Selati-Tefriciye bebek icin

tamam canım benim adım şifa
daha önce katılmadım hiç tam olarak ne diyecegiz detay deken bunu kastetdim kusuruma bakmassan

Bende çiğdem canım hayırlı evlat ve yuvamın şenlenmesi için :KK14:

Bebis bnm adimda ayşe herkes adını soyleyince bi msja herkesin adini yaz olurmu o msjdan okuyalim niyet edelim tek tek aramayalim isimleri ornegin:
-eski9 AYŞE
-fatima_fth FATIMA gibi...

selam kızcelerrr .. :KK19:
canım bende okumak isterim,kırmızılar gelmezse .. :KK16:

Ben ayça sağlıklı evlat için

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim adimida yazarmisin ismim Gönül bide pazartesi başlıyoruz degil mi 444 tane mi herkes

♥♥♥♥♥

merhabaaa arkadaşlarım adım NESLİN :))) bende bugün başlarım yarına bitiririm :21:

Tebessüm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Ben de okumak isterim:)

rabıa arkadaşım..

Gunaydinnn guzell arkadaslarim :) :) :) kizlar Birerim katilmak istedi ben sayimi birerle paslastim yani202birerim (yani Rabia)okuyacak yarisini ben.Kizlar birde yeni bir arkadas daha var simdi gordum dun yazmis DENIZHAZIRAN Sayisini paylasmak istiyen var mi acaba denizhaziranida katalim duaya.:) :) :) paylasmak istiyen denizhana yazsin canlarim arkadaslarimizinda dualari olsun INSALLAH RABBim tez zamanda hepimizin dualarini adimiza hayir eyleyip nasip eylesin ♥♥♥♥♥

Son düzenleme:

Gunaudin tatlim hos geldin kisuruma bakma simdi gordum yazini ben kizlara yazdim INSALLAH biriyle Paylasirsiniz duayi canim benim

Canim sağol eğer paylaşan olursa sevinirim.adim Gülnur...

Canim sağol eğer paylaşan olursa sevinirim.adim Gülnur...

günaydın canım hoşgeldin aramıza ben dün başladım 50 tane okudum.istersen benimle paylaşabilirsin istersen.geriye354 tane kalıyor.177 sen oku 177 ben okuyayım canım olur mu ya da hiç okuyamayacak arkadaşlar varsa aramızda onunkileride alabilirsin bana her türlü uyar yani:KK16::KK16::KK16:

günaydın arkadaşlarımmmmmm:KK3: uyumadan önce dua okuduğum için midir nedir bilmiyorum bu sabah kendimi kuş gibi hafif hissediyorum:86: sizler nasılsınız....

günaydın canım hoşgeldin aramıza ben dün başladım 50 tane okudum.istersen benimle paylaşabilirsin istersen.geriye354 tane kalıyor.177 sen oku 177 ben okuyayım canım olur mu ya da hiç okuyamayacak arkadaşlar varsa aramızda onunkileride alabilirsin bana her türlü uyar yani:KK16::KK16::KK16:

Tamam ben 177 tane okurum.tesekkurler:):):)

günaydın arkadaşlarımmmmmm:KK3: uyumadan önce dua okuduğum için midir nedir bilmiyorum bu sabah kendimi kuş gibi hafif hissediyorum:86: sizler nasılsınız....

Gunaydinnnnn bebegimmmm kurban oldugum RABBimin gucu iste dua seni hafifletmis kuzummm:) :) Nasilsin bakalim?ben dun erken yaptim biliyorum ama kan testim negatif cikti bi tarafim uzuluyor bi tarafim umudunu yitirme daha 8gunun var kesin belli olmasina diyor vee selati tefriciyenin gucune cokkk inaniyorum INSALLAH guzel haberler alacagiz birbirimizden :) :) Bende annemi yolcu ettim birazdan baslarim duama:) :) :)

günaydın fatmacım :KK3: günaydın deniz :KK3:
duamı paylasmak isterim ama kac tane ne okicam anlamadım :KK17:

Gunaydinnn bebegim nasilsin bitanem?canim sen toplamda 404okuyacaksin deniz hazirana sora bilirsin gerci o 177tane aldi belki azacik daha almak ister :) :)

Gunaydinnn bebegim nasilsin bitanem?canim sen toplamda 404okuyacaksin deniz hazirana sora bilirsin gerci o 177tane aldi belki azacik daha almak ister :) :)

Canim adim Gülnur.177 aldim biraz daha okuyabilirim benim için duaya başlamadan isim listesini tekrar yazar misin

