz selülitlerim var bacaklarımda da kılcal damar görüntüsü var bu doğru ama ben hiç hiç takmıyorum çünkü dünyaya bir insan getirdim bunlar normal. duştan çıkmıştım şort giydim eşim bunları söyledi bende çok normal olduğunu yeni doğum yaptığımı ve halimden gayet memnun olduğumu dile getirdim ama içten içe taktım bu arada herkes eşimden çok daha güzel olduğumu söyler kendisinin aşırı saçları dökülüyor seyrekleşti kilo aldı ve onda da bir sürü selülit var ben yüzüne vurmuyorum ama o çok rahat söylüyor.
Diğer bir konu da 5 senelik evliyiz 2 günlüğüne hiç bir yere gitmedik bu sene gitmek istediğimi söyledim yok işte olmaz gidemem ancak günü birlik gideriz falan diyor ama iş arkadaşlarına babasına gelince balığa oraya buraya gidiyor eğer sen götürmezsen ben yakın bi akrabamızın yazlığı var ve çağırıyor oraya gidicem 2 günlüğüne dedim sen eğer oraya git bak noluyor bende çeşmeye oraya buraya giderim diyor e git tabi gez senden çok ben istiyorum biraz dışarı çık dedim böyle de inat ve gıcık biri bu arada maddisel hiç bir problemimiz yok sırf gıcıklığına siz olsaydınız böyle biriyle ne yapardınız?
Aynanın karşısına geçip ne kadar güzel bir anne olduğunuzu hatırlatın kendinize.. Tüm kusurlarımızla biriciğiz 🧡

Tek probleminiz selülit miymiş? Onun dışında her şey mükemmel mi?
Eşler birbirinde beğenmedikleri yönleri dile getirebilir ama incitmeden. Geçen plaja gittik. Ben beyaz dantelli pareo giydim. Eşim beğenmedi ama benim ne kadar alıngan olduğumu bildiği için "yakışmadı" demez. "Bu bunla uymamış, şunu giysen daha iyi olmaz mı" der. Kiloma asla laf etmez ki ben 2 doğumda toplam 20 kg aldım. 15 kg geri verdim 1,5 senede. Ama velev ki kilolusun dese 3845 gün boyunca trip atacağımı bilir.
Tatile gitmiyor olmanız zaten aşırı saçma. İnsanın imkanı varsa neden tatile gitmez. İnsan tatilde deşarj olur, rutini kırılır. Eşiniz sizle beraber vakit geçirmek istemiyor sanki.

aşırı saçları dökülüyor seyrekleşti kilo aldı ve onda da bir sürü selülit var ben yüzüne vurmuyorum
Elinizde bir sürü veri var. Lütfen bu hakaretlere artık susmayın. Vurun yüzüne.

Belli ki, ders alması gereken konular var. İşte bu da sizin göreviniz olsun.

Esinizin selulitleri mi var?

Erkeklerde selulit olmasi nasil mumkun oluyor yahu, ilk kez duyuyorum. Esiniz gidip hormonlarina baktirmali acilen.

Libidosu ne durumda?

Ostrojen salgiliyor vucudu belliki, libidosu ve cinsel organi icler acisi durumda olmali.

Zaten muhtemelen hasetlik dolu elestirilerinin sebebi de hormon dengesizligidir. Saka gibi tam kapiya koymalik.

2 bebekten sonra evlendigimden 30 kilo fazlam var su an, (2.bebegim 10 aylik) esim daha bir kez negatif yorum yapmadi.

İnsan sevdiğinin fiziksel görünüşüyle böyle konuşamaz heleki yeni anne olmuşsunuz. Kilolu da olabilirsin zayıfta seni her halinde sevemeyecekse üzgünüm ama gözü başka yerlere de kayar. Teknoloji ilerledi herşeyin çaresi var sizi üzmeye değer miydi.
Diğer konuya gelecek olursak maddi imkanınız da var neden sizinle bi tatil yapmak istemiyor anlamış değilim üstelik sidik yarıştırır gibi bende şuraya giderim diyo ulan gel birlikte gidelim benimle neden plan yapmıyorsun o zaman. Anı biriktirelim paylaşımlarımız çoğalsın istemez mi insan.

Ay bu erkekler kendini ne sanıyor be
Kendileri doğum yapsa götleri çıkar kolay mi doğum yapmak ? Sinir oldum.
Hem o gıcık gıcık cevaplar ne öyle. Cesme'ye gidermis eee gidilme imkanı varsa karınla cocugunla git be adam

Daha 5 yillik evlilikte 2 gun bile tatile goturmemis adama neden cocuk yaptiniz ki
Allah bagislasin ama ergen gibi davranan bir adam bu yani kendi gezer sen gezemezsin neyin kafasi
Akrabamin yazligina giderim demeyeceksin
Direkt gideceksin boylesine

