Selati-Tefriciye bebek icin

Bende namazimi kildim tövbemi yaptim niyet ederek isimlerimizi okudum ve basladim okumaya. Hepimiz için en hayırlısı olsun arkadaslarim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende namazimi kildim tövbemi yaptim niyet ederek isimlerimizi okudum ve basladim okumaya. Hepimiz için en hayırlısı olsun arkadaslarim..

Allah kabul etsin canımmm :KK16::KK16: İçten hissettim valla, bende yarın akşam başlıyacam inşallah. Rabbim kabul etsin tez vakitte gelsin bebişlerimiz inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

Adetliyim yalniz ben...404 tane cekecegim dogru dimi.hatunlar

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Allah kabul etsin canımmm :KK16::KK16: İçten hissettim valla, bende yarın akşam başlıyacam inşallah. Rabbim kabul etsin tez vakitte gelsin bebişlerimiz inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

Canım Sağol inşallah en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar olarak gelirler :)

ben gönullu olarak yardım ederım istersenız sızletre(lıste dışı)

Sağol canım hepimizin sayısı var ama dua bu etmek istersen tabikide memnun oluruz yalnız ben bilmiyorum sayıyı aşmamak mı gerek asiladabilir mi :))

Sağol canım hepimizin sayısı var ama dua bu etmek istersen tabikide memnun oluruz yalnız ben bilmiyorum sayıyı aşmamak mı gerek asiladabilir mi :))

eksıgınız olursa mesaj atın...sayı önemlıdır tefrıcıyede

Bebis icin dua ediyoruz canim cok sukur bi sorunumuz yok 3 . Denememiz bu sefr okur insallah

♥♥♥♥♥

INSALLAH olur bitanem:) 3.aymi denemede yoksa tedaviyle denemedemi 3.cu?

ALLAH razi olsun bebegimmm RABBim herkese hayirli saglikli bebisler versin hemde bu ay :))))

ben gönullu olarak yardım ederım istersenız sızletre(lıste dışı)

Canim hosgeldin bitanem ,sayilari dagittik keske dun yada bu sabah yazmis olsaydin :) :) O zaman soyle yapalim biz basliyoruz ya eksigi olan olutsa aramizdan seninde duan olsun sen okursun biz sana soyleriz :) :) Bir sonrakine mutlaka seninlede okuyalim heppp beraber :) :)

Canim hosgeldin bitanem ,sayilari dagittik keske dun yada bu sabah yazmis olsaydin :) :) O zaman soyle yapalim biz basliyoruz ya eksigi olan olutsa aramizdan seninde duan olsun sen okursun biz sana soyleriz :) :) Bir sonrakine mutlaka seninlede okuyalim heppp beraber :) :)

inş arkadaşım allahım ne muradınız varsa hayırlısı ıle versın ...

ben evlıyım 13 yıldır bebegım olmuyor ...o yüzden sızlere bır katkım olsun ısterım

kuzummm ALLAHim bizden once sana versin bebegim cok beklemissin bitanem ALLAHim kurban oldugum bu mubarek aylarda sevindirsin seni bitanem.ben 404okuyacagim ya 202sen oku 202 ben okuyayim tamammi bitanem :) :) :) :)

kuzummm ALLAHim bizden once sana versin bebegim cok beklemissin bitanem ALLAHim kurban oldugum bu mubarek aylarda sevindirsin seni bitanem.ben 404okuyacagim ya 202sen oku 202 ben okuyayim tamammi bitanem :) :) :) :)

tamam ne zaman dualıyacaksınız

ben evlıyım 13 yıldır bebegım olmuyor ...o yüzden sızlere bır katkım olsun ısterım

INSALLAH birgun hepimiz buraya bakip eski yazilarimizi okuyup cok gulecegiz.RABBim buyuk imtihan ediyor bizi bitanem.ben yarin basliyorum INSALLAH 202Ookuyacagim diger 202yide sen bitirirsin INSALLAH .Canim sende gercek ismini yaza bilirmisin ve topigimizde isimler var paylastigim onlarin adinida yani hepimizin adini soyleyerwk niyet ediyorum tabi birde butun bebegi olmayanlar icin

Canim burdaki arkadaslara mesaj at lutfen ismini soylermisin okuyanlar senin ismini kacirmasinlar

X