Gunaydinnnnn bebegimmmm kurban oldugum RABBimin gucu iste dua seni hafifletmis kuzummm:) :) Nasilsin bakalim?ben dun erken yaptim biliyorum ama kan testim negatif cikti bi tarafim uzuluyor bi tarafim umudunu yitirme daha 8gunun var kesin belli olmasina diyor vee selati tefriciyenin gucune cokkk inaniyorum INSALLAH guzel haberler alacagiz birbirimizden :) :) Bende annemi yolcu ettim birazdan baslarim duama:) :) :)

kuzummm ayrıldığın gibi kavuş annene:KK19: bencede umudunu yitirme inşallah vardır :emir_bebek: bende daha adet olmadım onun sıkıntısı vardı biraz üstümde kan idrar hep negatif ama benimki zaten gecikirdi.bakalım bi olsam bende tam rahatlıcam yeni bi aya umut ederek başlıcam:KK16: ben mesela belirtileri görünce kendimi fazla kaptırmıştım bu ay ama olmadı.sana tavsiyem kendini çok kaptırma olursa süper olur olmazsada ay mı bitti bi dahaki aya daha güzeli olur inşallah de kuzum:KK1::KK1::KK1:

Kadriye
Ayça
Ayşe
Gönül
Çigdem
Büşra
Fatima
Tebessüm
Neslin
Rabia
Şifa
Gülnur
ESES'im gercek adini yaza bilirmisin kuzum

kuzummm ayrıldığın gibi kavuş annene:KK19: bencede umudunu yitirme inşallah vardır :emir_bebek: bende daha adet olmadım onun sıkıntısı vardı biraz üstümde kan idrar hep negatif ama benimki zaten gecikirdi.bakalım bi olsam bende tam rahatlıcam yeni bi aya umut ederek başlıcam:KK16: ben mesela belirtileri görünce kendimi fazla kaptırmıştım bu ay ama olmadı.sana tavsiyem kendini çok kaptırma olursa süper olur olmazsada ay mı bitti bi dahaki aya daha güzeli olur inşallah de kuzum:KK1::KK1::KK1:

Keske kaptira bilsem hep icim buruk :) :) :) INSALLAH en kisa zamanda gelecek bebisin bitanem .Bu catlatma igneleri beni mahv etti bir ay ara verecegim tutmazsa bu ay yoksa ayakta duramiyor bebegim :))

Kadriye
Ayça
Ayşe
Gönül
Çigdem
Büşra
Fatima
Tebessüm
Neslin
Rabia
Şifa
Gülnur

Canim adim Gülnur.177 aldim biraz daha okuyabilirim benim için duaya başlamadan isim listesini tekrar yazar misin

rabıa arkadaşım..

merhabaaa arkadaşlarım adım NESLİN :))) bende bugün başlarım yarına bitiririm :21:

Tebessüm

Canim benim adimida yazarmisin ismim Gönül bide pazartesi başlıyoruz degil mi 444 tane mi herkes

♥♥♥♥♥

Bebis bnm adimda ayşe herkes adını soyleyince bi msja herkesin adini yaz olurmu o msjdan okuyalim niyet edelim tek tek aramayalim isimleri ornegin:
-eski9 AYŞE
-fatima_fth FATIMA gibi...

Ben ayça sağlıklı evlat için

Bende çiğdem canım hayırlı evlat ve yuvamın şenlenmesi için :KK14:

Kizlar unuttigim isim olursa litfen bu mesajimi alinti yaparak guzel ismimizo yaza bilirmisiniz :) :) :) :) :)

Kadriye
Ayça
Ayşe
Gönül
Çigdem
Büşra
Fatima
Tebessüm
Neslin
Rabia
Şifa
Gülnur

bende katılırım bugun bıtıyor adetm yarn başlıyorsak bende alıırım bırsuru :KK16:

Kadriye
Ayça
Ayşe
Gönül
Çigdem
Büşra
Fatima
Tebessüm
Neslin
Rabia
Şifa
Gülnur

olur kuzum başlayalım ne zamandır benim de aklımdaydı çokta güzel olur:KK16:

bende katılırım bugun bıtıyor adetm yarn başlıyorsak bende alıırım bırsuru :KK16:

Buldumm şimdi ne okuyacağımızı da yazar mısınız ayrıntılı sadece abdestli öi olcak dua ?

Tabikiii bendeee

Kizlarrrrr disardaydim anca geldimmmm bnide ekleyin :-) kizlar bu arada tefriciye bi duadir ayet degil o yüzden adetliyken okunabilir diye biliyorum bn biz teyzemlerle yapiyoduk cunku

Bende katilmak istiyorum kizlar ne zaman ve nasil olacagini ayrintili anlatirsiniz demi baslamadan

♥♥♥♥♥

Bende geldimm canımmm :KK16:

benide ekleyin lütfen bi detaylı nasıl yapacağız yazarsanız sevinirim

Kızlar benide ekleyin listeye 😍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tm kuzum gelmesin kırmızılar,gelsin bebislerrrrrr :KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

ben gönullu olarak yardım ederım istersenız sızletre(lıste dışı)

♥♥♥

amcamın kızı gelcek börek ve ıslak kek yapıorm cnmm :KK9:
404 tane tefriciye okuyunca haber ederim cnm tamamm :KK54:

X