Merhaba herkese bu aralar aşırı canımı sıkan bi kaç şeyi sizle paylaşmak istiyorum 8 ay önce doğum yaptım şuan 49 kiloyum biraz selülitlerim var bacaklarımda da kılcal damar görüntüsü var bu doğru ama ben hiç hiç takmıyorum çünkü dünyaya bir insan getirdim bunlar normal. duştan çıkmıştım şort giydim eşim bunları söyledi bende çok normal olduğunu yeni doğum yaptığımı ve halimden gayet memnun olduğumu dile getirdim ama içten içe taktım bu arada herkes eşimden çok daha güzel olduğumu söyler kendisinin aşırı saçları dökülüyor seyrekleşti kilo aldı ve onda da bir sürü selülit var ben yüzüne vurmuyorum ama o çok rahat söylüyor.
Diğer bir konu da 5 senelik evliyiz 2 günlüğüne hiç bir yere gitmedik bu sene gitmek istediğimi söyledim yok işte olmaz gidemem ancak günü birlik gideriz falan diyor ama iş arkadaşlarına babasına gelince balığa oraya buraya gidiyor eğer sen götürmezsen ben yakın bi akrabamızın yazlığı var ve çağırıyor oraya gidicem 2 günlüğüne dedim sen eğer oraya git bak noluyor bende çeşmeye oraya buraya giderim diyor e git tabi gez senden çok ben istiyorum biraz dışarı çık dedim böyle de inat ve gıcık biri bu arada maddisel hiç bir problemimiz yok sırf gıcıklığına siz olsaydınız böyle biriyle ne yapardınız?
Doğum yapıp 49 kiloda kalmayı nasip başardınız? Klasik kendine fazla olan insanı bastırma taktiği.yani eziklik psikolojisi.

Tanıdığım su gibi esmer güzeli , boylu poslu, belki 45 kg gelen dal gibi bir kız vardı, evlendiğinde damadı yakıştıramamıştım kıza, evlilikleri galiba 2-3 yıl sürdü, adam o kıza puding gibisin diye hakaret ediyormuş, kız bi yerde artık bastı tekmeyi. Bazı erkekler bence kendi yetersizliklerini bildikleri için eşlerini manipüle ederek ego tatmini yapıyorlar
Puding gibisin ne demek yaa?

Senin de dikin yamuk derdim ben ...

Söylemediğiniz için oluyor zaten bunlar Kıvanç Tatlıtuğ baklavası olmazsan 3 ayda o saçları dökülmüş alnını karışlarım deyin 😂benim selülitim varmış öyle mi 😂ayrıca 3 ay sporla taş gibi olursunuz kilonuz yokmuş zaten

Selülit kadınlık hormonunun etkisinden adını yazamıyorum ama ö ile başlıyor. Öte yandan hamilelikte vücut değişir bu bir gerçek ben kendimi bildim bileli kiloluyum ama hiç 100 kiloya çıkmamıştım hamileliğimde 100 kilo bile oldum. Erkekler için kilo vermek, gecelik giymek bana hiç mantıklı gelmiyor. Sizi seven adam istersen çamaşır suyu lekeli pijamayla karşıla yine sever ama sevmeyen adamın karşısına jartiyerle çık yine gözü dışarı kayar. Kaldı ki kilo probleminiz de yok bazı hemcinslerim kilo verince tüm dertlerin çözüleceğini düşünüyor ama o iş öyle değil. Rahatsızlığımı belirtirim ama tekrar tekrar bu konuyu açıyorsa sevgisinden şüphe ederim. Hatta kırıcı olurdum benim gözüme batmayan kusurlarını çat diye söylerdim. Şimdi kimsenin vücudu, yüzü mükemmel değil mutlaka bir kusurumuz oluyor.

Tövbe estağfurullah adama çocuk doğurmuşsunuz oturup kalkıp pamuklara saracağı eşine nasıl böyle şeyler söyler. Kendi tipimi bir kenara bırakın isterse çok yakışıklı olsun. Bir kadına bu tür cümleleri seçerek konuşmak gerekirken hele hele doğum yapmış anne olmuş bir kadına yani çok şey denirde... gidin tatilinize bakın keyfinize

Kendi kelliğine kilosuna bakmadan yeni doğum yapmış 49 kilo halimle beni eleştiren adama önce bi haddini bildirirdim. Sonra 5 yıl boyunca "maddisel" sorunumuz yokken neden hiçbir yere gitmedik onu düşünürdüm, geçen yıllarıma acırdım. Onun bu gıcık, bencil düzenine devam ettiğim için kendimi sorgulardım ve özsaygımı yitirirdim. Üzerine de neden bu adamdan çocuk yaptım diye daha da çok sorgulardım. İşim yoksa iş bulurdum boşanırdım, varsa da direk boşanırdım.

Erkeklerde selulit olmaz vucut yapisindan dolayi diye biliyorum ve hic bir erkekte selulit oldugunu gormedim. Esiniz size laf soyleyecegine bir doktora gitsin hormon vs baktirsin. Kendisi baya obez boyutta olabilir

Valla bal gibi de oluyor. 😬 benim bir tanıdığımın çocuğunun göbeğinde vardı. 8 yaşındaydı çocuk üstelik. Hiçbir sağlık problemi de yoktu. Sonra zayıfladı gitti bitti. Şimdi koca delikanlı oldu.

Sende yüzüne vur susma. Sustukça kendilerini bi halt sanıyorlar ben yeri geldimi kibarim ama istediklerim olunca baya emir kipiyle şunu al bunu yap diye söylerim emredersin der yapar. Vücuduma laf ettirmem sende öyle ol. Fiziğin bozulsun istemiyorsa çocukda istemeyecek

X