Selati-Tefriciye bebek icin

Tmm tatlim bnde baslarim yarin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tebessüm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Polisesi -Kadriye
Pamukprenses-Ayça
Eaki9-Ayşe
Mina87-Gönül
Nargazeli-Çiğdem
Anotomi-Şifa
Berrakbay-Büşra
Fatima_fth-Fatima
Şekerpembe-Tebessüm
Bebissizgobus-Neslin
Eses7-isim bekliyoruz

Canim sadece duayi mi okuyoruz 404 kere baska yapmamız gereken bisey varmi en sonunda arkadaslarimizin isimleri ile dua edicez değil mi

♥♥♥♥♥

Canim sadece duayi mi okuyoruz 404 kere baska yapmamız gereken bisey varmi en sonunda arkadaslarimizin isimleri ile dua edicez değil mi

♥♥♥♥♥

Ben niyetin basinda isimleri soyleyecegim.Netten baka bilirsin tatlim kafani karistiran birsey varsa.Ben abdest alip namaz kilacagim 100kere tovbe sonra baslayacagim

Ben niyetin basinda isimleri soyleyecegim.Netten baka bilirsin tatlim kafani karistiran birsey varsa.Ben abdest alip namaz kilacagim 100kere tovbe sonra baslayacagim

Bende baslafim canim 33 tanesi bitti namazimi kildim 100 kere tovbe okudum ama isimleri basta soylemedim bitince soylesem olur sanirim

♥♥♥♥♥

Bende baslafim canim 33 tanesi bitti namazimi kildim 100 kere tovbe okudum ama isimleri basta soylemedim bitince soylesem olur sanirim

♥♥♥♥♥

RABBim kabul eylesin bıtanem .Bilmiyorumki canım önemli olan niyet istersen dile getir bitincede dile getirirsin İNŞALLAH rabbim kabul eylesın hayırlısıyla ben başlayamadım bugün yarın İNŞALLAH :) :) :)

ben bugün başlayamadım yarın başlıyacağım inşalllahhhh

RABBim kabul eylesin bıtanem .Bilmiyorumki canım önemli olan niyet istersen dile getir bitincede dile getirirsin İNŞALLAH rabbim kabul eylesın hayırlısıyla ben başlayamadım bugün yarın İNŞALLAH :) :) :)

Tamam canim soyledim bugin yuz e tamamlayip birakicam cumaya kadar mi sure

♥♥♥♥♥

Tamam canim soyledim bugin yuz e tamamlayip birakicam cumaya kadar mi sure

♥♥♥♥♥

Kuzum ben cumartesi yola çıkıyorum o güne kadar bitirmeye çalışacağım bitmezsede artık uçakta 3 saat yol gideceğim sonunu yolda okurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…