Selati-Tefriciye bebek icin

tamam canım benim adım şifa
daha önce katılmadım hiç tam olarak ne diyecegiz detay deken bunu kastetdim kusuruma bakmassan

Estagfirullah kuzum ne guzel ismin var senin :) :) canim niyetlenecegiz yani icinden nasil geliyorsa RABBim Peygamber efendimizin hatri srvdigin kullarin hatri icin bana ve falan falan isimli ve bebegi olmayan butun herkese senden saglikli hayirli evlatlar istiyoruz sen kabul eyle diye bilirsin bitanem :) :) :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende çiğdem canım hayırlı evlat ve yuvamın şenlenmesi için

Bende çiğdem canım hayırlı evlat ve yuvamın şenlenmesi için

INSALLAH bebegim RABBim kimseye aratmasin INSALLAH tez zamanda hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz :) :) :) Ayy hepinizin ismi cokk guzel MASALLAH :) :) :)

Kizlar benim cikmam lazim simdi hepiniz RABBime emanet olun gorusmek uzere :) :) :)

INSALLAH bebegim RABBim kimseye aratmasin INSALLAH tez zamanda hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz :) :) :) Ayy hepinizin ismi cokk guzel MASALLAH :) :) :)

Seninde çok güzel canım Fatıma. Peygamber Efendimizin kızının ismi

teşekkür ederim inşallah kısa zamanda hayırlı bi evlat istiyorum tüm isteyenlerle bana nasip etsin rabbimmm pazartesi başlayalımm inşallahhh

Kizlar benim cikmam lazim simdi hepiniz RABBime emanet olun gorusmek uzere :) :) :)

Bebis bnm adimda ayşe herkes adını soyleyince bi msja herkesin adini yaz olurmu o msjdan okuyalim niyet edelim tek tek aramayalim isimleri ornegin:
-eski9 AYŞE
-fatima_fth FATIMA gibi...

Kizlar tekrar söylüyorum nolursunuz sayiyi atlamayin herkes 444 kez topic sahibi 448 olurmu okumayip okudum demeyelim onemli bi is bu hepinizden simdiden Allah razi olsun Allah dualarimizi kabul eylesin inşallah

Yok kuzum annem hep oyledir bana kardesime daha farklidir bana daha farkli koyuyor insana

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Asla isyan etmiyorum.kuzular.Allah buyuk vakti zamani var herseyin

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

selam kızcelerrr ..
canım bende okumak isterim,kırmızılar gelmezse ..

Yazdim kuzum ve pazarteai baslayalim ayni hafta bitirmeye calisalim INSALLAHH :) :) :)

Canm daha yeni girebildm ya temzlk filan anca isim bitti benm ismim kadriye smdi ayrıntılıyazabilirmsin isimleri aldktan snra namaz filan kilincak yazmistn ilk namazi kilip snra dualarmi okumaya baslicaz bu pzrtesi başlayıp bi hafta icinde bitirceksek guzel bir dua yayinlayalim cuma gunu herkes 444 tane tefriciyeyi bitirrip cuma gunude duasini .okuyup isimlerimizide yazip dilegimizi dileriz mubarek gunde olurmu

Ben de bi fark yok cnm gün içinde battı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…